Robbie Williamsas prabilo apie depresiją ir nepakeliamą šlovės naštą: „Tai mane nužudys“

Robbie Williamsas
Robbie Williamsas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-04 11:42
AA

Britų dainininkas Robbie Williamsas (43) visada atvirai kalbėjo apie savo asmeninę kovą su alkoholiu ir narkotikais, o dabar jis prabilo ir apie šlovės atneštą naštą, jį kamuojančią depresiją.

„Šis darbas labai kenkia mano sveikatai. Tai mane nužudys, nebent aš pradėsiu žiūrėti į viską iš visai kitos perspektyvos, – žurnalui „The Sunday Times“ sakė Robbie Williamsas. – Depresija nesvetima mano šeimai. Nežinau, ar turėčiau tokių psichologinių problemų, jei ne šlovė. Nemanau, kad šios problemos būtų tokios šlykščios ir galingos, jei ne šlovė.“

Šiuo metu po Australiją su koncertiniu turu „Heavy Entertainment Show“ keliaujantis dainininkas tęsė savo pasakojimą apie šlovės naštą. Pasak Robbie Williamso, išgarsėjęs atsiduri po padidinamuoju stiklu, kuris išryškina ne tik gerąsias savybes, bet ir ydas arba, kaip tai įvardijo pats dainininkas, defektus. Sunkiausia, kad pro šį padidinamąjį stiklą žiūrėti gali visas pasaulis.

Robbie Williamsas / Organizatorių nuotr.

Apie kovą su vidiniais demonais Robbie Williamsas užsiminė dar praėjusiais metais, kai lankėsi pokalbių laidoje „Loose Women“.

„Depresija ir nerimas – tokios sąvokos buvo nepriimtinos tuo metu, kai aš kovojau su šiomis ligomis. Laimė, dabar mes gyvename visai kitais laikais, šios problemos nebėra slepiamos. O tuo metu man buvo sakoma, kad aš tiesiog turiu su tuo susigyventi. Dėl to jaučiausi dar labiau izoliuotas nuo visų“, – atviravo Robbie Williamsas.

Robbie Williamsas / Asmeninio albumo nuotr.

Sunkiausias laikotarpis dainininko gyvenime buvo tuomet, kai jis koncertavo su grupe „Take That“.

„Nesupratau, kas vyksta. Nesupratau, kad apskritai kažkas vyksta, kad reikia kažkam apie tai pasakyti. Tu nesupranti, kad tai nerimas ir depresija, todėl sėdi į linksmuosius kalnelius su alkoholiu ir narkotikais“, – kalbėjo Robbie Williamsas.

Nors visa tai jau praeityje, populiarus dainininkas iki šiol turi kompleksų, kovoja su psichologinėmis problemomis. Tačiau šioje kovoje jis jau nebe vienas – sunkiomis akimirkomis padeda mylimoji Ayda Field.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams