Romantiškasis Calumas Scottas grįžta į Lietuvą: vasarą koncertuos Trakuose ir Palangoje

Calumas Scottas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Žymus anglų dainininkas ir dainų autorius Calumas Scottas šią vasarą grįžta į Lietuvą, kur pirmą kartą koncertuos Trakuose ir Palangoje. Liepos 12 d. Trakų pilies kieme ir liepos 15 d. Palangos koncertų salėje muzikantas atliks romantiškas meilės balades ir hitus, pavergusius milijonus klausytojų visame pasaulyje.

C.Scottas, išgarsėjęs hitais „You Are The Reason“, „Dancing On My Own“ ir kitomis dainomis, pernai leidosi į pasaulinį turą, kurio metu koncertavo daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. Atlikėjas į pasaulinį turą buvo įtraukęs ir Vilnių, kur rugsėjo mėnesį surengė vienintelį koncertą, o bilietai į jį buvo išparduoti akimirksniu.

Pernai vasarą atlikėjas išleido savo antrąjį albumą „Bridges“ (liet. Tiltai) ir kartu su belgų atlikėju „Lost Frequencies“ įrašė dainą „Where Are You Now“, kuri netrukus karaliavo muzikos klausymosi platformų topuose ir tapo antrąja atlikėjo daina, patekusia į Jungtinės Karalystės klausomiausių dainų dešimtuką.

Atlikėjo kūriniai „Biblical“, „Rise“, „If You Ever Change Your Mind“ iš naujausio albumo – tai dar grynesnės emocijos, tikri išgyvenimai ir laikui nepavaldus skambesys. Iš viso albume galime išgirsti 14 kompozicijų, persmelktų asmeninių atlikėjo išgyvenimų, nusivylimo ir nežinomybės akimirkų, tačiau paskutinė albumo daina „Bridges“ suteikia vilties, šviesos ir jėgų gyventi bei kurti.

„Kai rašai dainą, turi būti atidus ir įsitikinti, kad ji teikia vilties. Nes galiausiai norisi, kad žmonės išeitų ir pajustų, jog viltis yra, tunelio gale yra šviesa. Turime pamatyti stiprybės ir vilties švyturį. Tai yra būdas įveikti neigiamus jausmus, pereiti tiltą, judėti pirmyn ir būti laimingesniems“, – taip apie pagrindinę albumo dainą „Bridges“ viename iš interviu kalbėjo C.Scottas.

Romantiškų dainų atlikėjas gimė ir užaugo Anglijoje, Hull mieste, kur kartu su savo seserimi nuo pat vaikystės domėjosi muzika ir dainavimu, dalyvavo įvairiuose konkursuose. Jis taip pat dainavo keliose muzikos grupėse, su kuriomis apvažiavo Jungtinę Karalystę. Tačiau tikroji šlovė C.Scottas aplankė po to, kai jis nusprendė dalyvauti realybės šou „Britain's Got Talent“. Perklausų metu šou teisėjas Simonas Cowellas paspaudė auksinį mygtuką ir leido atlikėjui iš karto pasirodyti pusfinalyje.

2016 m. C.Scottas savaip atliko dainą „Dancing on My Own“. Ji tapo tikru hitu ir pasiekė penktą vietą Jungtinės Karalystės muzikiniuose topuose bei tapo populiariausia vasaros daina šioje šalyje. 2017 m. C.Scottas išleido dar vieną hitą „You Are the Reason“, o jo klipas buvo filmuotas Kyjive. Ši daina įėjo į atlikėjo debiutinį albumą „Only Human“, o jos duetinė versija buvo įrašyta su populiariąja Leona Lewis. 2018 m. dainininkas išleido naują singlą „No Matter What“, tapusį asmeniškiausia jo daina, kuria jis didžiuojasi labiausiai iš visų kada nors parašytų.

2021 m. C.Scottas išleido savo pirmą EP pavadinimu „Only Acoustic“, kuriame skambėjo debiutinio albumo dainų akustinės versijos, o 2022 m. išleido antrąjį albumą. Dainos iš šio albumo kaip tik ir skambės šią vasarą Lietuvoje.

Du C.Scottas pasaulinio turo „Bridges“ koncertai mūsų šalyje įvyks liepos 12 d. Trakų pilies kieme ir liepos 15 d. Palangos koncertų salėje.

Skaitykite daugiau