Romanu su princu Williamu įtariama markizė R.Hanbury: laukinė praeitis ir 63-ejų sutuoktinis

Rose Hanbury su princu Williamu ir vyru David Cholmondeley / Vida Press nuotr.
Rose Hanbury su princu Williamu ir vyru David Cholmondeley / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-20 06:04
AA

Markizės Rose Hanbury vardas karališkosios šeimos gerbėjų tarpe šiuo metu eskaluojamas itin intensyviai. Pasklidus kalboms, kad Kate Middleton dingimas iš viešumos yra susijęs su gandais apie Williamo ir markizės R.Hanbury romaną, kilo didžiulis susidomėjimas, kas gi ta moteris įplieskusi tikrą apkalbų liūną?

Portalas Žmonės.lt pateikia įdomiausius R.Hanbury gyvenimo faktus.

Kovo 15-ąją markizė atšventė savo 40-ąjį gimtadienį. Pilnas jos vardas Sarah Rose Cholmondeley Hanbury, tačiau ją visi vadina tiesiog Rose.

Teigiama, kad jos tėvai Timothy ir Emma Hanbury yra labai kūrybingi. Jos tėvas dirba interneto svetainių dizaineriu, o mama yra mados dizainerė.

R.Hanbury turi seserį Mariną Hanbury, kuri trumpą laiką dirbo modeliu, o vėliau susituokė su Edvardu Lambtonu, 7-uoju Durhamo grafu. Tarp jų didesnis nei 20 metų amžiaus skirtumas, tačiau meilei tai netrukdo: jiedu turi kelis vaikus.

Rose Hanbury / Vida Press nuotr.

Pati R.Hanbury turi prestižinį išsilavinimą. Ji lankė itin gerai vertinamą Stowe mokyklą, o vėliau – The Open University Anglijoje. Nors viešai nėra žinoma, kokio laipsnio ji siekė, daugelis mano, kad ji studijavo politiką.

Kai R.Hanbury buvo 23 metų, ją atrado modelių agentūra „Storm Agency“ ir pasiūlė bendradarbiauti. Ji kelerius metus dirbo modeliu, pozavo garsių prekės ženklų kampanijose. Tarp jų – Miu Miu, Poplin London ir kiti.

Tarp jos ir jos sutuoktinio amžiaus skirtumas yra 23 metai. Davidas Rocksavage'as, taip pat žinomas kaip Davidas Cholmondeley, 7-asis Cholmondeley markizas. Kaip teigia šaltiniai, pora susipažino dar 2003 metais per vakarėlį, surengtą viloje Cetinale. Tačiau jiedu pradėjo susitikinėti tik 2006 metais.

Rose Hanbury / Vida Press nuotr.

Nepaisant 23 metų amžiaus skirtumo, pora visą laiką atrodė itin įsimylėjusi. 2009-aisiais jie paskelbė apie savo sužadėtuves, o kitą dieną apie tai, kad laukia gimsiančio kūdikio. Dar kitą dieną po to, birželio 24-ąją, jie susituokė Chelsea rotušėje.

Rose ir Davidas turi tris vaikus: dvynius Alexanderį Hughą George'ą ir Oliverį Timothy George'ą gimusius 2009-ųjų spalio 12 dieną, taip pat dukrą Iris Marina Aline, kuri gimė 2016-ųjų kovo mėnesį.

Be dalyvavimo politikoje ir modeliavimo veiklos Rose atliko svarbų vaidmenį labdaros organizacijose. Dabar ji ir toliau aktyviai dirba. Viena žymiausių organizacijų – Rytų Anglijos vaikų ligoninė (EACH). Kate Middleton yra šios organizacijos karališkoji globėja.

Remiantis oficialia svetaine, Houghton Hall dvaras šiuo metu yra Rose Hanbury namai. Tai neįtikėtinai prabangus dvaras. Jos vyras yra tiesioginis sero Roberto Walpole'o, kuris pastatė namus 1720-aisiais, palikuonis.

Tiesa, nors R.Hanbury visuomet atrodo dalykiškai, tačiau rašytoja Violet Naylor-Leyland knygoje „Retų paukščių tikrasis stilius“ išsamiai aprašo „erotišką, egzotišką ir ekscentrišką“ R.Hanbury praeitį. Kaip teigiama portale sheknows.com, R.Hanbury knygoje papasakojo apie tai, kaip kadaise jos tėvai savo namus pavertė vakarėlių rojumi.

Rose Hanbury (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

„Mama mums pavertė rūsį naktiniu klubu, pati išdažė visą vietą, o ant sienų pakabino marokietiškus žibintus“, – „DailyMail“ gautoje knygos ištraukoje prisiminė Hanbury.

Pasak portalo 247newsagency.com, knygoje aprašomas ir vienas teminis vakarėlis surengtas šiuose namuose. Per jį R.Hanbury apsisprendė vilkėti žvejės kostiumą su žuvimi, tinklais ir aštuonkoju ant galvos. Vakarėlyje buvo žaidžiamas ir pavojingas žaidimas.

Buvo paimtas tualetinio popieriaus ritinys, suvilgytas benzinu, padegtas ir panaudotas kaip ledo ritulio ritulys didžiuliuose namo soduose. Ši veikla buvo uždrausta, kai vienam iš svečių užsidegė plaukai.

Žmonės.lt primena, Kate Middleton ir Rose Hanbury daugelį metų buvo laikomos geriausiomis draugėmis. Tačiau R.Hanbury dėmesio centre atsidūrė 2019 m. kovą, kai britų bulvariniai laikraščiai pradėjo rašyti apie markizės ir Williamo artumą. Nors niekada nebuvo konkrečių įrodymų apie tariamus nesantuokinius santykius, tačiau tuo metu sklido gandai, kad R.Hanbury yra pavargusi nuo santuokos su savo vyru ir ieško paguodos pas princą.

Visos apkalbos apie tariamus Williamo ir Rose santykius prasidėjo tik dėl vieno fakto – buvęs modelis ir jos vyras turi namą netoli Williamo ir Kate rezidencijos. Anot britų bulvarinių laikraščių, dvi poros kadaise susitikinėjo gana reguliariai. Kate ir Rose buvo labai geros draugės. Draugystė nutrūko dėl nuolatinio aplinkos spaudimo ir gandų dėl santykių.

2019 m. birželį „Daily Mail“ žurnalistas atvyko į Houghton Hall, Hanbury šeimos namus, ir paskambino į duris, tačiau tačiau jam buvo trumpai atsakyta, kad komentarų nebus. Iškart po to karališkieji šaltiniai pagrasino „teisiniais veiksmais“, tuomet gandai kuriam laikui nutilo.

Rose Hanbury (11 nuotr.)
+5