Rusiją paliko net tik A.Pugačiovos šeima: į JAV išvyko ir K.Orbakaitė su sūnumi N.Presniakiovu

Nikita Presniakiovas, Ala Pugačiova, Kristina Orbakaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Nikita Presniakiovas, Ala Pugačiova, Kristina Orbakaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-09 16:41
AA

Rugsėjo pabaigoje Rusijos dainininkė Ala Pugačiova kartu vaikais Liza ir Hariu antrą kartą paliko gimtinę ir vėl išvyko į Izrealį, kurio pasą gavo dar gegužę. Paaiškėjo, kad iš Rusijos išvyko ir A.Pugačiovos dukra Kristina Orbakaitė bei jos anūkas Nikita Presniakovas.

Alos Pugačiovos dukra, rusų aktorė ir dainininkė Kristina Orbakaitė su sūnumi, aktoriumi ir atlikėju Nikita Presniakovu paliko Rusiją ir išvyko į JAV, praneša unian.net.

Leidinio „Starhit“ šaltinis komentavo, kad Nikita, kurio K.Orbakaitė susilaukė su garsiu rusų atlikėju Vladimiru Presniakovu, Rusiją paliko dar prieš dvi savaites, o išvykdamas sužlugdė keletą spektaklių.

Nikita Presniakiovas / Socialinių tinklų nuotr.

Skelbiama, kad Kristina Orbakaitė šiuo metu taip pat yra JAV, kur skraido reguliariai – čia gyvena jos vyras su jauniausia dukra Klaudija. Vis tik aktorė dar planuoja grįžti į Maskvą.

„K.Orbakaitė neseniai turėjo grįžti į Rusiją, bet nusprendė tai padaryti vėliau, nes privalėjo atšaukti spalio 11 d. “Sovremennik„ teatre vyksiantį spektaklį, kuriame vaidina su Kirilu Safonovu. Kalbama, kad aktorius išvyko į Izraelį“, – leidiniui sakė šaltiniai.

Kiek anksčiau Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Romanas Chudiakovas pareiškė, kad A.Pugačiovai išvykus iš šalies, jos anūkai turėtų būti įtraukti į Rusijos Federacijos gynybą ir pasiųsti į karą.

Vėliau Rusijos žiniasklaida ėmė skleisti informaciją, kad Nikita Presniakovas buvo mobilizuotas. Pats šią žinią pavadino klastote, tačiau daugiau jokių detalių nepateikė.

Kristina Orbakaitė / „Scanpix“/„Sputnik“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Rusijos dainininkės Alos Pugačiovos draugė, daug metų su ja dirbanti dizainerė Liubov Aksenova pasakojo, kad primadona antrą kartą iš Rusijos išvyko dėl savo vaikų. Anot moters, juos mokykloje pradėjo „nuodyti“ dėl to, kad A.Pugačiova palaiko savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris smerkia nusikalstamą Kremliaus režimą.

A.Pugačiovos draugė Liubov Aksenova tai teigė komentare portalui News.ru.

Pasak jos, į mokyklą Rusijoje rugsėjį sugrįžę dvyniai Liza ir Haris mokykloje buvo kamantinėjami klausimais apie jų tėvą Maksimą Galkiną ir jo poziciją dėl karo Ukrainoje. Norėdama apsaugoti savo vaikus, Ala Pugačiova nusprendė kartu su atžalomis persikelti į Izraelį.

Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas / „Scanpix“ nuotr.

„Vaikai norėjo taikos. Juk jie ėjo į mokyklą, ėjo savaitę, ir, kiek žinau, juos pradėjo nuodyti klausimais – kur tavo tėtis, kodėl? Hariui ir Lizai jau nebe treji metai, jie suaugę ir viską supranta. Jie grįžta namo, užduoda nevaikiškus klausimus, nerimauja“, – sakė Alos draugė L.Aksenova.

Pasak News.ru, kai A.Pugačiova išvyko iš Rusijos praėjusį kartą (2022 m. pavasarį), Liubov Aksenova palydėjo ją į oro uostą. Priešingai nei dabar.

„Šį kartą aš jos nelydėjau. Žinojau apie išvykimą, bet Ala paprašė neiti kartu.

Aną kartą ji išvyko į Ameriką, paskui į Izraelį – ten sprendė sveikatos problemą. Kokią, neturiu teisės pasakyti“, – pasakojo moteris.

Išvyko be atgalinio bilieto

Vasaros pabaigoje Ala Pugačiova grįžo į Rusiją, tačiau rugsėjo 29 d. su vaikais vėl buvo pastebėta Vnukovo oro uoste. Žiniasklaida pranešė, kad žvaigždė išskrido į Izraelį be atgalinio bilieto. Be to, dainininkė jau gavo Izraelio pasą, kuris galios iki kitų metų.

Alai Pugačiovai išduotas Izraelio pasas / „Telegraf“ nuotr.

Taip pat žinoma, kad A.Pugačiova ir M.Galkinas nusprendė nutraukti visus ryšius su Rusija. Skelbta, kad jie nusprendė parduoti savo pilį Gryazo kaime.

Išvykus primadonai, į ją vėl kreipėsi iš Ostankino propagandinės televizijos. Ten buvo transliuojama frazė : „Ala, kodėl tu apskritai buvai grįžusi?“

Kaip rašo unian.net, pati Ala Pugačiova pasakė, kad rusai buvo baudžiauninkai, o dabar tapo vergais.