Rusų roko grupės DDT lyderį Jurijų Ševčiuką ištiko infarktas

Jurijus Ševčiukas / Asmeninio archyvo nuotr.
Jurijus Ševčiukas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-10-12 12:33
AA

Prieš karą Ukrainoje pasisakęs legendinės Rusijos roko grupės DDT lyderis Jurijus Ševčiukas susidūrė su sveikatos problemomis – vyrą ištiko miokardo infarktas, rašo „Telegram“ kanalas „Baza“.

Pranešama, kad grupės DDT lyderį Jurijų Ševčiuką miokardo infarktas ištiko šių metų rugsėjį. Šiuo metu muzikantui taikomas standartinis reabilitacijos kursas, kuris truks iki gruodžio vidurio.

Spalio pabaigoje buvo numatyta DDT turo pradžia, o 28 mėnesio dieną grupė turėjo koncertuoti Tel Avive. Šiuo metu Izraelyje vyksta karas, prasidėjęs šeštadienį, palestiniečių kovotojų grupuotei „Hamas“ netikėtai įsiveržus į šalies teritoriją ir pradėjus raketų atakas. Izraelis surengė atsakomuosius smūgius Gazos Ruožui.

Dabar DDT koncertai nukelti į 2024 m. pradžią.

DDT lyderis Jurijus Ševčiukas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Primename, kad Jurijus Ševčiukas 2022 m. gegužės mėnesį per koncertą gimtajame Ufos mieste pasisakė prieš Rusijos invaziją Ukrainoje.

„Tėvynė, mano draugai, nėra prezidento užpakalis, kurį reikia nuolat šluostyti ir bučiuoti. Tėvynė – tai nuskurdusi bobutė traukinių stotyje, prekiaujanti bulvėmis“, – sakė J.Ševčiukas 8 tūkst. gerbėjų miniai, kuri taip pat įrašinėjo kalbos vaizdo įrašą.

J.Ševčiukas buvo apkaltintas „Rusijos ginkluotųjų pajėgų diskreditavimu“ ir įpareigotas sumokėti 50 000 rublių (815 JAV dolerių) baudą, „Telegram“ žinutėje teigė žmogaus teisių grupės „Agora“ vadovas advokatas Pavelas Čikovas.

J.Ševčiukas yra gerai žinomas Rusijoje ir už jos ribų dėl savo ryžtingos antikremliškos pozicijos, paramos antikremliškam aktyvistų kolektyvui „Pussy Riot“ ir nepritarimo Rusijos įvykdytai Krymo aneksijai.