Rūta Mikelkevičiūtė: „Gyvenu kaime, auginu vištą – tokia yra mano realybė ir nenoriu to spektaklio“

Indrė Stonkuvienė ir Rūta Mikelkevičiūtė / Laidos nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Rūta Mikelkevičiūtė / Laidos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-27 11:29
AA

Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė prisipažįsta – tai ką žiūrovai mato ekrane ir tai, kokia ji yra realiame gyvenime kaip diena ir naktis. „Gyvenu kaime, namuose auginu vištą vietoj papūgos. Realybėje aš noriu gyventi tikrą gyvenimą ir nenoriu to spektaklio“, – sakė ji Lnk.lt Indrės Stonkuvienės laidoje #Tobulainetobula.

Retai interviu dalinanti populiarių laidų autorė ir vedėja televizijos eteryje jau didžiąją dalį savo gyvenimo. Tiesa, anot R.Mikelkevičiūtės, reikia atskirti, kas yra darbas ir kas yra tikras gyvenimas.

„Kai darbo pobūdis yra toks, kad esi labai matomas, realybėje tu nori būti kitoks. Aš nenoriu to farso. Visuomet po visų darbų pirmiausia važiuoju namo, pas savo šeimą. Anksčiau aš nemokėjau pasakyti ne, švaistydavau save, bet dabar jau išmokau. Šeima man yra viskas“, – atvirai pasakojo garsi moteris.

Rūta Mikelkevičiūtė / Laidos nuotr.

Kalbai pasisukus apie grožį ir jo besikeičiančią sampratą bėgant metams, televizijos laidų vedėja atviravo – namie ir jos išvaizda toli gražu neprimena tai, ką įpratę matyti žiūrovai. 

„Neišvengiama mano darbo dalis yra grimas, šukuosenos, suknelės. Kai grįžtu namo aš išsineriu iš viso to. Realiame gyvenime aš nekenčiu suknelių ir aukštakulnių. Įlendu į savo treningiuką, užsitepu plaukų kaukę, užsimaukšlinu kepurę su bumbuliuku, užsitepu veido kaukę ir krentu į lovą. Tada mano vyras, kuris yra labai linksmų plaučių žmogus, man sako: „Gal tu gali man pasakyti, kas ta „boba“ mano lovoj? Kur ta gražuolė dingo iš „teliko“?“. Kita gal įsižeistų, bet man labai juokinga ir linksma“, – šmaikštavo R.Mikelkevičiūtė.

Indrė Stonkuvienė ir Rūta Mikelkevičiūtė / Laidos nuotr.

„Žinot, kad ir renginiai ar apdovanojimai. Tai juk yra darbas, kuriame tu turi būti. Man tai yra kančia. Tuo tarpu aš žinau gausybę moterų, kurios ruošiasi renginiui pusę metų. Jos siuvasi sukneles, jo apgalvoja kiekvieną detalę. Aš ne tokia. Paprastai ruošiuosi paskutinę akimirką ir iš paskutiniųjų prisiverčiu sudalyvauti ten, kur man būtina. Ten susirenka žmonės, su kuriais aš neturiu nieko bendro. Ką ten veikti? Ten visiškas tuštumos jausmas“.

Pasak televizijos laidų vedėjos, jai itin svarbu nepamesti savo vertybių. „Aš noriu gyventi tikrą gyvenimą, aš nenoriu to spektaklio. Aš nenoriu jokių moteriškų mokyklų pamokų, kurios kala moterims į galvą, kad reikia visada būti pasitempusiai. Aš grįžtu namo pavargusi ir noriu būti tokia, kokia esu“.

Indrė Stonkuvienė ir Rūta Mikelkevičiūtė / Laidos nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Laidos nuotr.

R.Mikelkevičiūtė įsitikinusi – laimė ir laisvė eina koja kojon. „Jeigu man dar kažkas nurodinėtų kaip man atrodyti ir, kodėl aš 6 ryte turiu būti su makiažu ir kavos puodeliu, atsiprašau, man tokių santykių nereikia. Aš nenoriu būti kalėjime. Aš noriu gyventi laisvėj“, – sakė ji.

Visą laidą su R.Mikelkevičiūte išvysti galite jau dabar Lnk.lt: