Rūta Mikelkevičiūtė laidoje netvardė ašarų: „Yra temų, kurių vengiu, nes negaliu apie tai kalbėti“

Rūta Mikelkevičiūtė
Rūta Mikelkevičiūtė
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-05-26 12:27
AA

Daugiau nei prieš 20 metų savo karjerą pradėjusi viena žinomiausių televizijos laidų vedėjų Lietuvoje Rūta Mikelkevičiūtė atvira: jaunutė mergina, be praktikos ir didelių žinių savo tikslo siekė milžinišku noru ir darbu, tačiau tuomet nesitikėjo, kad, praėjus keliems dešimtmečiams, viskas apsivers aukštyn kojomis.

Žinoma moteris jau nuo paauglystės laikų laiko veltui nešvaistė. Pasak Rūtos, kol jos bendraamžiai eidavo į šokius, ji laiką leisdavo montažinėje.

„Man visada sakė, kad aš netinku eteriui. Aš su tuo sutikdavau: įsivaizduokite, mane su dar papildomų 10 kilogramų, be jokios praktikos, galvoje – tuščia, nes yra vos 19-20 metų. Kas iš tavęs gali būti? Nebuvau baigusi žurnalistikos, bet aš labai norėjau.

Man be galo patiko kalbinti žmones. Ir apie kokią televiziją galėjai pagalvoti, juk tuo metu nebuvo nei prodiuserių, nei reitingų, niekas mums nesakė kiek mes turime sverti ir ką šnekėti“, – prisiminimais LNK laidoje „Šeškinės 20“ dalijosi Rūta Mikelkevičiūtė.

Rūta Mikelkevičiūtė / Žurnalo „Žmonės“ archyvo nuotrauka

Ir nors žiūrovams galėtų pasirodyti, kad nuolatos pasipuošusios, dailiai nugrimuotos ir aukštakulniais avinčios laidų vedėjos darbas yra tarsi pasaka, kuri niekada nesibaigia, toli gražu taip nėra.

R.Mikelkevičiūtė prisipažįsta, kad visi šie dalykai jos asmeniniame gyvenime nėra taip vertinami, priešingai, ji negali jų pakęsti.

„Aš, kaip ir kiekviena moteris, nekenčiu aukštakulnių. Aš nekenčiu vakarinių suknelių, nes tai yra mano darbo dalis. Aš nemėgstu makiažo, man tai asocijuojasi su darbu. Ne darbo metu aš tiesiog įlendu į treningiukus ir mėgaujuosi paprastais žemiškais dalykais“, – apie savo asmeninį gyvenimą atvirauja Rūta Mikelkevičiūtė

Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrius Savickas / LNK nuotr.

Šiuo metu LNK autorinę laidą „Bučiuoju. Rūta“ vedanti R.Mikelkevičiūtė aprėpia begales temų, kuriose matyti, jog vedėja jaučiasi tarsi žuvis vandenyje, tačiau ar yra temų, kurių vedėja negali gvildenti?

Laidoje „Šeškinės 20“ Rūta sunkiai tvardydama ašaras atskleidžia, kurios temos jai emociškai yra pačios sunkiausios ir nemaloniausios.

„Aš stengiuosi vengti ir net kažkaip užverti tą lapą, kai tai liečia netektis, ypač vaikų. Manau, kad nė vienas dar nėra pamiršęs Matuko tragedijos. Man iki šiol dreba balsas, matote, aš ir dabar negaliu kalbėti apie tai. Tuo metu galvojau, kad aš tiesiog išprotėsiu, nes mano pačios sūnui tuo metu buvo gal 9 mėnesiai. Tuo metu mano smegenys neskyrė, kuris yra mano vaikas. Taip moteris sutverta“, – atvirauja Rūta.

Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.

Trečiadienio vakarą, 20 val. LNK – eteryje paskutinė šio sezono „Šeškinės 20“ laida, kurioje pamatysite vedėją R.Mikelkevičiūtę ne vedėjos kėdėje.

Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.