Rūta Mikelkevičiūtė: „Šis kūdikis labai planuotas, labai lauktas ir, žinoma, tikra Dievo dovana...“

Rūta Mikelkevičiūtė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Darbščioji populiarių LNK laidų „Nuo... iki...“ ir „Valanda su Rūta“ prodiuserė Rūta Mikelkevičiūtė (42) priversta lėtinti tempą – gruodį ji susilauks kūdikio.

„Man, vėjo ir ugnies žmogui, tas stabtelėjimas yra gana sudėtingas, bet – nepaprastai malonus.“

Iki šiol daugelio tipiška kerjeros moterimi laikyta Rūta prisipažįsta girdėjusi apie save keisčiausių dalykų, esą Mikelkevičiūtė negimdo, nes nori išsaugoti figūrą.

„Kas turi būti vietoj smegenų, kad taip manytum?..“ – stebisi. Vaikas, įsitikinusi, ateina tada, kai jam lemta. Tad ir klausimo jai nekilo – „kodėl tik dabar“.

„Tai, kad turėsime mažylį, susapnavau likus porai mėnesių iki džiugios žinios patvirtinimo. Sapnas buvo toks tikroviškas, kad pabudusi net jaučiau kvapą...“ – prisimena moteris.

O pavasarį, jau sezonui baigiantis, sulaukė gydytojo skambučio. „Išgirdusi naujieną, vos nenukritau nuo kosmetologės stalo... – juokiasi. – Vyrui pranešiau labai paprastai – telefonu parašiau žinutę, kad turėtų laiko susivokti ir negautų infarkto iš džiaugsmo. O Dominyka, kaip visi paaugliai, reagavo truputėlį sunkiau. Visa savo esybe tarsi bylojo, kad nenori su tuo turėti nieko bendra.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Skaitykite daugiau