Rūta Ščiogolevaitė žengė į naują etapą – tam įkvėpė ir penki vaikai: „Jų pomėgiai labai skirtingi“

Rūta Ščiogolevaitė / Teodoro Biliūno BNS nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė / Teodoro Biliūno BNS nuotr.
Kristina Kučinskaitė, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-05-06 12:52
AA

Naują kūrybinį etapą išgyvenanti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė džiaugiasi – gimęs įkvėpimas dainoms, kurių dar šįmet planuoja išleisti kelias, užpildo namus ypatinga energija.

„Atnaujinau bendradarbiavimą su savo komanda, vadyba. Turime planų ir siekių. Nors šis pavasaris koncertais nelepina, nauji kūriniai po truputį skinasi kelią ir įgauna aiškesnę viziją“, – Žmonės.lt sako Rūta.

Ji atvira – polėkio semiasi ir iš savo penkių aktyvių, temperamentingų, jausmingų bei judrių vaikų.

„Mano vaikų pomėgiai – labai skirtingi, bet visų – gana ryškūs“, – pastebi atlikėja.

Rūta Ščiogolevaitė su vaikais / Stop kadras iš vaizdo klipo

Vyresnėlis 14 metų Adomas, anot jos, šiuo metu pasinėręs į riedlenčių pasaulį. Paauglys taip pat groja būgnais ir programuoja.

Septynmetė Anabelė ilgą laiką žavėjosi baletu ir cheminiais eksperimentais. Mergaitė yra kūrybiška, todėl suaugusieji pastebi, kad ji dažnai situacijas išsprendžia savitai, ne taip, kaip kiti.

„Bet ji, sakyčiau, turi vadovės, organizatorės bruožų, nes mėgsta burti aplink save žmones, paskirti jiems užduotis. Darželyje auklėtoja ją vadindavo savo padėjėja“, – su šypsena apie dukrą pasakoja R.Ščiogolevaitė.

Rūta Ščiogolevaitė

Metais už sesę jaunesnis Aronas – bene žemiškiausias vaikas, besirūpinantis gyvūnais ir besidomintis sunkiasvorėmis mašinomis. Berniukas namo neša žiogus, sliekus ir kitus smulkius gyvius ar vabzdžius bei tikisi, kad jie maitinsis jo paruoštais skanėstais.

„Jis vis nori viską auginti, o įdomiausia mašina Aronui – traktorius. Pajuokauju, kad užaugęs turbūt turės savo ūkį. Sūnus labai mėgsta ir kaladėles. Kartais iš jų pastato tokius dalykus, kurie mus visus nustebina“, – Žmonės.lt sako penkių vaikų mama.

Paslaptingiausias yra netrukus ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis Agnaras, kol kas labiausiai linkęs ne atskleisti savo būdo bruožus, bet kopijuojantis vyresnėlius.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su sūnumi Agnaru/Asmeninio archyvo nuotr.

Jauniausia šaunioje penketuko kompanijoje yra dvejų metukų Areta, šeimą džiuginanti savo atliekamomis dainelėmis.

„Kalbėti ji dar nenori, bet dainuoja angliškai bei lietuviškai. O tai, ką ištaria, labai panašu į originalą“, – neįprastu mažosios talentu stebėjosi jos mama.

R.Ščiogolevaitė pasakoja, kad daugiavaikėje šeimoje galioja nerašytos taisyklės – artimi santykiai svarbiau už prašmatnius gimtadienius ar asmeninius poreikius.

Atlikėjos namuose gausu vaikų kurtų atvirukų, piešinukų, karpinių. Jie ne tik saugomi specialioje dėžutėje, bet yra išeksponuoti ant sienų ar šaldytuvo.

Rūta šypsosi – ji nėra estetė ir pedantė, todėl nei šeimyniškas chaosas, nei piešiniai ant sienos jos netrikdo.

„Mūsų šeimoje yra įprasta prisitaikyti prie tokios situacijos, kokia yra. Būna dvejonių, ar taip turėtų būti, bet, gerai permąstęs, supranti – vaikai gausos ir pertekliaus dažniausiai neįvertina“, – Žmonės.lt sako R.Ščiogolevaitė.

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (49 nuotr.)
+43