Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė atskleidė, kaip teka gyvenimas su 15 metų jaunesniu vyru: „Vedę – nemirę"

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su vyru Mariumi / Luko Balandžio (15min.lt) nuotr.
Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su vyru Mariumi / Luko Balandžio (15min.lt) nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-10 13:03
AA

„Tikrai švęsim! Tai labai graži šventė. Vieną kartą tik gyvename – reikia tuo džiaugtis“, – portalui Žmonės.lt sakė „Videometra“ vykdančioji prodiuserė dainininkė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė (41).

Liepos 11 d. bus dveji metai, kai ji susipažino su savo vyru Mariumi Dauda (26), praėjusių metų rugsėjį pora susituokė. Ne tik teigiamo, bet ir skeptiško vertinimo dėl savo pasirinkimo sulaukusi moteris šiandien, teigia, yra tokiame pačiame smagumo taške.

Rūtos Lukoševičiūtės ir Mariaus Daudos vestuvių akimirka

„Gal – dar net stipresniame ryšyje, – kalbėjo moteris. – Galvojam apie naujus namus – gal greitai ir turėsime juos. Vasara – džiaugiamės kiekviena akimirka, kai saulė šviečia“.

Savo nuotaika Rūta pasidalijo socialinėje paskyroje.

„Vedę – nemirę. Tiesiogine šio žodžio prasme.
Taip jau sutapo, kad rytoj bus ta diena, kai prieš du metus, liepos 11-ąją pamačiau savo išrinktąjį: iki šiol į jį žiūriu ir, duos Dievas, žiūrėsiu iki amžiams užmerksiu akis... Tokia laimė, meilė, apibusė pagarba ir supratimas, tas laikas, kurį nuolat leidžiam kartu... Esu iki šiol kosmose ir nesuku galvos, kad nestoviu ant žemės. Kas įdomu ir apie ką šis post‘as: pastebėjau, kad sukūrus šeimą, sulaukiu keistokių klausimų:
– Ar Tu dar rašai eiles?
– Norėjau paskambinti, bet nenorėjau trukdyti – juk jūs vedę…
– Jaučiu, dabar visai nebeturi laiko…
– Tavęs beveik nėra fb…

O atsakymas labai paprastas: chebryte, mes vedę, bet nemirę! Eilės rašosi ir ištekėjus, jei kažkas mums nori paskambinti ir nedrįsta – skambinkit drąsiai – jei tuo metu žiūrėsim viens kitam į akis, perskambinsim, kai pabaigsim:) Fb iš tiesų lankaus sąmoningai rečiau, nes noriu gyventi realų gyvenimą. Taip, sutinku, laiko ištekėjus gal kiek ir sumažėja, bet savo draugams, artimiausiems žmonėms, darbams, kuriuos su džiaugsmu dirbam – laiko visada yra!
Mylim, apsikabinam, bučiuojam“, – entuziastingai rašė moteris.

Vis dėlto – ar buvo kokių nors slenksčių, kuriuos teko peržengti, kai santykiai įgavo oficialų statusą?

„Daug dalykų išmokome vienas iš kito. Niekada nebuvau santuokoje, tad išmokti joje būti buvo didžiausias išbandymas. Bet tai, ko gero, patiria kiekviena šeima. Bendras gyvenimas yra darbas ir mokykla. Ir, žinoma, meilė – be jos nebūtų nieko“, – įsitikinusi žinoma moteris.

Rūtai su Mariumi kasdienybėje netenka susidurti su nesmagiais momentai, kurių metu būtų pabrėžiamas jų amžiaus skirtumas,

„Nei fiziškai, nei mąstymo prasme nesame skirtingi. Jei kas nors ir nori mus apkalbėti, galbūt tą daro už akių. Kai su Mariumi einame gatve – aplinkiniai šypsosi, toks jausmas, kad žmonėms keliame teigiamas emocijas“, – svarstė Rūta.

Pora labai daug bendrauja su vienas kito draugais, kaip Rūta sako, kai intensyvus darbas neįtraukęs, nėra vakaro, kad kas nors pas juos neužsuktų ar patys neitų į svečius.

Abu vienas kitą mylintys žmonės sklandžiai įsiliejo ir į vienas kito šeimas, puikiai jaučiasi septynmetė Rūtos dukra Lėja Kornelija.

„Ką galvojame apie atžalą? Kol kas ji dar nepasibeldė, bet tikimės – kiek galima laukti!“ – smagiai kalbėjo Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė.

Marius pradėjo naują veiklą – tvers tvoras.

„Nagingas vyras, – pasidžiaugė Rūta. – Be to, mudu dažniau dirbsime ir kartu: Marius jau padėjo įgyvendinti kelis projektus ir jam puikiai sekėsi pritapti prie mūsų televizijos komandos“.

Rūtos Lukoševičiūtės ir Mariaus Daudos vestuvės (28 nuotr.)
+22