Rūtos Mikelkevičiūtės atostogos Juodkalnijoje apkarto: automobilį apdaužęs asmuo paspruko

Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-01 12:23
AA

Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė kartu su vyru Rolandu Remeikiu ir sūnumi Jonu 28-erių santuokos metų proga leidosi į pažintinę kelionę. Pirmiausia, šeima keliavo į Kroatiją, vėliau automobiliu patraukė ir į Juodkalnijos kraštus. Pastaroji, trijulę pasitiko ne taip svetingai, kaip tikėtasi.

Laidų vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės ir jos vyro su sūnumi atostogos Juodkalnijoje prasidėjo nuo nemalonios staigmenos – apgadintas jų išsinuomotas automobilis, o to kaltininkas paspruko iš įvykio vietos.

Savo istorija Rūta sutiko pasidalinti su naujienų portalu žmonės.lt

„Booom ir į kojas! Tiksliau ant ratų! Ar turit tokią patirtį? Kaip sekėsi toliau? Apie 4000 eur. Tiek kainuotų mūsų pirmas sustojimas Juodkalnijoje. Visa laimė, kad draudimas yra. Tai turėkit omeny, kaip gali nutikti. O nutiko paprastai. Išsiruošėm į Juodkalniją iš Kroatijos. Po valandos, prie sienos, pagaliau sustojom pietų restorane ant kranto.

Palikom mašiną stovėjimo aikštelėje, grįžom ir radom! Smūgio stipraus būta. Negirdėti jo esant šalia neįmanoma. Šalia, alų geriantys vietiniai, sako, nematė nieko, bet netikiu ir net turiu įtarimą! Bet, nei kamerų, nei įrodymų. O čia miestelis mažas, visi vieni kitus pažįsta... Policija iš kito miesteliuko visai šalia greit atvyko! Dokumentus užpildė ir viskas. Kelionė tęsiasi! Pilnas draudimas būtinas! Nes lygioje vietoje: booom! O jei durys neatsivertų – kelionė būtų baigta!

Patarimas! Kai paliekate auto nusifotografuoti kas stovi šalia. Būtų dabar pravartu!“, – instagrame dalijosi R.Mikelkevičiūtė.