Š.Jasikevičius ir A.Douka aplankė miestą, kuriame filmuoti „Sostų karai“: čia atvyko vedami tikslo

Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka Žironoje / Socialinių tinklų nuotr.
Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka Žironoje / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-14 16:23
AA

Birželio gale su krepšinio klubo „Barcelona“ vyriausiojo trenerio pareigomis atsisveikinęs Šarūnas Jasikevičius vasarą skyrė poilsiui. Įspūdžiai nesibaigia ir sezonui pasibaigus – krepšinio treneris su žmona Anna Douka sūnumi Luku rugsėjį apsilankė Žironoje. Čia pora atvyko vedina tikslo.

Katalonijoje, Onjaro ir Tero upių santakoje įsikūrusi Žirona ypač garsėja viduramžių architektūra. Miestą, primenantį muziejų po atviru dangumi, dar labiau išgarsino kultinis serialas „Sostų karai“ – jame buvo filmuotos šeštojo sezono serijos.

Šiame Ispanijos mieste apsilankęs Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka ne tik žavėjosi architektūriniu paveldu, bet ir aplankė tris „Michelin“ žvaigždėmis įvertintus restoranus bei stebėjo sūnaus Luko krepšinio varžybas.

Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka Žironoje / Socialinių tinklų nuotr.

Turiningos kelionės akimirkomis sutuoktiniai pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

„Puikus savaitgalis Žironoje! 3 „Michelin“ restoranai. Tyrinėjome Žironos miestą. Stebėjome, kaip Lukas žaidžia su savo komanda ir laimi turnyrą...! Savaitgalis, kupinas įspūdžių“, – džiaugėsi Anna Douka.

Viešnage Žironoje pasidžiaugė ir Šarūnas Jasikevičius.

„Krepšinis ir neįtikėtina gastronomija Žironoje“, – kelionės kadrais pasidalijo treneris.

Primename, kad Š.Jasikevičius ir A.Douka su vaikais rugpjūtį poilsiavo Annos gimtojoje Graikijoje, o liepą – Italijoje ir Prancūzijoje.

Pirmiausia Jasikevičiai pasirinko Porto Cervo, mažą prabangų miestelį šiaurinėje Sardinijos salos dalyje. Šeima jachta aplankė ir kitą žymią Viduržemio jūros salą – Prancūzijai priklausančią Korsiką.

Akimirkomis iš Sardinijos ir Korsikos instragrame dalijosi ne tik Anna Douka, bet ir pats Šarūnas Jasikevičius. Jie džiaugėsi čionykščiais stebuklais – įstabia gamta, žydru vandeniu, šviežiomis jūros gėrybėmis, o svarbiausia – gera draugija.

Fotogalerija:

Šarūno Jasikevičiaus šeimos atostogos Pietų Europoje (22 nuotr.)
+16

Birželio pabaigoje pranešta, jog Šarūnas Jasikevičius atleidžiamas iš vyriausiojo krepšinio klubo „Barcelona“ trenerio pareigų. „Barcelona“ Š.Jasikevičius paliko po 3 sezonų.

47-erių Š.Jasikevičius per trejus metus Barselonoje tris kartus atvedė komandą į Eurolygos finalo ketvertą, sykį žaidė finale, dukart laimėjo Ispanijos čempionatą ir dukart Ispanijos Karaliaus taurę.