S.Skorupskaitė su vyru Berlyne surengė šventę būsimo kūdikio garbei: Gala puotoje – 50 svečių

Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečio vaiko atėjimo į pasaulį laukiantys verslininkai Sandra Skorupskaitė (32) su vyru, kroatu Dario Budimlicu (44) norėjo, kad momentas, kai paaiškės atžalos lytis, būtų nepamirštamas. Todėl pora pusę šimto svečių sukvietė į kūdikio lyties atskleidimo Gala šventę Berlyne esančioje viloje.

Dubajuje gyvenantys, milijoną eurų kainavusias vestuves pernai iškėlę verslininkai Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas jau žino savo trečios atžalos lytį. Šios svarbios akimirkos liudininkais tapo artimiausi draugai ir šeimos nariai, iš viso apie 50 žmonių, kuriuos pora sukvietė į prieš savaitę vykusią kūdikio lyties atskleidimo Gala šventę.

Pastaroji surengta Berlyne, privačioje viloje. Čia netrūko skanių vaišių, skambėjo gyva muzika, kurią užtikrino grupė iš Ukrainos. Linksmybės nesibaigė ir naktį – vyko smagus vakarėlis.

Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventės akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Šventėje buvo daug mėlynos ir rožinės spalvų, simbolizuojančių berniuką ir mergaitę – minėtų spalvų balionų, gėlių, drabužių...

Šią tematiką atitinkančia suknele pasipuošė ir pati Sandra. Už išskirtinį rūbą moteris dėkinga R.Kalinkinui, kuris jau spėjo tapti privačiu jos dizaineriu. Kaip S.Skorupskaitė pasakojo portalui 15min, R.Kalinkinas drabužius jai kūrė visoms ypatingoms progoms – Kalėdoms, Naujiesiems metams, gimtadieniui ir net praeitas metais įvykusioms vestuvėms.

„Mes taip gerai žinome ir pažįstame vienas kitą, kad iš poros sakinių jis jau visada supranta, ko aš noriu. Man net nereikia matuotis daug kartų ar žiūrėti, ką jis ten gamina. Jo fantazijoms nėra ribų, o jo žmona Agnė turi auksines rankas, kurios dirba prie kiekvienos detales“, – gražių žodžių negailėjo S.Skorupskaitė.

Robertas Kalinkinas, Sandra Skorupskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdama su 15min, moteris taip pat pasidžiaugė iš šventės svečių sulaukusi įvairių dovanų: „Nuo dekučių, kremukų iki „Versace“ vaikų vežimėlio... Tiesa, daugelis svečių teigė, kad dovanas bus tada, kai jie žinos lytį, nes taip smagiau kažką dovanoti.“

Žinoma, svarbiausias šventės momentas ir buvo akimirka, kai Sandra ir Dario sužinojo už kelių mėnesių gimsiančio trečio vaikelio lytį. Raudonos spalvos dūmai reiškė, kad jųdviejų šeimą papildys mergaitė!

Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventės akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Kadangi turime jau ir berniuką, ir mergaitę, nejautėme didelio spaudimo vaikučio lyčiai. Bet kai sužinojome, kad bus mergaitė, abudu labai apsidžiaugėme. Tačiau, manau, būtume taip pat apsidžiaugę ir berniuku. Sūnus labai norėjo broliuko ir iš karto pasakė, kad kai gims sesė, reikės kito lėliuko broliuko“, – šypsojosi pašnekovė.

Pasiteiravus apie patį nėštumą, Sandra neslėpė, kad juo mėgautis nėra kada – pastaruoju metu turi daug darbų. „Bet dėl to ir problemų ieškoti neturiu laiko. Nėštumas lengvas, greitas, tikiuosi, toks ir išliks iki pat galo“, – pridūrė ji.

Fotogalerija:

Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo „Gala“ šventė (11 nuotr.)
+5

Primename, kad prieš metus į namus Dubajuje įsikėlę Sandra ir Dario jau augina dukrą Dariją ir sūnų Damianą.

2021-aisiais Italijoje S.Skorupskaitė ir D.Budimlicas po dešimtmečio draugystės iškėlė milijono eurų vertės vestuvės, kurių planavimas truko beveik trejus metus. Prie šventės dirbo dvi vestuvių planuotojos Gintarė Dapkutė Rodriguez ir Andrea Naar Alba, dizaineriai Mantas Petruškevičius, Robertas Kalinkinas ir kiti, iš viso net 96 žmonės.

Bene įspūdingiausias išskirtinių vestuvių faktas tas, kad šventė vyko italų aristokratų šeimos viloje, kuri niekada nebuvo nuomojama renginiams – tik Holivudo kino filmams.

Sandros vestuvinė suknelė siūta net keletą metų. Ji rankomis išsiuvinėta mažai blizgančiais akmenėliais ir svėrė beveik 40 kilogramų. Nuotakos dukrytė dėvėjo to paties modelio suknelę, tik savo dydžio, svėrusią 10 kilogramų. Vyrai puošėsi rankomis siūtais „Dolce&Gabbana“ kostiumais, specialiai pagamintais tik jiems.

Sandros Skorupskaitės milijono vertės vestuvės (85 nuotr.)
+79

Būdama 14-os, S.Skorupskaitė su šeima paliko Lietuvą ir išvyko į Berlyną. Iš pradžių buvo sunku, tačiau vėliau ji svečioje šalyje prigijo ir ten sutiko savo gyvenimo meilę Dario.

Sandros ir Dario pažintis įvyko labai paprastai: jie susitiko ten, kur abu mėgsta lankytis, – klube. „Net nepastebėjome, kaip metai prabėgo“, – 15min yra pasakojusi moteris.

Sandra Skorupskaitė su šeima (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau