S.Skvernelio patarėja Ieva Gervinskaitė laukiasi pirmagimio: „Šis ruduo bus ypatingas“

Ieva Gervinskaitė  / BNS Foto ir asmeninio albumo nuotr.
Ieva Gervinskaitė / BNS Foto ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-15 18:56
AA

Seimo nario Sauliaus Skvernelio patarėja Ieva Gervinskaitė ir jos mylimasis Matas rudenį pasitiks dideliu džiaugsmu. Praeityje tituluota gražuolė, 2011 metais „Mis Lietuvos“ karūną iškovojusi Ieva laukiasi pirmagimio.

Šią žinią I.Gervinskaitė patvirtino portalui Žmonės.lt. Ieva šyptelėjo, kad šiuo metu gyvena ne Seimo rūpesčiais, o kur kas žemiškesniais džiaugsmais.

„Taip, šis ruduo bus ypatingas, ypatingesnis nei ankstesni“, – priėmusi Žmonės.lt sveikinimus nusišypsojo I.Gervinskaitė.

Paklausta, ar su mylimuoju Matu jau žino vaikelio lytį, Ieva atsakė teigiamai, tačiau plačiau komentuoti atsisakė.

„Esame laimingi, džiaugiamės ir to pakanka“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Ieva Gervinskaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Šiuo metu kūdikio laukimu gyvenanti I.Gervinskaitė yra S.Skvernelio patarėja. Šias pareigas moteris ėjo ir tuomet, kai S.Skvernelis buvo premjeras.

Nuo 2020 m. vasario I.Gervinskaitė S.Skverneliui patarinėjo jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų veiklos klausimais.

Primename, kad I.Gervinskaitė išgarsėjo 2011 metais, laimėjusi grožio konkursą „Mis Lietuva“. Kiek vėliau kartu su dainininku Žilvinu Žvaguliu dalyvavo muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai“. Vis dėlto neilgai trukus pasitraukė iš viešumos.

2019 ir vėl į viešumą sugrįžusi ir prie S.Skvernelio komandos prisijungusi I.Gervinskaitė pasakojo, kad pasitraukti iš šou verslo tąkart nusprendė suvokusi, kad pramogų pasaulyje ne viskas auksu žiba.

„Viešumas turi kelias puses. Po grožio konkurso susidūriau su vienokiu vertinimu, o būti žinomai dėl savo darbo yra kiek kitaip. Tada ir žmonės, ir pats save vertini kitomis akimis. Jaučiu daugiau prasmės, nei dalyvaudama vakarėliuose ar parduotuvių atidarymuose, tai nelabai tiko mano asmenybei“, – pripažino Ieva.

Ieva Gervinskaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Tąkart I.Gervinskaitė pridūrė nesigailinti dalyvavusi konkurse, o būdama pramogų pasaulio dalimi sutiko daug naujų žmonių, tačiau tai turėjo savo kainą. Kaip pati sako, darbinantis ne kartą teko susidurti su išankstinėmis nuostatomis.

„Viešumas pramogų pasaulyje ganėtinai smarkiai atsiliepė mano, paprasto žmogaus, gyvenimui. Įprasta prieš pakviečiant žmogų į darbo pokalbį juo pasidomėti internete, tai su išankstinėmis nuostatomis apie save tikrai esu susidūrusi.

Neslėpsiu, tikrai nebuvau pasiilgusi viešumo ir slapta tikėjausi, kad galbūt manęs neatpažins. Šiek tiek pasikeičiau, pakito plaukų spalva ir ilgis“, – 2019-aisiais apie prisijungimą prie S.Skvernelio komandos kalbėjo I.Gervinskaitė.