S.Stallone su žmona J.Flavin persigalvojo – nesiskirs: paskelbtos susitaikymo aplinkybės

Sylvesteris Stallone, Jennifer Flavin / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Sylvesteris Stallone, Jennifer Flavin / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-24 11:40
AA

Daugelį nustebino rugpjūčio pabaigoje pasirodžiusi žinia apie buvusio modelio Jennifer Flavin (54) teismui pateiktą prašymą skirtis su kino žvaigžde Sylvesteriu Stallone (76). Vis dėl to praėjus mėnesiui paaiškėjo, kad sutuoktiniai nusprendė išsaugoti 25-erius metus trunkančią santuoką.

Praėjus mėnesiui po to, kai Sylvesterio Stallone žmona Jennifer Flavin pateikė skyrybų prašymą, sutuoktiniai nusprendė susitaikyti, portalui „Page Six“ patvirtino aktoriaus atstovas.

„Jie nutarė vėl susitikti namuose, kur pasikalbėjo ir sugebėjo išspręsti savo nesutarimus. Jie abu yra labai laimingi“, – pridūrė aktoriaus atstovas.

Sylvesteris Stallone, Jennifer Flavin / Vida Press nuotr.

Kaip rašo „People“, šią savaitę taip pat buvo pateiktas prašymas stabdyti skyrybų procesą. Teismui pateiktame pranešime teigiama, kad J.Flavin ir S.Stallone susitarė, jog „kiekvieno iš jų individualiai, o dar svarbiau – bendrai kaip šeimos, interesus geriausiai atitinka visų klausimų, susijusių su jų santuokos nutraukimu, išsprendimas oriai, draugiškai ir privačiai be teismo“.

Be to, Sylvesteris pirmadienį paskelbė nuotrauką, kurioje su žmona Jennifer įamžinti susikibę rankomis.

Filmo „Rokis“ žvaigždė S.Stallone ir kosmetikos linijos „Serious Skincare“ įkūrėja J.Flavin susituokę jau 25 metus (vestuvės įvyko 1997-ųjų gegužę) ir turi tris dukras – 26-erių Sophią, 24-erių Sistine ir 20-metę Scarlet.

Rugpjūčio mėnesį Jennifer pateikė skyrybų prašymą ir netrukus po to buvo pastebėta be vestuvinio žiedo. Tuo metu Sylvesteris pasidarė tatuiruotę su savo mirusio šuns atvaizdu, kuri uždengė anksčiau jo ranką puošusį žmonos portretą.

Tada pasirodė pranešimų, kad buvęs modelis aktorių kaltina turto perkėlimu iš santuokinių lėšų.

„Remiantis informacija ir įsitikinimu, vyras tyčia išskaidė, išeikvojo ir (arba) iššvaistė santuokinį turtą, o tai turėjo neigiamą finansinį poveikį šeimos turtui. Pagal Floridos valstijos įstatymų 61.075 straipsnį teisingumas reikalauja, kad sutuoktinei būtų atlyginta ir kompensuota, jos naudai nelygiai padalijant santuokinį turtą. Be to, vyrui turėtų būti uždrausta bylos nagrinėjimo metu parduoti, perleisti ar išskaidyti bet kokį turtą“, – teigta skyrybų dokumentuose.

Sylvesteris Stallone / „Scanpix“/AP nuotr.

Dėl to, kodėl pora buvo nusprendusi skirtis, sklido įvairių gandų. Kai kurie šaltiniai teigė, esą sutuoktiniai smarkiai susipyko po to, kai aktorius nutarė įsigyti naują šunį – neva tai privedė prie „itin karšto ginčo, kuris iškėlė ir kitas problemas“ jų santuokoje.

Vėliau pats S.Stallone šiuos gandus paneigė, TMZ sakydamas: „Mes nenutraukėme santykių dėl tokio nereikšmingo ginčo“. Tiesa, visgi pripažino, kad jie nesutarė dėl to, „kaip rūpintis šunimi“, nes dažnai keliauja ir gyvena dviejuose namuose.

Sylvesteris Stallone ir Jennifer Flavin (16 nuotr.)
+10