Salvadoras Sobralis „Eurovizijos“ scenoje sukūrė dar vieną stebuklą

Salvadoras Sobralis / „Scanpix“ nuotr.
Salvadoras Sobralis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-13 09:52
AA

Portugalo Salvadoro Sobralio pergalę „Eurovizijoje“ daugelis prilygino stebuklui – laimėjo ne šou, o kuklus, bet labai nuoširdus pasirodymas. Šeštadienio naktį „Eurovizijos“ finale pasirodęs S.Sobralis sukūrė dar vieną stebuklą – į popmuzikos konkursą atsivežė Brazilijos muzikos legendą Caetano Veloso.

„Geriausias dalykas laimėjus „Euroviziją“ buvo tas, kad turėjau progą susipažinti su nuostabiu muziku, kurį aš labai myliu“, – pristatė didžiausią „Eurovizijos“ staigmeną publikai Salvadoras.

75-erių kompozitorius C.Veloso kartu su S.Sobraliu atliko pernai pergalę portugalams atnešusią dainą „Amar Pelos Dois“. Šį jautrų kūrinį kartu su muzikos superžvaigždėmis atliko ir tūkstančiai arenoje buvusių širdžių – žiūrovai visą kūrinį dainavo kartu, tarsi milžiniškas choras.

„Milijono vertas duetas“, – taip šį pasirodymą apibūdino muzikologas Darius Užkuraitis.

Salvadoras Sobralis ir Caetano Veloso / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienio vakarą Salvadoras pristatė ir naujausią savo kūrinį „Mano a Mano“, kurį publika pasitiko su didžiuliu džiaugsmu. Fortepijonu per pasirodymą skambino Júlio Resende.

Scenoje S.Sobralis pasirodė po ilgiau nei pusmetį trukusios pertraukos. Dėl prastos sveikatos jis pasitraukė iš scenos praėjusių metų rugsėjį. Tris mėnesius S.Sobralis ligoninėje laukė širdies donoro, kol galiausiai jam buvo atlikta sudėtinga širdies persodinimo operacija.

Nors širdis jo krūtinėje plaka nauja, muziką ji myli tiek pat. Vis dar sveikstantis dainininkas neapleidžia didžiausios savo gyvenimo aistros.