Sauliaus ir Pauliaus filmo premjeroje visi spėliojo, kas tas šmaikštuolis su „plėšiko“ kauke

Edvinas Pukšta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Edvinas Pukšta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-04 09:10
AA

„Esu plėšikas“, – juokėsi į filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjerą atvykęs kino kritikas, apžvalgininkas Edvinas Pukšta. Antradienio vakarą Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ ant raudono kilimo jis pasirodė veidą pridengęs megzta ryškiaspalve kauke.

Edvinas Pukšta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ne vienam vakaro svečiui iš pirmo žvilgsnio sunkiai pavyko atpažinti E.Pukštą. Galiausiai supratę, kas slepiasi po kauke, premjeros svečiai linksmai krizeno ir kėlė nykščius į viršų palaikydami originalią jo idėją.

„Šią ir dar keturias panašias kaukes atsivežiau iš Peru. Tai turbūt vienas populiariausių suvenyrų iš to regiono. Įsigijau jas, nes pasirodė labai originalios. Šiandien kilo mintis vieną jų panaudoti“, – Žmonės.lt sakė E.Pukšta.

Edvinas Pukšta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jo, mezgta kaukė ne tik atrodo žaismingai, ji ypač praverčia šaltą žiemą. „Juk gali ir dviračiu važiuoti, apsaugo veidą – labai patogu. Apskritai, Lietuvoje ji turbūt praverčia labiau nei Peru“, – linksmai pasakojo jis.

Kai kurie vakaro svečiai kino kritiką pažino iškart, kitiems teko pasukti galvą, kas slepiasi po spalvinga kauke. „Labai smagu taip pajuokauti“, – sakė prie filmo tematikos įvaizdį pritaikęs E.Pukšta. Jis paragino ir kitus nepabijoti drąsių eksperimentų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nuotykių komedijos apie Saulių ir Paulių premjera: Vilniuje svečiams nutiestas raudonas kilimas

Į S.Aškelavičiaus ir R.Marcinkaus kurto filmo premjerą atvyko filmo aktoriai, ne vienas kino, teatro, pramogų ir verslo pasaulio atstovas.

Renginyje savo netikėtu įvaizdžiu taip pat nustebino ir dainininkė Šorena Džaniašvili. Į premjerą ji atvyko mėlynai nusidažiusi plaukus.

Visas filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ naujienas rasite ČIA.

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjeros svečiai (70 nuotr.)
+64

Oficiali „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjera – vasario 6 dieną.  

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ spaudos konferencija (30 nuotr.)
+24
Kadrai iš komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ (14 nuotr.)
+8