Sausio mėnesio taroskopas pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos / „Shuterstock“ nuotr.
Taro kortos / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2017-01-02 19:00
AA

„Metų pradžia svarbus slenkstis, o žiūrint numerologiškai pradėsime svarbų naują ciklą“, – sako tarologė Lina Balsė.

Praėjusių metų skaičius buvo 9 (2+0+1+6), tai buvo laikas plačiau pažvelgti į pasaulį ir gyvenimą, padaryti išvadas, įgyti išminties, užbaigti ir paleisti tai, kam atėjo laikas.

O nuo 2017 pradedame naują ciklą – metų skaičius bus 1 (2+0+1+7). Vadinasi, šiais metais pats laikas užsibrėžti naujus tikslus, pasirinkti naują kryptį ar tiesiog po praėjusių metų įkvėpimo ir lyrinių nukrypimų pasirinkti, į ką susikoncentruosime, kam skirsime visas savo jėgas.

Sekdama savo asmeninius numerologinius ciklus, pamenu, kai man asmeninis metų skaičius buvo 1 – tuo metu atėjo aiškumas, kad kai kurioms veikloms neefektyviai švaistau laiką, mano pašaukimas kitas, išsigrynino idėjos, į ką noriu sutelkti visą dėmesį, ėmiausi naujo projekto. Kaip tik mano asmeniniais pirmaisiais metais gimė taroskopų svetainė.

Kaip apsiskaičiuoti savo asmeninį metų skaičių ir kortą pagal gimimo datą, esu rašiusi kažkada seniai. Šio teksto gale rasite nuorodą į tą straipsnį ir galėsite papildyti universalaus metų skaičiaus bei kortos informaciją savo asmeninio metų skaičiaus bei kortos reikšme.

Bendra mėnesio prognozė

Kadangi metų skaičius 1 ir sausio mėnesio skaičius 1, 2017 metų sausio mėnesio numerologinis skaičius yra 2, o taro korta – Žynė. Atrodo, pirmą metų mėnesį nešausime į priekį lyg raketos, o pradėsime nuo pasidalinimo naujomis idėjomis ir planais, nuo įsiklausymo į kitų nuomones, nuo partnerių paieškos, nuo sprendimų.

Galime jausti daugiau dvejonių ir neryžtingumo nei tuomet, jei mėnesio skaičius būtų aktyvesnis. Tačiau tai taip pat svarbus ir reikalingas etapas – gal ramiai viską apgalvojus sprendimai bus išmintingesni, nei jei būtume veikę impulsyviai.

Taro korta – Žynė / „Fotolia“ nuotr.

Žynės korta yra dvilypumo, tarpinės būsenos simbolis. Ji sėdi tarp dviejų kolonų – juodos ir baltos, jai už nugaros – uždanga, skirianti čia ir ten. Ji leidžia egzistuoti priešybėms, skirtingoms galimybėms ir variantams, kol kas nesirinkdama ir nejudėdama.

Ji tyliai įsiklauso į save, į vidinį balsą, į intuiciją, kuri padės giliau suprasti turimą pasirinkimą. Tai pauzė prieš judėjimą ir galimybė išjausti situaciją vidumi, įsiklausyti į vidinį balsą.

Manau, tai puikus laikas ir kreiptis į taro kortas, per jas pažvelgti į savo pasąmonę, sužinoti daugiau nei matoma nuo paviršiaus, praskleisti paslapties šydą.

Nors Žynė dažnai siejama su paslaptimis, slaptomis žiniomis, ezoterika, intuicija, būrimu ir kartais kerėjimu, tačiau ji turi ir buitinį, visiems mums gerai pažįstamą lygmenį. Ji tiesiog sako, jog ne viską žinome, kažkas šioje situacijoje yra paslėpto, mums nematomo. Kartais tai giminės saugomi skeletai spintoje, kartais paslaptys santykiuose, kartais kažkoks dokumentas ar informacija, kuri, jei būtų žinoma, leistų pakreipti įvykius kitokia linkme, pavyzdžiui, įkaltis ar įrodymas. Taigi šį mėnesį turėkite omenyje, jog visuomet yra kažkas dar, ko nežinome, kas nematoma, ką galbūt reikia rasti, sužinoti, išsiaiškinti patiems – mums duota tik užuomina ar nuojauta.

Kita vertus, paslaptis taip pat turi savo vietą pasaulyje, ne viską reikia skubėti atskleisti. Šį mėnesį gali būti naudinga patylėti, palaukti, neatskleisti savo kortų per anksti. Kaip sakoma kalbėjimas – sidabras, o tyla – auksas. Saugokite savas ir kitų jums patikėtas paslaptis.

Žynės kortos mums keliamos mėnesio užduotys ir pamokos:

  • Pabūti tyloje, įsiklausyti į save ir savo nuojautą;
  • Pasikliauti vidine išmintimi ar kreiptis į išmintingą draugę, žynę/būrėją patarimo;
  • Pažvelgti į kito žmogaus sielą, pajusti, kas slypi po paviršiumi;
  • Stabtelėti prieš priimant sprendimą, suteikti sau laiko pajusti, koks kelias jums teisingas;
  • Daugiau išsiaiškinti prieš apsisprendžiant;
  • Saugoti paslaptis, neskubėti atvirauti ir visko išpasakoti.

Sausio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2.

Suskaičiavome, kad visų gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Jūsų korta – Apversta Monetų 10

Ši korta, vaizduojanti šeimą, gerovę ir klestėjimą, apversta kalba apie tai, kad saugus, komfortabilus ir aprūpintas gyvenimas gali pabosti ar imti varžyti, natūraliai kils noras surizikuoti. Dažnai tai veda į nuostolius ir praradimus, tad šios kortos reikšmės yra socialinio statuso, materialinės padėties, šeimos nestabilumas.

Ji gali rodyti neigiamą šeimos ar chaotiškos šeiminės praeities įtaką dabartiniams santykiams, vidurio amžiaus krizės ištiktą žmogų, ieškantį, kas privers vėl pasijusti jaunu – nuo sportinio automobilio iki naujų santykių; korta gali rodyti skyrybas.

Svarbiausia yra įvertinti, ar rizikuojama turimu saugumu, netgi jo atsisakoma dėl visavertiškesnio gyvenimo, ar rizikuojama dėl pačios rizikos, dėl jaudulio, be prasmingo tikslo, ir susidūrus su pasekmėmis toks poelgis atrodys klaida.

Sausio mėnesį „vienetukai“ ryšis išjudinti nusistovėjusią situaciją dėl didesnės savirealizacijos ir pilnatvės, tad tai, ką jie paliks ar ko atsisakys, iš tiesų jiems tebuvo kliūtis į tikrąjį, jiems skirtą gyvenimą. Skyrybos, atsistatydinimai, nekilnojamo turto pardavimai ar kiti rizikingi pokyčiai bus tam, kad žmonės galėtų judėti toliau iki naujų iššūkių. Jiems dar nebuvo laikas sustoti, pernelyg „įsipatoginti“ ir aptingti.

Jūsų mėnesio korta žada gausą ir klestėjimą, materialinį saugumą ir šeimos gerovę. Jūsų darbas duos puikius rezultatus, o jei dar tik ieškote darbo, galite įsidarbinti sėkmingoje ir klestinčioje organizacijoje. Korta akcentuoja šeimą ir šeimines vertybes, tęstinumą, tad šiuo periodu galite kažką perimti iš vyresnės šeimos kartos arba perduoti jaunesnei. Tai gali būti šeimos tradicijos, patirtis, nuosavybė ar vieta šeimos versle, šeimos parama jums siekiant savų tikslų. Palankus laikas nekilnojamojo turto sandoriams.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Jūsų korta – Pasaulis

Tai laimingos pabaigos, finišo korta, žadanti sėkmingą projektų įgyvendinimą, pripažinimą ir džiaugsmą. Pasaulio korta gali ženklinti mums itin svarbius dalykus, tuos, kurie mums yra „visas pasaulis“, tad šis laikotarpis bus neeilinis, spręsis itin reikšmingi klausimai ir situacijos.

Versle ši korta simbolizuoja sėkmingą projekto užbaigimą ar produkto pristatymą rinkai, taip pat tarptautinius verslo kontaktus ir perspektyvas. Dažnai ši korta rodo arba labai tolimas, arba itin svarbias keliones, tad galite vykti į užsienį darbo reikalais ar svajonių atostogų per medaus mėnesį.

Santykiuose tai – meilės lūkesčių įgyvendinimas. Uždavus lemiamą klausimą mylimam žmogui, turėtumėte išgirsti teigiamą atsakymą. Svarbus niuansas su šia korta – priminimas, jog po laimingos pabaigos gyvenimas tęsiasi ir negalima užmigti ant laurų. Užsibaigus vienam etapui, laikas rinktis naujus iššūkius, naujus tikslus ar kurti tvirtą pagrindą santykiuose tam laikui, kai išblės pradinė aistra ir romantika.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Jūsų korta – Kardų 5

Nemaloni korta žada nelengvą periodą. Jūsų laukia nemalonūs konfliktai, kuriuose neįmanoma laimėti, nes įsitikinimai ir vertybės, kuriomis vadovaujasi konflikto dalyviai, stipriai skiriasi. Yra didelis pavojus sugadinti santykius su jums svarbiu žmogumi ar apskritai su visais susipykti.

Net jei iš konfliktų išeisite nugalėtojais, tos pergalės kaina vers jausti pasibjaurėjimą savimi kaskart ją prisiminus. Ši korta pataria sumažinti nuostolius ir išgelbėti, ką galite, kuo anksčiau pasitraukiant iš konflikto, o jei išgelbėti nieko jau nepavyks, bent pasimokykite iš gautos patirties.

Pozityvi šios kortos pamoka – keisti savo pačių mąstymą ir įsitikinimus, o ne kitus žmones ar pasaulį. Joks tarpusavio supratimas neįmanomas, jei negalite priimti naujos informacijos, besiskiriančios nuo to, ką jau žinote, kitokio požiūrio ir vertybių.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2017 metų horoskopas: meilė ir santykiai

Gyvenimo kelio skaičius 4. Jūsų korta – Taurių 3

Tai šventės ir draugystės korta, tad šį mėnesį vyraus pakili nuotaika ir galėsite džiaugtis jūsų gyvenime esančiais patikimais ir nuoširdžiai laimės jums linkinčiais žmonėmis. Itin svarbi bus moteriška/seseriška draugystė. Kortoje pavaizduoti vaisiai ir kitos gėrybės rodo, jog tai derliaus šventė.

Nusimato sėkmingi bendrų pastangų rezultatai, gausa ir klestėjimas. Kadangi skaičius 3 yra vaisingumo, kūrybingumo ir progreso skaičius, o Taurių rūšis atspindi emocijas ir santykius, korta gali ženklinti progresą santykiuose, tam tikro slenksčio peržengimą.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Jūsų korta – Skeptrų 4

Kokia džiugi ir šventiška korta! Šį mėnesį nusiteikite daugiau laiko praleisti su draugais ir šeima. Jei pastaruoju metu sunkiai dirbote, skirkite laiko stabtelėti ir įvertinti tai, ką pavyko pasiekti, atšvęsti savo ar artimo žmogaus pasiekimus. Korta vaizduoja grįžimą namo ar į pažįstamą vietą, kurioje jausitės laukiami ir vertinami, o taip pat komforto jausmą, kuomet žinai, jog esi savo vietoje.

Šį mėnesį galimi tokie įvykiai, kaip trokštamų pareigų ar geresnio kabineto darbe gavimas, verslo įsteigimas ir atidarymas, kolektyvo šventė, sėkmingas sutarties pasirašymas ar partnerystės sudarymas, įkurtuvės naujuose namuose ar apsigyvenimas kartu su mylimu žmogumi, statybų ar svarbaus jų etapo užbaigimas ir kiti įvykiai, kurie leidžia įsitvirtinti gyvenime, rasti ir užimti savo vietą.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Jūsų korta – Taurių 5

Ši korta jums žada gilų liūdesį dėl netekties, nusivylimą ir apgailestavimus. Jausite nepasitenkinimą dėl to, ko nebėra, ko neturite ar nepadarėte. Gyvenime niekas nestovi vietoje, viskas keičiasi ir periodiškai kažkas išeina iš mūsų gyvenimo arba patys kažką paliekame – vietą, situacijas, santykius.

Natūralu kurį laiką gedėti to, kas baigėsi, tačiau korta primena įžvelgti šviesiąją tokių situacijų pusę, atsiveriančią galimybę kažkam naujam. Atleisdami ir paleisdami tai, kas buvo, galėsite judėti į priekį.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Jūsų korta – Skeptrų Tūzas

Šio mėnesio korta yra įkvėpimo, naujos pradžios ir energijos korta. Galite pradėti naują projektą ar karjerą, su entuziazmu imtis naujos veiklos. Galite pasikliauti savo intuicija ir drąsiai rodyti iniciatyvą, siekti permainų ar inovacijų, jūs padėsite pagrindą ateities sėkmei.

Korta yra vyriškos energijos, pajėgumo ir vaisingumo simbolis, tad laikas palankus pasėti naujai sėklai visomis prasmėmis – galite pradėti vaikelį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kas laukia 2017 metais? Sėkmingiausi ir nepalankiausi periodai

Gyvenimo kelio skaičius 8. Jūsų korta – Monetų 4

Šį mėnesį jūsų dėmesys bus sutelktas į finansines aplinkybes ir fizinį bei materialinį saugumą. Atidžiau seksite, kam leidžiate pinigus ir kur galima būtų sutaupyti, kursite ilgalaikius finansinius planus, siekdami susikurti saugų ir stabilų pagrindą.

Monetų 4 taip pat rodo jūsų poreikį labiau kontroliuoti savo situaciją ir aplinkybes. Darbe galite smulkmeniškai rūpintis kiekviena detale ir neleisti niekam kištis į jūsų sritį, santykiuose galite būti net pernelyg savininkiškais, gindami tai, ką turite, o asmenine prasme, galite būti labiau linkę kaupti nei paleisti daiktus ir nuosavybę.

Taigi šio mėnesio pagrindinė tema bus kontrolė, stabilumas ir saugumas, ypač finansine ir materialine prasme. Jūsų prisirišimas prie situacijos ir materialinių dalykų daro jus nelanksčiais; saugokitės pernelyg stipraus savininkiškumo ir godumo.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Jūsų korta – Vežimas

Visi jūsų reikalai sparčiai judės į priekį, jūsų susitelkimas ir atkaklumas veda tiesiai iki pergalės. Šį mėnesį svarbu tvirtai laikyti rankose gyvenimo vadeles, kontroliuoti save ir aplinkybes. Net jei jausitės traukiami į skirtingas puses išorinių aplinkybių ar vidinių troškimų, išlikite susitelkę į pasirinktą tikslą, neleiskite atitraukti jūsų dėmesio ar išvesti iš kelio.

Šį mėnesį jūsų moto turėtų būti „Taip, aš galiu!“. Santykiuose šalia jūsų gali būti šiuo gyvenimo etapu jums puikiai tinkamas gyvenimo bendrakeleivis, patys santykiai labai intensyvūs emocine ir seksualine prasme. Tačiau atkreipkite dėmesį, ar vienas iš jūsų nesiekia kontroliuoti kito ir neprimeta savo valios. Galima tolimesnė kelionė ar tiesiog daug važinėjimo čia ir ten. Palankus laikas sandoriams, susijusiems su transporto priemonėmis, pavyktų sėkmingai parduoti, nusipirkti ar susitarti dėl remonto.

Nuoroda į formulę, kaip apsiskaičiuoti savo asmeninį metų skaičių ir kortą.

Taroskopą sudarė Lina Balsė (taroskopai.lt)