Savaitės horoskopas – kovo 28–balandžio 3 d.

Drugeliai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ką žada naujoji pavasario savaitė? Siūlome skaityti savo ženklo horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę labai rimtai rinksite visokiausią informaciją, gilinsite žinias, o ją įsisavinę – kitiems norėsite ją pranešti ar kitus reikalingų tiesų bei įgūdžių išmokyti. Ir nors darbe dėl vadovų skeptiškumo būti išgirstiems jums bus sudėtinga, pasitelkę oratorinius gebėjimus, įveiksite bet kokią įtarumo ar nepasitikėjimo sieną.

O kai jūsų galvoje kirbės milijonai idėjų ir įžvalgų, jų tikrai nenorėsite pasilikti sau – noriai viskuo dalysitės su aplinkiniais. Be to, puikiai žinosite, kam ką pasakyti, kad pavyktų nustebinti jums reikalingus asmenis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę nežinosite, kuo galima pasitikėti, ir kol pasitikėjimo vertų žmonių nesutiksite, intensyviai rausitės po įvairiausią informaciją. Viską tikrindami rasite asmenų, kurie parodys jums kelrodžius, suteiks reikalingą palaikymą ar paramą. Tačiau kai kurie elgsis priešingai – teigs savas tiesas, ignoruodami jūsiškes.

Be to, regis, jūs galite susapnuoti pranašiškų sapnų, kuriuos išgvildenę, turėsite svarbią ir jums parankią medžiagą, apie kurią niekam nenorėsite kol kas prasitarti. Kai ką sau svarbaus suvoksite ir analizuodami savo praeitį, tačiau vos apie tai prabilę – patys tuo nepatikėsite.

Tingintiems ryte keltis iš lovos dizaineriai siūlo iš patalų pasiūtą kostiumą (14 nuotr.)
+8

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę svarbiausios jūsų užduotys bus susijusios su jūsų bendravimu komandoje ar su bičiuliais. Kalbėdamiesi su jais nedarykite jiems spaudimo, ypač, kai norėsite išgauti jums reikalingą informaciją. Leisdami jiems atsiskleisti, pasitarnausite bendrai jūsų grupės sėkmei.

Tai taip pat galios ir jūsų idėjoms, kurios kils kaskart, kai reikės ką nors naujo ir netikėto pasiūlyti kolektyvo nariams. Tokiu būdu ne tik save, bet ir kitus stebinsite. Nestabdykite savęs – judėkite ir tik tuomet pamatysite geriausią rezultatą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę savo mintis sutelkę į karjerą ir profesinę veiklą, turėsite tinkamas sąlygas saviraiškai. O kiek tuo pasinaudosite – tiek iš šios situacijos išlošite. Rimtai taikydami vadovybės rekomendacijas, palypėtumėte aukštėliau, tačiau stokodami apsisprendimo ir dėl to norėdami kažką kitiems įteigti, prarastumėte jų pasitikėjimą.

Kita vertus, jums gali kilti minčių, kurios pakreips jūsų profesinę kryptį, atnaujins prigesusį entuziazmą, paskatins imtis iniciatyvos dėl naujų projektų ar paragins įdiegti kažką neįtikėtino ir originalaus darbo vietoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę turėsite priežasčių įtaigiai pakalbėti, kas, vienu atveju, jums padės, o kitu – bus kliūtis. Taigi norėdami suburti žmones pramogoms, kūrybai, sportinėms rungtims ar kitai azartiškai veiklai – imkite vairą į rankas. Deja, kažkokia jūsų pareikšta nuomonė sukels trintį tarp jūsų ir kolegų, iškedama į paviršių paslėptas povandenines sroves.

Beje, bendraudami užsienio kalba, kalbėdami ar rašydami auditorijai, stebinsite juos savo keistomis mintims, novatoriškomis įžvalgomis ir besaikiu optimizmu. Tai puikus metas pranešti žinią užsienio kalba ar sulaukti daugiau pasekėjų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę turėsite progą peržengti kokius nors slenksčius ir atidengti tiesas, kurias iki šiol arba ignoravote, arba norėjote išlaikyti paslaptyje. Ir nors pagaliau sudėliosite tinkamus akcentus dėl savo šeimos planų, nerimausite, kai kas nors išgaus jūsų slepiamą informaciją. 

Ir kai reikės kažką išsiaiškinti, pasidalyti ar dėl kažkokių bendrų veiksmų apsispręsti, jums bus nelengva. Laimei, vos pajudinsite vieną akmenį – kiti iš karto pajudės iš vietos, kas leis jums atsinaujinti, atrasti naujų perspektyvų ar kitaip atsiverti pokyčiams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums šią savaitę seksis megzti ryšius, aptarti aktualias temas ir įgyti partnerių pasitikėjimą. Nors labai didelių užmojų nesiimkite, vis dėlto būkite atidūs gautai informacijai ir išnaudokite visas progas susitikti, aptarti, padiskutuoti. Tiesa, šiuos jūsų planus gali kiek trikdyti pokalbiai su šeimos nariais. 

Tiesą sakant, labai svarbu atidžiai klausytis kitų žmonių, nes jų netikėti pasiūlymai labai keistai, bet, regis, palankiai paveiks jūsų artimų ar darbo santykių eigą, atneš į juos naujų idėjų ir padės pakeisti požiūrį tiek į savo, tiek į kito žmogaus elgesį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę daug energijos išeikvosite bendravimui su kolegomis, medikais ar kitaip spręsdami darbo, sveikatos ar buities temas. Ir nors įvairios smulkmenos nuteiks ne itin maloniai, pavyzdžiui,  informacija, patekusi ne į tas rankas, vis dėlto bus, kas padeda nenuleisti rankų, kaip antai, suteikta galimybė užsidirbti ar įrodyti savo gebėjimus.

Ir kai darbe aplink jus rikiuosis asmenys, norintys aptarti aktualias temas, jūs tuose pokalbiuose atraskite šį tą unikalaus, tai, kas padėtų ne tik atnaujinti atmosferą kolektyve, bet ir suteiktų naujų būdų atlikti įprastas užduotis.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę būsite rimtai nusiteikę imtis bet kokio sudėtingumo projektų ar aptarti su savo atžalomis jums aktualias temas. Ir viena, ir kita turės jums visiems palankų finalą ypač, jei į įprastas situacijas žvelgsite kitu kampu. Tiesa, rizikuodami prarastumėte pasitikėjimą savimi ar neplanuotą išlesti pinigų sumą.

Kita vertus, jei esate kūrybos žmonės ar jūsų veikla susijusi su vaikais, pramogomis ar sportu, galite drąsiai išbandyti naujas teritorijas. Kad ir kur kelsite koją, rasite tokius žodžius, kurie pradžiugins ir nustebins visus, kam jie adresuoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę reikės šį tą aptarti su šeimos nariais. Nenuostabu, jei dėl to pasiknaisiosite praeityje, šį tą prisiminsite ir, pasiremdami turima informacija, kai ką nutarsite. Kita vertus, jūsų nepasitikėjimas, įtarumas ir trikdantys klausimai gali lemti tai, kad kažkas iš jūsų šeimos narių nenorės atvirauti.

Laimei, bus progų namuose pakeisti įprastą tvarką ir visas mintis apie tai įsirangiusias jūsų galvoje, aktyviai naudokite, siekdami patobulinti, įdiegti naujoves ar sutelkti šeimos narius kokiam nors neįprastam tikslui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši savaitė jums primins apie aktyvaus bendravimo, rašymo, kalbėjimo, mokymosi ir kitos intelektualinės veiklos svarbą. Ir bet koks mažas žingsnelis komandos diskusijoje padės tinkamus pamatus jūsų tolimesnėms veikloms. Svarbu, kad kažkokie praeityje neišspręsti klausimai visko nesupainiotų.

Pasistengę apsaugoti nuo viešumos tai, kas yra vien jūsų, vis dėlto būkite pasiruošę daugiau dalytis, nei nuslėpti. Todėl, kad ir koks keistas susitikimas jūsų laukia – eikite į jį, kad ir kokia neįtikėtina informacija jus pasiekia – klausykitės jos, kad ir kaip griūva jūsų planai – stebėkite, kas ateina į jų vietą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šia savaitę pokalbis su vadovybe dėl jūsų atlyginimo, bus jums naudingas, net jei iš dangaus nepabirs gausa. Kalbėkite apie tai, ką jūs sugebate ir kas jums aktualu. Nerimo priežastis gali būti jūsų kolegų ar draugų nepatogūs klausimai ir prašymai, susiję su jūsų gabumais ar finansais.

O jūsų galvoje gimusios keistos mintys gali būti priežastis ar akstinas pagerinti jūsų materialinę padėtį. Tam reikės jūsų ryžto ir įsitikinimo, kad viskas, ką jūs darote, tiek jums, tiek visiems, kurie su tuo susiję, yra naudinga.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau