Savaitės horoskopas – kovo 6–12 d.

Pavasaris / Fotolia nuotr.
Pavasaris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-05 19:30
AA

Visą savaitę vyks pasiruošimai savaitės pabaigoje vyksiančiai pilnačiai Mergelės ženkle. Gilinsimės į savo problemas ir kuo giliau nersime, tuo daugiau perliukų atrasime. Rasti ir pritaikyti sprendimai lems teigiamus vidinius ar išorinius pokyčius. Marsas bus ištremtas į Veneros valdas – Jaučio ženklą, todėl ilgai ir kantriai ruošimės kovai už savo vietą po saule.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sveikame kūne sveika siela. Jūsų ženklo valdovas, palikęs jam patogią vietą jūsų ženkle, šią savaitę pradės savo kovas Jautyje. Jei atrodys, kad jūsų rankos supančiotos, stabtelėkite ir kiek pamąstykite apie savo asmenines vertybes. Dabar tinkamas laikas neskubant išsikovoti pagrindą sau po kojomis ir pelnyti reikalingų taškų.

Tačiau tai jums nesutrukdys siekti tobulybės kasdieniame gyvenime. Artėjanti pilnatis Mergelės ženkle skatins iš esmės pertvarkyti savo kasdienybę, susijusią su sveikata, darbu ar buitimi. Gausite vertingų patarimų, koks maistas sveikas jums, kokia fizinė veikla stiprina jūsų kūną, kaip perdėlioti dienotvarkę ir pertvarkyti buitį, kad kasdienių darbų efektyvumas padidėtų. Kai tai pavyks pritaikyti praktiškai, atsėlins sielos ramybė.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Marsas bus ištremtas į Veneros valdas – Jaučio ženklą, todėl ilgai ir kantriai ruošimės kovai už savo vietą po saule

Saviraiškos džiaugsmas. Marsas savaitei įpusėjus pradės kelionę jūsų ženklu, todėl jūsų asmeninės galios, nors ir neakivaizdžiai regimos, sustiprės ir pradės artėti link apogėjaus. Kai kas nors pažers pastabų, kad stovite vietoje, užuot judėję link senokai pasirinkto tikslo, vien jūs žinosite, kada būsite pasiruošę visus pakviesti į kautynių areną.

Beje, visą savaitę jus veiks artėjanti pilnatis, skatinanti išreikšti save taip, kad aplink jus ir jūsų dėka nesustabdomos tekėtų džiaugsmo upės. Nišų tam bus apsčiai: mėgstama veikla, kūryba, vaikai, pramogos, romantika. Tačiau ne viskas lengvai ir nerūpestingai bus pritaikoma. Regis, tik kažką svarbaus praradę, suprasite, kad džiugiai gyventi yra svarbiausia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Idealūs namai. Pakitusi Marso padėtis jums bus lyg koks akibrokštas. Atrodys, tarsi visos durys į pergalę užsitrenkė, nedrįsite ar negalėsite elgtis savaip, stokosite energijos ir tinkamų aplinkybių gauti tai, kas jums priklauso. Galiausiai aplinkybės lieps susigrumti su savo vidiniais priešais. Ir tai visai neprastas sumanymas.

Dėl artėjančios pilnaties, kurios tiksli fazė įvyks sekmadienio vakarą, jūs tarsi lengvai pamišite dėl savo namų tobulinimo. Pavyzdžiui, kils mintis suremontuoti sulūžusius daiktus, pasirūpinti, kad namuose neliktų nė dulkelės, o visi daiktai galų gale rastų savo vietas. Ir nors bus statančių nepasitikėjimo kliūtis ir kai kurie bandymai patirs fiasko, nesustosite, kol rezultatas taps idealus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepriekaištingi pašnekovai. Aktyvesnio komandinio darbo laikotarpį jums pažadės ženklą pakeitęs Marsas. Ar kovosite išvien su savo bendražygiais, ar rungtyniausite su jais, užsispyrę žūtbūt laimėti kuo aukštesnę vietą, ar trypčiosite vietoje, užuot ką nors nuveikę dėl savo ateities, priklausys vien nuo jūsų.

Visą savaitę artėjančios pilnaties įtakos koncentruosis ties jūsų artima aplinka ir bendravimu. Kai susidursite su iš pirmo žvilgsnio neįveikiamais sunkumais, atsiras žmogus, kuris jums pakuždės neįtikėtinų būdų, kaip tai išspręsti. Visa įsisavinę ir pritaikę, išmoksite tobulai bendrauti, sugebėsite laiku gauti ir pasinaudoti reikiama informacija bei tinkamai sudalyvausite pasitarime ar derybose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tobulas uždarbis. Veiksmo planeta jūsų profesinių pasiekimų srityje padės pasiekti viršūnę, tačiau tik su tam tikromis išlygomis. Norintiems išsikovoti reikiamą teritoriją, postą ar užsitarnauti pagarbą, reikės begalinės kantrybės, nuoseklaus pasiruošimo ir ryžto veikti net esant nepatogioms aplinkybėms.

Dėl artėjančios pilnaties Mergelės ženkle norėsis pagerinti savo finansinius reikalus. Kai kurie Liūtai jausis jau anksčiau pribrendę pertvarkyti šią savo sritį, o kiti tam ryšis patyrę sukrėtimą. Daugiau naudos duos ne naujų uždarbio būdų paieškos, bet geriau pritaikyti gabumai ir tinkamiau sudėlioti prioritetai, kaip tvarkyti jau turimas pajamas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Asmenybės tobulinimas. Dėl pakitusios Marso padėties savo jėgas skirsite žinioms gilinti, požiūriui ginti, tolimoms kelionėms planuoti, pastangoms išmokyti kitus ir daryti įtaką. Deja, ryžto bus mažiau, nei noro veikti, tačiau įveikę savo inerciją, išsikovosite visą armiją mokinių, pasekėjų ar parsivešite iš kitų kraštų neišdildomų įspūdžių.

Jūsų ženkle savaitei baigiantis įvys pilnatis, todėl visa savaitė bus lyg kelionė link savosios pilnatvės. Pagarbos ir meilės trūkumas parodys, kad pasiklydote, o kūrybinė saviraiška, mylimų žmonių, vaikų dėmesys ir patarimai padės suprasti, ką derėtų pakoreguoti. Būdami saviti, energingi, charizmatiški ir išsiskirdami iš minios, labiau save gerbsite ir tapsite kelrodžiais kitiems.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Harmoninga siela. Veiksmo planeta Marsas jums suteiks priežasčių veikti dėl bendrų vertybių ir stiprinti pasitikėjimo ryšius su tais, nuo kurių esate priklausomi. Kad ir ką užsigeisite gauti iš kitų, kartu nuveikti ar kokią savo silpnybę nugalėti, turėsite išlikti tvirti, neskubėti ir tvirtai stovėti ant žemės.

Ši savaitė prieš sekmadienį įvyksiančią pilnatį jums primins nepamiršti savo sielos poreikių. Jei patys to nepadarysite, aplinkybės jus paskatins atsiriboti nuo kasdienės rutinos ir išgirsti siūlymus kuo pedantiškiau susitvarkyti savo vidų. Pritaikę jums tinkamus metodus, pajusite įkvėpimą, padėsiantį patirti saviraišką kasdienybėje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darni komanda. Jūsų ženklo valdovas Marsas šią savaitę pradės viešnagę priešingoje zodiako pusėje, todėl jums derėtų savo energiją nukreipti į santykius. Tinkamai paskirstykite jėgas, kad jūsų santykiai ne prastėtų, o gerėtų. Kaip tai padaryti, visų pirma pasiklauskite savo parnerių arba mokykitės iš savo priešų.

Opia sritimi dėl artėjančios pilnaties jums taps reikalai su kolegomis ar ryšiai su bičiuliais. Prieštaravimai grupėje ir nevykusios pastangos padėti savo bendražygiams bus ženklai ir paskatos pradėti keistis ir keisti. Regis, gausite informacijos, kuri parodys jūsų komandos ar ryšių su draugais spragas bei tinkamus būdus visa tai patobulinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Meistriškumas. Nemažai jūsų energijos nuo šiol pasiglemš įvairiausi kasdieniai dalykai, darbai, kūno poreikiai, sveikata, mityba, higiena ir buitis. Būsite tikri, kad pasieksite rezultatų ir veltui neeikvosite jėgų, jei kantriai ir su užsispyrimu diena iš dienos, atsižvelgdami į aibę aplinkybių, keliausite savojo tikslo link.

Dėl sekmadienį įvyksiančios pilnaties darbštuolės Mergelės ženkle jums visą savaitę rūpės būti kuo geresniais darbuotojais. Tiesa, užduotis pasirodys esanti sunkesnė, nei iš pradžių manysite. Gavę signalą, kad pageidaujamų rezultatų mažoka, neskubėkite tobulinti savo proto ar rankų miklumo. Gal pribrendo reikalas koreguoti savo tikslus ar net pakeisti profesinę kryptį?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Guru. Už visokiausius malonumus, džiugias akimirkas, savo mylimuosius ir atžalas pakovoti jums padės Marsas Jaučio ženkle. Viena bėda, jog ne viskas eisis lyg per sviestą: reikės atidžiai kurti planus ir telkti jėgas. Tik tuomet, kai visose sankryžose užsidegs žalia šviesa, galų gale ryšitės veikti.

Savo įtakų neneigsite visą savaitę ir jausite, kad žinote, kaip užsitarnauti gerbiamo mokytojo, žinių ar pažiūrų skleidėjo, keliautojo ir kitokio įtaką darančio asmens titulą. Tačiau dėl to jums šįkart gali tekti perbristi per upę. Visa tai tam, kad patys suprastumėte ir kitiems parodytumėte, kaip svarbu nestovėti vietoje ir kaip būtina matyti toliau savo nosies.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atmesti nereikalinga. Jūsų mūšio laukas dėl ženklą pakeitusio Marso persikels į namus. Rinkitės ne kovoti su namiškiais, o siekdami numatytų tikslų, puoselėti savo šeimos tvirtovę ir namuose imtis reikalingų permainų. Be to, dar kils noras pasiekti, kad po jūsų namų stogu būtų galima gyventi kokybiškai ir patogiai.

Artėjančios pilnaties įtakos nepaliks ramybėje jūsų krizių, bendrų patirčių ir vertybių srities. Kažkas iš praeities, ženklas ar net sapnas jums parodys, jog rytoj jau nebus taip, kaip buvo vakar. Todėl pririeks jūsų stiprybės ištarti „ne“ tiems žmonėms, veikloms ar aplinkybėms, kurios jus žlugdo, stabdo, daro ne savo noru priklausomus ir menkina jūsų vertę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Indėlis į santykius. Jūsų artimos aplinkos ir bendravimo sritį pasiekęs Marsas suteiks energijos mokantis, rašant, kalbant, užmezgant ryšius, dalijantis informacija ir stengiantis dėl savo kaimynų ar artimų giminaičių. Tačiau pernelyg neįsibėgėkite, nes būdama žemiškame ženkle veiksmo planeta reikalaus iš jūsų konkretumo ir gero pasiruošimo.

Dėl savaitgalį įvyksiančios pilnaties santykiuose galite prieiti aklagatvį. Bičiuliai negailės pamokymų ir sieks padėti pagerinti jūsų santykius. Atsižvelgę į patarimus, visiškai kitaip perdėliosite savo artimų, darbo ar visuomeninių santykių tikslus. Tiesa ta, kad išsprendę dilemas pasijusite atradę save ir galintys nusiimti visas kaukes.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė