Kovo mėnesio horoskopas

Kas laukia kovo mėn. / Fotolia nuotr.
Kas laukia kovo mėn. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-28 19:30
AA

Kovui prasidėjus lėksime lyg greitkeliu, bet vėliau stabtelėsime ir tik gerai pasiruošę imsimės veiksmų. Atsiras akivaizdžių priežasčių išsiravėti savo santykių daržą, susiskaičiuoti pinigus ir įdarbinti iki šiol neatskleistus talentus. Patekus į buvusiojo glėbį teks apsispręsti, ar ne veltui išsiskirta, o sutikus naują meilę bus lengva patikėti likimu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Praneškite pasauliui apie save. Pavasarį pradėsite su ugnele akyse tenkindami savo norus. Liepsite visiems trauktis iš kelio, o nepaklusniuosius patrauksite. Šis jūsų entuziazmas prislops baigiantis pirmai mėnesio dekadai, kai jūsų ženklo valdovas Marsas perduos estafetę Jaučio ženklui. Sulėtinkite tempą, norėdami gauti tai, ko trokštate. Beje, naudos galiausiai duos gebėjimas, slypintis jūsų viduje.

Dėl Veneros atbulinio judėjimo jūsų ženklu šį mėnesį nederėtų pamesti galvos dėl jausmų, dairytis brangių pirkinių. Kur kas geriau atrasti asmeninio žavesio raktą. Kai kurių akiratyje šmėstels buvusi simpatija, kiti sugrįš pas buvusiuosius, treti atras santykių nesėkmių priežastis, o ketvirti supras, kad visa bėda slypi ne kitame žmoguje, o juose pačiuose. Jei širdelė pradės greičiau plakti sutikus naują žmogų, duokite sau laiko, prieš pažadėdami amžiną meilę.

Mėnesio viduryje jūsų ženklan įeis Merkurijus, todėl pranešite pasauliui aiškią žinią apie save. Iki pat mėnesio pabaigos būsite tiesmukiški, sakysite, ką manote, iš kitų pešte išpešite tai, kas jums rūpi, gilinsite žinias, įrodinėsite kitiems savo tiesas ir atrasite pasekėjų.

Paskutinę mėnesio dekadą Saulė pereis į jūsų ženklą, o galiausiai įvyks jaunatis jūsų ženkle. Tai geriausias laikas suprasti, kas trukdo jums būti savimi. Nusimeskite tai, kas sena, ir pakylėti pradėkite naują savo metų ciklą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dirva būsimiems darbams. Pirmas pavasario mėnuo jus pasitiks noriai bendraujančius su draugais, reiškiančius mintis darbe ir besimėgaujančius bendražygių dėmesiu. Pasistenkite iki mėnesio vidurio atskleisti savo lyderio ar komandos nario savybes ir išsakyti kolegoms ar draugams vertingas pastabas. Tai padės jums įgyti kozirių.

Jūsų ženklo valdovė Venera visą mėnesį judės atgal, todėl teks laikyti egzaminus jausmų ir finansų srityse. Tai darysite visi savaip, bet norėdami kažką paslėpti. Maždaug nuo mėnesio vidurio bus sumažintos privilegijos atvirai kalbėti ir reikštis kaip asmenybei. Ne kartą suprasite, kad derėtų prikąsti liežuvį ir pasilikti žodžius sau.

Daugiau dėmesio savo vidiniam pasauliui jums padės paruošti dirvą būsimiems darbams. Prie dvasios stiprinimo prisidės noras kai ką paaukoti dėl kitų, užsigydyti dvasios žaizdas, pažvelgti baimėms į akis, kad jos išnyktų. Veltui nenueis ir laikas, skirtas sapnų analizei, meditacijai, dvasinėms praktikoms.

Nepaisant aplinkybių, verčiančių pasislėpti, bus priežasčių ir atvirai kovoti. Baigiantis pirmai dekadai, Marsas pereis į jūsų ženklą, todėl kils poreikis veikti. Kovosite už save ar prieš kitus – jūsų pasirinkimas, tačiau tam, kad išjudėtumėte, reikės nemenko postūmio ar ilgo pasiruošimo. Kovui baigiantis, užplūdęs įkvėpimas darbe bus priežastis liautis tūpčioti vietoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Suvesti galus. Kovo pradžioje jums bus sukurtos sąlygos panaudoti savo galias darbo vietoje. Galvosūkiai taps įkandami, reikalingos lėšos pritraukiamos ir atsiras žmonių, be kurių jūs – nė iš vietos. Tiesa, bus abejojančiųjų jūsų pasirinkimu. Tokie žmonės statys reikalavimų sienas, lyg jausdami, kaip lengva jus išmušti iš pasirinkto kelio.

Nors planų visą kovą bus iki valiai, veiksmo planeta du trečdalius laiko bus jums nepatogioje vietoje. Tai vers slapstytis, ieškoti priešų tarp tų, kuriuos iki tol laikėte draugais. Eikvosite laiką ne pergalėms, o bandymams suvesti galus. Seksis kovoti su savo silpnybėmis, tačiau nepavyks lengvai rasti tinkamų išraiškos priemonių savo energijai realizuoti.

Antros dekados pradžioje pilnatis taps puikia dingstimi šį tą patobulinti namuose ar asmeniniame gyvenime: apsikuopti, suremontuoti ar atnaujinti daiktus, pakoreguoti šeimyninius ryšius, aplankyti tėvus. Priemones ir priežastis tam, regis, padiktuos profesinės aplinkybės ar kolegos.

Mėnesio viduryje pavasario vėjai atpūs minčių aiškumą ir naujų komandinių planų. Bus lengva įkvėpti bičiulius bendriems tikslams. Kai kurie kaktomuša susidurs su seniai matytu bičiuliu, išsiaiškins tai, ko nepavyko padaryti praeityje. Mėnesiui baigiantis norėsis imtis lyderio pareigų, komandinių debatų ir racionalių sprendimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nei žalos, nei progreso. Daugiausia savo energijos ir laiko pirmąjį pavasario mėnesį savo noru ar aplinkybių priversti skirsite darbui. Iš pradžių dar bandysite rasti pasiteisinimų, kodėl apleidote svarbias namų kertes, gilinsite žinias ar organizuosite tolimus žygius. Vėliau visa tai atidėsite į šalį ar panaudosite tam, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai.

Pirmąją mėnesio dekadą būsite neapsakomai aktyvūs darbuotojai. Įsipareigojimų našta jus motyvuos tęsti sumanymus, pamirštant poilsį ar kitas kasdienes smulkmenas. Kiek pasidairę, atrasite mygtuką, kurį spustelėjus šalia jūsų stos bendraminčiai ir bendražygiai. Mėnesio viduryje gali rastis nepasitikėjimo savo žodžiais akimirkų, tačiau darbus tęsite vos supratę, kad jūsų klausosi.

Dėl pilnaties kovo viduryje jums kils abejonių, pavyzdžiui, kaip geriau kitiems pranešti jums ramybės neduodančią žinią, su kuo sutikti, tikintis sėkmingų derybų, ir ką išmokti, kad kiti žmonės jumis patikėtų. Jei nepamesite iš akių tikslo, sprendimą atrasite.

Nepaisant minėtų aplinkybių, greito pakilimo karjeros laiptais nebus, nes profesinėje srityje reikalus stabdys atgal judanti Venera. Nebus nei žalos, nei progreso, bet bus smagių susitikimų darbe su tais, kuriuos buvote beveik pamiršę, malonios veiklos, kuri buvo pradėta ir nebaigta, netesėtų pažadų ir neįgyvendintų siekių. Taigi, kuo daugiau taškų padėsite sakinio gale, tuo aukštesnės kopėčios į viršūnes jums ateityje bus paruoštos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pergalės profesinėje srityje. Kovo mėnesį pasitiksite įžvelgdami kitų akyse slaptus kėslus. Leidę kitiems dalyvauti savo planuose, pajusite bendradarbiavimo palaimą. Bendraminčiai padėtų jums pažinti paslaptis, stumtelėtų ir padėtų dalyvauti imantis permainų, o galiausiai parodytų keletą šaunių perspektyvų.

Tiesa, pernelyg įsijautę į bendrus žaidimus, netapkite pernelyg priklausomi nuo kitų. Dėl šios priežasties antros dekados pradžioje po pilnaties stebėkite ir pamatysite, kur linksta jūsų širdis ir kas gali jums padėti sukurti turtingesnį rytojų. Asmeninės vertės pajautimas čia svarbiausia: kuo stipresnė jūsų savivertė, tuo geriau jus vertins kiti ir tuo didesnę naudą pasauliui suteiksite.

Nors mėnesio pradžioje, suvieniję kūrybiškumą su žiniomis, kitus sudominsite savo projektais, kovui persiritus į antrąją pusę dalies bendrų sumanymų teks atsisakyti ar bent jau kuriam laikui atidėti.

Marsas antrą mėnesio dekadą pakeis ženklą ir padės jums iškovoti pergales profesinėje arenoje. Nors noras laimėti bus stiprus, ilgai kursite strategijas, kol ryšitės imtis veiksmų.

Jūsų esmę atstovaujanti Saulė paskutinę mėnesio dekadą pasieks ugnies ženklą, kuriame galėsite šviesti, kiek širdis geidžia. Mažumėlę apsimesite ryškesniais, nei iš tikrųjų esate. Kitus sušildę, patys pasijusite ryškesni, optimistiškesni ir daugiau žinantys. Susitikimas su iš toli grįžusiu žmogumi, kurį galbūt buvote pametę iš akiračio, bus priežastis plačiau nusišypsoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Akistatos su savimi ar praeitimi. Jūsų ženklo valdovas pirmas dvi mėnesio savaites judės Žuvų ženklu. Dėl to gyvensite lyg užrištomis ausimis: girdėsite tai, ką norėsite girdėti. Jums svarbus žmogus seks pasakas, tačiau sulauksite ir vertingų, intuityvių įžvalgų apie savo kūrybą ar vaikų auklėjimą bei nepatogių ir kiek apribojančių jūsų visuomeninius polėkius pokalbių namuose.

Situacija pasikeis, kai jūsų ženklo valdovas maždaug nuo mėnesio vidurio pereis į Avino ženklą. Nors ir nepatogu, bet tai intriguos pažvelgti už uždangos ir išgirsti tai, kas iki šiol buvo nuo jūsų kruopščiai slepiama. Tuomet išdrįsite nesismulkindami ir kiek rizikuodami klausti, aiškintis, derėtis ir ieškoti sprendimų.

Pilnatis jūsų ženkle mėnesio viduryje atskleis, kas esate. Jei jūs žvalūs, sveiki, tinkamai vykdote savo misiją, gyvenate harmonijoje ir pilnatvėje su savimi, patiriate žmonių pagarbą ir dėmesį, galite atsipalaiduoti ir toliau taip gyventi. Jei viskas kiek kitaip, gausite instrukciją, kaip situaciją pakoreguoti.

Be to, galima ne viena akistata su praeitimi. Vis sugrąžinami į jau patirtas situacijas, būsite paraginti apsispręsti, ar to, kas prieš akis, visiems laikams atsikratyti ar vėl priimti į savo gyvenimą. Išgyvenę simbolinių netekčių ar vertybių perkainojimo laikotarpį, laisvi ir pakylėti galėsite judėti pirmyn.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nepriekaištinga nuojauta. Mėnuo prasidės bandant gauti tai, ko, jūsų manymu, esate nusipelnę, bet pamirštant ribas ir ignoruojant kitų žmonių norus. Kuo labiau užsimosite, tuo sunkiau bus pažaboti visą mėnesį augantį apetitą ir susitaikyti su namiškių ultimatumu kovo pabaigoje. Tačiau iki tol jūsų laukia dar visa įvykių ir pamokų grandinė.

Mėnesio pradžioje jūsų mintys, pokalbiai ir prioritetai bus susiję su kasdienybe. Nestigs iliuzijų dėl kolegų indėlio į sėkmingai atliktą darbą, noro girdėti tai, ką norite, ignoruojant niūrią realybę. Laimei, nuojauta veiks nepriekaištingai ir gims sprendimų, kaip išvengiant nuobodulio paįvairinti rutiną.

Visą mėnesį jūsų ženklo valdovė Venera judės atgal santykių sritimi. Tai kiek sujauks jūsų asmeninius, dalykinius ir socialinius ryšius. Tegul jūsų nestebina lemtingos partnerystės ir būtinybė atnaujinti ryšius su praeityje pažintais žmonėmis. Tai paraginimas suprasti, kas neatlikta, kokios santykių pamokos neišmoktos ir kurie pasižadėjimai neįvykdyti.

Kai mėnesio viduryje Merkurijus pereis į jūsų santykių sritį, plačiau atmerkę akis ir išplėtę ausis iš kito žmogaus išgirsite šį tą intriguojančio ir svarbaus. O kai paskutinę mėnesio dekadą šią sritį apšvies Saulė, save atrasite santykiuose. Ir kai mėnesiui baigiantis jaunatis skatins kurti naujus partnerystės planus, turėkite aiškią trokštamų santykių viziją, tačiau naujiems santykiams kol kas durų neatlapokite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kūrybinių laimėjimų skonis. Didžiąją dalį kovo pirmuoju smuiku leisite groti savo vaikams. Jie užpildys jūsų mintis ir pūs muilo burbulus, kuriuos jūs priimsite už gryną pinigą. Tiesa, ne mažiau svarbų vaidmenį atliks ir mėgstama kūrybinė veikla, kuri, kaip ir bendravimas su vaikais, jus nemažai išmokys ar paaiškins.

Pilnatis mėnesio viduryje suteiks patirčių, padedančių tobulinti savo indėlį į grupės sėkmę. Ir tik atlikę darbą su bendražygiais ar bičiuliais, atrasite tinkamus saviraiškos būdus. Tiesa, jei ankstesnė taktika nepasiteisino, dabar – geriausias metas koreguoti situaciją.

Sunkiau bus antrą mėnesio pusę taikyti turimas žinias buityje ir darbe ar kolegas pamokyti vertingų dalykų. Tiesą sakant, darbe turėsite apie ką kalbėtis ir ką veikti iki pat mėnesio pabaigos. Čia dar susidursite su žmonėmis, su kuriais santykiai turi būti peržiūrėti, ir gausite užduočių, kurias reikės su meile atlikti iki galo.

Iki tol aktyviai ir disciplinuotai rungęsi dėl kasdienio gyvenimo kokybės, antrą mėnesio savaitę savo jėgas skirsite santykiams tobulinti. Marsas bus jūsų santykių srityje, todėl gali būti sunku suturėti save siekiant nurungti partnerius. Užuot konfliktavę, susivienykite. Regis, nesunkiai rasite ir priešų, su kuriais kovoti reiktų jų pačių metodais. Mėnesiui baigiantis burnoje pajusite kūrybinių laimėjimų skonį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Asmeniniai norai ar komandos reikalai? Aktuali tema visą mėnesį bus jūsų pastangos suderinti komandinius norus su savo asmenine saviraiška. Regis, turėsite keletą žingsnių žengti atgal, kad atrastumėte visiems priimtinus būdus. Šiems atsakymams rasti kovo mėnesio gali neužtekti.

Pirmą mėnesio savaitę laimėsite, ryžęsi imtis atsakomybės už asmeninius ar savo atžalų kūrybinius ir sportinius siekius. Nors dėl Merkurijaus padėties Ugnies ženkle nuo mėnesio vidurio žodžiai taps saviraiškos, malonumų ir džiaugsmo priežastimi, vis dėlto galiausiai tai, ką pasakysite (o pasakysite gerokai per daug), duos daugiau nuostolių nei naudos.

Širdies reikaluose viena sumanysite, o kita įvyks. Likimo pirštas, vedžiojantis jus už nosies, jūsų neatsiklaus, ar jums patinka susitikti su tais, kuriuos kažkada mylėjote ar žavėjotės. Kai nauja pažintis apsuks galvą, kerai išsisklaidys greičiau, nei spėsite atsitokėti.

Pilnatis kovo viduryje suteiks jums daugiau aiškumo apie tai, kas trukdo ir kas padeda pasiekti rezultato darbe. Vien nuo jūsų priklausys, ar susitaikysite su netikusiomis aplinkybėmis ir rinksitės mažesnio pasipriešinimo kelią, ar, pakoregavę situaciją, sieksite aukščiausio.

Mėnesiui baigiantis leisitės į didelius komandinius žaidimus, kuriuose pasiūlysite tai, ko kolegos dar neregėjo ir mažiausiai iš jūsų tikėjosi. Naivu būtų tikėti, kad visa tai pelnys jums daug palaikymo taškų. Kuklumas, kantrybė ir saikas leis išgyventi laikiną nepasitenkinimo jausmą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeimos aktualijos. Pavasario pradžioje kils keblumų derinant darbą ir reikalus namuose. Ir viena, ir antra bus svarbu, o kaip paskirstyti prioritetus, niekas jums negalės patarti. Didiesiems darbams atlikti motyvuos praeities įvykiai ar patirtys. Antrąją mėnesio savaitę aktyvūs būsite leisdami laiką su vaikais, užsiėmę kūryba, mėgstama laisvalaikio veikla.

Be to, būsite įžvalgūs ir gebėsite išpešti bet kokią reikalingą informaciją. Darysite įtaką kitiems savo artimoje aplinkoje ar komunikacijos priemonių pagalba. Tačiau bus stabdžių, trukdančių išsakyti, kas neduoda ramybės, kils sunkumų mokantis arba reikės atlikti nemalonią pareigą giminaičiams.

Visą mėnesį vyks daug svarbių pašnekesių apie šeimos aktualijas, grįžimų į prisiminimus, susitikimų namuose, bandymų išpirkti kaltes šeimai savo darbu ar dovanomis ir pastangų išsiaiškinti santykių šeimoje problemas. Galiausiai mėnesio pabaigoje įvyksianti jaunatis padės kurti naujus planus, susijusius su namais ir šeima.

Kovui baigiantis, lengvai suklupsite manydami, jog galite paveikti savo šeimos narių sprendimus. Regis, kiek peržengsite ribas, pernelyg garsiai ir plačiai atviraudami apie savo šeimos gyvenimą. Kita vertus, pavyks rasti sprendimų praeities klaidoms ištaisyti, o kai kurie Ožiaragiai nuspręs savo valios ir įtakos pastangomis pakoreguoti savo profesinį kelią.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nepatogumai ir trukdžiai. Pirmą pavasario mėnesį pradėsite dosniai dalindamiesi tuo, ką turite, arba pernelyg užsivajoję apie pasakiškus turtus. Daugiau naudos bus visiems, jei įdarbinsite savo gabumus. Tai ypač liečia tuos Vandenius, kurie turi kūrybinę gyslelę. Turėsite ir noro pasiginčyti dėl to, kuo šventai tikite. Veltui burnos neaušinsite, jei atsižvelgsite į kolegų ir bičiulių patarimus.

Tiesa, veiklos prioritetai antrą mėnesio savaitę keisis. Sumažės spontaniškų sprendimų, dėmesį kreipsite į tai, ką galima atlikti sukant jaukų šeimos lizdelį ar jį puoselėjant. Be to, padaugės susitikimų su seniai matytais žmonėmis, iš praeities atklydusių priežasčių ar sąlygų ką nors pasikartoti ir išmokti tai, kas praeityje liko neišmokta.

Mėnesiui įpusėjus kažkas iš kolegų suabejos jūsų siūlymais, o kiek vėliau užkirs jums kelius savo gabumus pritaikyti komandiniame darbe. Nuriję šiuos nepatogumus, vėliau galėsite lengviau atsikvėpti. Tada stiprės noras išreikšti savo mintis, kalbėti tiesmukiškai, pernelyg nesigilinant į esmę.

Tiesa, bus daug diskusijų, aiškinimosi ir bandymų suprasti, kokie požeminiai vandenys trukdo aiškiai ir lengvai pranešti reikiamą žinią, susitarti ir suprasti tai, kas slepiasi po neišsakytais žodžiais. Gauti atsakymai padės jūsų komandai pirmajam pavasario mėnesiui baigiantis priartėti prie savo siekių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbas ar santykiai? Kovą pradėsite žinodami, kad esate savo vietoje. Kiti tai matydami noriai tuo naudosis, bet jums bus gera žinoti, kad kai kuriems tapote visatos centru, į kurį krypsta žvilgsniai ir be kurio jie negali apsieiti. Į save ir šią situaciją pažvelgę atidžiau suprasite, dėl kokių priežasčių apgaudinėjate save. Pasitelkę intuiciją ir kūrybiškumą problemas išspręsite.

Bičiulių įtakos bus nepakeičiamos, jei nuomonę ir tikėjimą, kad viską žinote geriau, pasilaikysite sau ir išplėtę ausis klausysitės, ką jie kalba. Be to, kils sunkumų reiškiant mintis darbe. Savo noru dirbsite be poilsio, tad darbų našta netruks visu sunkumu jums užgulti pečius.

Ne mažiau svarbu bus apmąstyti finansinę situaciją. Aplinkybės gali priversti Žuvis kitaip vertinti tai, ką turite, kitaip įkainoti savo darbą, prabilti apie tai, kas liko neįvertinta ir rasti, kaip pritaikyti iki tol nepanaudotus talentus. Regis, galėsite susigrąžinti tai, kas jums priklauso.

Mėnesio viduryje įvyksianti pilnatis į paviršių iškels partnerystės problemas ir skatins ieškoti tinkamų sprendimų. Kiek pasistengsite patobulinti savo santykius, tiek kilstelėsite asmeninę kartelę. Paskutinę kovo savaitę jūsų nuojauta ir kūrybiškumas padės ryžtis veiksmams.


Sudarė astrologė Vaida Budginaitė.