Savaitės horoskopas – spalio 9–15 d.

Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-08 19:00
AA

Šią savaitę Jupiteris pereina iš Svarstyklių į Skorpiono ženklą. Tai reiškia, kad ši planeta leis pasirūpinti tais ryšiais, kuriuos esame užmezgę, ir gėrybėmis, kurias esame sukaupę. Dar skatins žvelgti į viską giliai, keistis dėl savo ir kitų gerovės. Savaitgalį į savo valdas pereis Venera, taigi užsidegs žalia šviesa naujiems santykiams ir bus galima pasimėgauti esamais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Įtakos. Siekiant ambicingų planų, vien įgūdžių saugoti gerus santykius nepakaks, o povandeninės srovės darbe gali pakenkti jūsų ryšiams su svarbiu žmogumi. Greitos sėkmės nesitikėdami, pradėkite rūpintis bendrais projektais ir bendromis lėšomis, nes tai nuo šiol bus jūsų gerovės sąlyga.

Gerai atlikti kasdienes pareigas, susidoroti su buitimi ar pasirūpinti sveikata bus nelengva dėl kalbos barjero, žinių stokos ar nenoro į viską pažvelgti plačiau. Laimė, kažkas padės susitarti. Savaitgalį jūsų originalumas bus suprastas priešingai, tačiau Venera leis pasimėgauti partnerystės malonėmis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Džiaugsmai ir rūpestėliai. Bendravimas su kolegomis apsunks dėl nenoro pasinaudoti turimomis žiniomis ar patirtimi. Taigi nesukite galvos, jei jūsų nuomonė ir pamokymai kolegoms bus nė motais. Verčiau pasinaudokite vis stiprėjančiais savo ryšiais su antrąja puse ir žmonėmis, vienaip ar kitaip praturtinančiais jūsų pasaulį.

Nuoseklūs veiksmai pasiteisins, kuriant ar auginant vaikus, jei sumažinsite poreikius ir lūkesčius. Jūsų ženklo valdovė pereis į Svarstykles tam, kad jums padėtų atrasti daugiau grožio ir džiaugsmo kasdienybėje. Deja, bet jūsų įžvalgomis mažai kas patikės, veikiau sudrums ramius savaitės pabaigos vandenis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Saviraiškos keliu. Savaitei startavus apie paramą savo projektams verčiau nesvajoti. Tačiau nenuleiskite rankų, kai jums niekaip nepavyks įminti kažkokių jūsų atžalų ar mylimojo paslapčių. Kasdieniai darbai eisis lyg iš pypkės, o dienotvarkę ir sveikatą bus galima pagerinti, nes prie to nuo šiol nagus prikiš Jupiteris.

Jūsų veiksmai namuose gali apsunkti dėl antrosios pusės abejingumo ar pernelyg aukštai iškeltos kartelės. Atrasite kaip juos paveikti, tačiau jūsų bičiuliai savaitgalį parodys kitokią, netikėtą išeitį. Jums nebus pagailėta saviraiškos, romantikos, visokiausių mažų malonumų ir džiaugsmų, ypač mylimojo, atžalų dėka ar dėl kūrybiškumo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks miego laikas jums reikalingas pagal horoskopą

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Naminė laimė. Namuose savaitės pradžioje nelengvai įgyvendinsite pokyčius, kurių reikalaus antroji pusė. Tačiau kaip elgsitės tuomet, kai jam ar jai galvą susuks nepasitikėjimas jumis? Kūrybiškumo marios plėsis dėl Jupiterio. Jums bus vis maža pramogų, meilės ir žaidimų. Ką gi, jei norėsite, tai ir bus, bet ne visi iš karto.

Būdami kritiški kitų žmonių žodžiams, atidžiau ir savus rinkite, o kai užgrius kalnai darbų – laikinai prikąskite liežuvį ir imkitės veiksmų. Nuo savaitgalio jums bus gera kurti grožį namuose, namiškius apdovanoti ir santykiais po namų stogu pasirūpinti. Namų idilę jauks išoriniais įvykiai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pasiruošę bendrauti. Permainos darbe savaitės pradžioje sutrikdys jūsų susitikimų grafiką, o įvairūs ryšiai megsis sunkiai dėl kolegų įtarumo ir nenoro suteikti informacijos. Daugės visokiausių galimybių namuose, plėsis jūsų šeima ar didės namai, jei, žinoma, nuo šiol nesėdėsite rankų sudėję, o gaudysite progą vieną po kitos.

Teks nemažai pasidarbuoti, kad jūsų mylimieji gautų tai, ko jiems reikia arba jūsų planuotas laisvalaikis būtų be trikdžių. Gerų įspūdžių pakaks kasdieniame bendravime, išvykose ir susitikimuose, šnekantis, susirašinėjant ar mokantis. Tačiau pasistenkite savaitgalį nesutrikti, lyg kokį akibrokštą gavę prieštaringos informacijos.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Praradimai ir dovanos. Jūsų džiaugsmas dėl to, kuo užsiimate, priges dėl nesumokėto atlygio, o pasitikėjimas savimi – dėl mylimų žmonių palaikymo stokos. Už malonumus permokėję, turėsite kas paguodžia. Būsite apdovanoti visaverčiu bendravimu, jums suteikiančiu vis daugiau galimybių. Rašantieji, kalbantieji, keliaujantieji ir besimokantieji patirs Jupiterio globą.

Jūsų sumanymai mažiausiai rūpės šeimos nariams. Jie taps negailestingais skeptikais, kuriuos paveikti bus beveik neįmanoma, nebent būsite atkaklūs. Savaitgalį parūps visokios materialios gerybės ir bus kas jus padovanoja. Tačiau nežinia, ar ką nors netikėtai gavę, mokėsite tuo pasinaudoti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Asmeninės dilemos. Savaitės pradžioje bus sunku įtikti namiškiams. Nepatiklūs šeimos nariai, įsisenėjusios namų problemos ar painios jūsų šeimos paslaptys trukdys eiti savo keliu. Tačiau galite traukti į dienos šviesą savo talentus ir jais naudotis, nes tai stiprins jūsų pasitikėjimą savimi ir neš jums visokeriopą naudą.

Jūsų veikimo būdas ne visiems bus suprantamas, dėl to apsunks bendravimas ir mokymasis. Savaitgalį nebeslėpsite to, kas jums rūpi, bet nežinia, ar iš to kas nors išloš. Jūsų ženkle įsikūrusi Venera padės atskleisti geriausias savybes ir parodyti pasauliui savo žavesį, grožį ir kitus išorinius bei vidinius privalumus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Tarp scenos ir užkulisių. Savaitei startavus sukite galvą, kaip išsisukti nuo kaišiojančių nosį ne į savo reikalus. Vėliau bus daugiau nutylėjimų nei kalbų, tačiau nesustosite, kol neišsiaiškinsite, kas jums aktualu. Antradienį į jūsų rankas įkris ir didžiausias dovana – Jupiteris jūsų ženkle. Prieš akis metai, kai galima stiprinti savo autoritetą, taigi imkitės darbo.

Komandoje pritrūks reikalingų įgūdžių tam, kad taptumėte lyderiais. Tačiau visos jūsų pastangos vėjais nenueis. Savaitgalį jūsų ramybę drums visokie kasdieniai netikėtumai. Verta atsiriboti, kam nors tyliai pasitarnauti ir dažniau pabūti svajonių pasaulyje, nei braidyti po kasdienybę, bandant kam nors įtikti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Komandos dvasia. Savaitės pradžioje darnos su komandos nariais nebus dėl įtarumo, negrąžintų skolų ir nenoro prisidėti prie bendrų tikslų. Jūsų ženklo valdovas Jupiteris pasieks gretimą ženklą, jums leisdamas pabūti atokiau nuo įvykių centro. Dvasiškai stiprėsite, savo nuojautomis pasitiksite ir gausite progų užaugti, padėdami kitiems.

Pergalių pasiekti darbe nebus lengva ne dėl kitų kaltės, o dėl jūsų perfekcionizmo savo pačių ir kitų žmonių atžvilgiu. Tačiau kas įdėta, neprapuls. Greta atsiras ištikimų draugų ir patikimų bendražygių, ir nors planuotos pramogos susprogs lyg muilo burbulas, bus gera leisti savaitgalį ir vėlesnes dienas.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ambicijos. Savaitei startavus, norinčių paklusti jūsų siūlomoms pertvarkoms bus mažoka. Beje, jūsų bandymai visus darbe kontroliuoti sukurs nereikalingų įtampų. Tačiau dėl Jupiterio plėsis draugų ir bendražygių gretos, o jūs ne tik pelnysite daugiau malonių savo bičiulių dėka, bet ir turėsite sąlygas pasirūpinti savo ateitimi.

Praeitis gali pakišti koją jūsų kelionių ar studijų planams. Netikėtumai namuose keis profesinius planus, tačiau darbe atrasite paguodą. Netgi galėsite nuo savaitgalio išlošti pagarbos, meilės ir kitų gerų dalykėlių tuomet, kai sukiositės tarp svarbių asmenų ar eisite savo profesiniu keliu.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Toliau, plačiau ir daugiau. Sėkmingai komunikuoti su užsieniečiais ar studijų draugais, gauti pageidaujamus įvertinimus ar pasinaudoti kelionių galimybėmis gali sutrukdyti nenoras atsisakyti ankstesnių įpročių ar prisirišimų. Karjeros galimybės nuo šiol jums kris po kojomis, jei tik mokėsite atsirinkti iš didžiulio galimybių dubens tai, kas jūsų.

Pasiūlę komandos nariams ar draugams bendras veiklas, regis, liksite it musę kandę. Kasdieniai netikėtumai keis jūsų didelius užmojus. Nepaisant to, planuokite tolimas keliones ar iki šiol neįsisavintų dalykų studijas. Malonu bus viskas, kas praplės jūsų dabartinio pasaulėlio ribas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Priklausomi. Savaitės pradžioje niekaip neįminsite draugų jums užmintų mįslių ar nesulauksite kolegų atsakymo į rūpimus klausimus. O ir bendražygių pasitikėjimą užsitarnauti nebus paprasta. Perspektyvos mokytis, keliauti ar mokyti kitus versis dėl Jupiterio vandens ženkle. Plėsis akiratis ir jūsų sekėjų gretos, o jūs nestovėsite vietoje.

Jūsų sumanymai, kurių imsitės kartu su kitu žmogumi, nelengvai klostysis dėl pernelyg didelio darbų krūvio ar neįveikiamų reikalavimų. Savaitgalį reikės susitaikyti su netikėtomis išlaidomis, bet išlošite iš to, kas priklauso ne jums vieniems ar kitaip pasimėgausite bendrais malonumais ar turtais.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje