Savaitgalį vyksiančiame „Pavasario Pop Up“ – ir naujausi, ir niekur nematyti L.Larionovos darbai

Lilija Larionova  / Luko Griciaus nuotr.
Lilija Larionova / Luko Griciaus nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-05-06 16:25
AA

Šį šeštadienį ir sekmadienį vilniečiai ir miesto svečiai turi galimybę apsilankyti stilingame ir gyvame apsipirkimo renginyje „Pavasario Pop up“. Novatoriška iniciatyva kultūros centre „Kablys“ suburs daugiau kaip 50 mados, juvelyrikos, interjero ir maisto prekių ženklų.

Tarp gausybės mados kūrėjų savo pavasario/vasaros kolekcijas renginyje ketina pristatyti ir žinomi Lietuvos dizaineriai, viena jų – Lilija Larionova, renginio svečius supažindinsianti su rinktinėmis savo kūrybos naujienomis.

"Pavasario Pop up" dalyvis: Lilija Larionova / Organizatorių nuotr.

Renginio metu bus galima įsigyti modelių iš ketverius metus kūrėjos vystomos linijos „White horses“. Ši mados linija, pasak dizainerės, yra labai demokratiška, su laisvės ir nepriklausomybės prieskoniu. Ji drąsi ir skirta drąsiems žmonėms. „Tai tiesiog daiktai, kuriuos norisi turėti“, – sako L.Larionova. Būtent su „White horses“ kūrėja dalyvauja festivalyje “Mados infekcija” ir net du kartus iš eilės laimėjo stendą „Who is Next“ parodoje Paryžiuje.

Lilijos Larionovos kolekcija „White horses“ (25 nuotr.)
+19

Kūrėja pasakoja, jog specialiai „Pavasario Pop up“ bus atrinkti ir dar niekur nepristatyti daiktai, tad momentinio mados renginio lankytojai turės unikalią galimybę įsigyti tik pačius šviežiausius kūrėjos pret-a-porter darbus. Kaip ir ankščiau, taip ir šiemet L. Larionova lieka ištikima natūraliems audiniams – „Pavasario Pop Up“ lankytojams bus pristatomi daiktai iš lino, šilko ir kitų lengvų šiltajam sezonui skirtų audinių.

Lilijos Larionovos pavasario/vasaros naujienų ieškokite gegužės 7-8 dienomis vyksiančiame „Pavasario Pop Up“.