Savaitgalio horoskopas – spalio 7–8 d.

Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-07 07:00
AA

Savaitgalį stabtelėkime, pabūkime nerangūs ir pasimėgaukime visais šešiais pojūčiais. Dar geriau pasijusime, jei patogiai įsitaisysime, dailiai pasipuošime, iki soties pasmaguriausime ar ką nors vertinga įsigysime. Meilės, malonumų ir visokių gėrybių paieškas kažkas apribos, bet atsiras žmonių, kurie pasiūlys ar padės atrasti santykiams reikalingus sprendimus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jei savaitgalį patys nepasirinksite lėtesnio tempo, vis tiek galiausiai būsite sustabdyti. Visų pirma todėl, kad kai ką aptartumėte su reikalingu žmogumi, o dar dėl to, kad pasirūpintumėte savo materialine gerove. Be to, susidursite su skirtingais požiūriais ar žmonėmis, pasiruošusiais sukritikuoti jūsų nuoširdžiai atliktas užduotis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nebūsite kuklūs tais atvejais, kai į jus atsisuks kitų žmonių žvilgsniai. Gal net pamanysite esą atsakingi už kitų gerą nuotaiką. Tačiau kažkas pagailės reikalingo dėmesio, paramos ar pagalbos, sumažindami jūsų savaitgalio užmojus. Be to, ne pro šalį pasinaudoti informacija, padedančia susitvarkyti buitį ar gerais jaustis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitgalį stabtelėkite, nurimkite ir pailsėkite. Sumažinę savo kontaktus su aplinka tiek, kiek įmanoma, suprasite, kas dedasi jūsų vidiniame pasaulyje. Ir tegul partnerių abejingumas ar reikalavimai nesumenkina jūsų kilnių ar gražių norų, susijusių su namais ir šeima. Įtrauks ir turiningi pašnekesiai su atžalomis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks jūs mokytojas pagal horoskopą?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalį jums gera bus leisti apsuptiems draugų ar nuolat jaučiant savo komandos narių dėmesį. Tiesa, bendravimo malonumą apkartins prasta savijauta, nesibaigiantys reikalai ar tie, kuriems neįmanoma bus įtikti. Kai ką teks išsiaiškinti po savo namų stogu ir tie naminiai pokalbiai šį tą atskleis ir padės susitarti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Siekiantieji būti įvertinti žinos, kaip pasielgti, bet nežinia, ar tam ryšis. Bet kuriuo atveju šešėlyje neliksite. Norus pildyti norėsite, tačiau to daryti negalėsite dėl tų, kuriems reikės jūsų meilės ir dėmesio. Kažkoks savaitgalio susitikimas jums primins, jog kai ką verta išmokti, kai kur nuvykti ar kokia nors informacija pasidalinti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitgalį laikysitės įsikibę savo nuomonės ir niekam neleisite jos pakeisti. Tačiau tai, ką puikiai išmanote ar kuo tikite, bus nė motais tiems, kurie gyvena kartu su jumis. Pasikalbėti apie uždarbį, pageidaujamus pirkinius ar kitas vertybes bus naudinga. O gal net ir kokį svarbų sprendimą dėl to priimsite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kuo daugiau turėsite sąjungininkų – tuo daugiau kovų per savaitgalį laimėsite, tačiau už pergales labiau rūpės komfortas. Dalis jūsų žodžių, sumanymų ar planų nuskambės gana aiškiai, kad tai pasiektų reikiamų žmonių ausis, o problemos būtų išspręstos. Tačiau nieko nuostabaus, jei dažniau norėsis ištirpti minioje, nei su ja kalbėti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Savaitgalį neignoruokite kitų žmonių nuomonės, o atsakymų į rūpimus klausimus ieškokite jų akyse ir žodžiuose. Deja, džiaugsmai darbe sumažės dėl pasitikėjimo savimi ar kitų reikalingų dalykų stokos. Įvykių sūkuryje atsižvelkite į kitų žmonių nuomones ir nevenkite jums skaudžių temų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savaitgalį labiau už kitus dalykus rūpės, kaip kuo geriau ir nuosekliau įvykdyti sumanymus, o būdami nuoseklūs ir užsispyrę nė kiek nesigailėsite. Dėl savo nesėkmių kaltinkite tik save ir savo perdėtą kritiškumą ar reiklumą. Susitikimas su bičiuliu gali ju paskatinti išgvildenti kažkokią jums abiem aktualią temą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savaitgalis gali būti mielas širdžiai, kai galima pasirinkti tai, kas jums labiausiai patinka, ir tuo iki soties pasigardžiuoti. Tai įmanoma, jei labai nesigilinsite į tai, kas vyko praeityje ir kas bus atlikta su klaidomis. Regis, susiklostys sąlygos ar sulauksite informacijos bei patarimų, padedančių patikslinti savo siekius.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitgalį užpuls noras pasimėgauti namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais. Mėgaukitės ir kitus tuo apdovanokite. Tačiau labai nenuliūskite, vos susidursite su bičiulių abejingumu. Iš geriau išmanančių, iš knygų ar iš toli atklys reikalingi atsakymai, o gal gausite pasiūlymų kur nors tolėliau nuvykti ar pasimokyti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalis – susitikimų ir išvykų laikas, kai norisi mėgautis bendravimu ir bendraujant kurti kuo šiltesnį ryšį su tais, kurie šalia. Tačiau antrosios pusės ar jūsų pačių profesinės ambicijos trikdys santykių idilę. Beje, kažkokia jums išaiškėjusi paslaptis bus rimta priežastis apie tai susimąstyti ir netrukus dar šia linkme padirbėti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje