Sekmadienio pilnatis – kontroliuokite emocijas!

Pilnatis / Fotolia nuotr.
Pilnatis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-08 19:00
AA

Kiekviena pilnatis – vienaip ar kitaip sunkesnis metas. Liepos 9-osios pilnatis Ožiaragio ženkle žada būti gerokai rūstesnė nei įprastai dėl susidariusios nepalankios planetų padėties. Intensyvi ir sproginėjanti energija gali neigiamai paveikti jūsų santykius ir pridaryti kitokių bėdų, jei nekontroliuosite savo emocijų ir bent akimirką paleisite iš rankų savo likimo vairą.

Intensyvi ir sproginėjanti energija neigiamai paveiks jūsų santykius ir pridarys kitokių bėdų, jei nekontroliuosite savo emocijų ir bent akimirką paleisite likimo vairą.

Ši liepos pilnatis suaktyvins stiprias energijas, kurioms nereikia leisti pasireikšti, nes poveikis gali būti griaunantis. Gerai tai, kad pilnaties metu bus sekmadienis, kada nereikia atlikti rimtų darbų, priiminėti atsakingų sprendimų, tačiau žinokite, kad pilnaties poveikis tęsiasi apie tris dienas. Tiek laiko būna jaučiama jos įtaka. Ožiaragio ženklas byloja apie konstruktyvumą, tad save galite puikiai išreikšti šią dieną pasinerdami į kokius nors nebaigtus darbus namie, tačiau stenkitės vengti bet kokios rizikos. Būkite kur kas atidesni, nei būnate įprastai, todėl kad kyla daug didesnis traumų, avarijų ir nelaimių buityje pavojus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio dienų energija jūsų grožiui

Dėmesingesni turėtų būti kardinalūs Zodiako ženklai, tai yra Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis, nes kaip tik juos aktyviau veiks ši pilnatis.

Kontroliuokite savo emocijas

Оžiaragio ženklas, kuriame kaip tik bus liepos pilnatis, nepasižymi itin išraiškingomis emocijomis, priešingai, geba jas labai gerai nuslopinti. Tačiau kiekviena lazda, kaip sakoma, turi du galus. Šio ženklo žmonėms emocijų kontrolė atsisuka sveikatos problemomis arba, priešingai, vieną dieną jausmai pratrūksta visu stiprumu. Taigi ir pilnatis Ožiaragyje pasižymi tokiomis pačiomis charakteristikomis, ji turi tam tikrų ypatybių. Daugeliui valdingesnių žmonių gali kilti noras pradėti kontroliuoti artimuosius, primesti jiems savo nuomonę, versti elgtis taip, kaip norėtų. Taigi stebėkite save, kad dėl jūsų noro kontroliuoti nekiltų nemalonių situacijų, kad, baimindamiesi neigiamos Mėnulio įtakos, patys nesukurtumėte kitiems nemalonių aplinkybių.

Gera šios pilnaties įtaka gali pasireikšti noru pabaigti tai, ką esate pradėję per pastarąją jaunatį, nes Ožiaragis be galo atsakingas, darbštus ir ambicingas ženklas. Todėl galimas ir kur kas didesnis aktyvumas. Tačiau kadangi daugelį žmonių tai veikia panašiai, neišvengiamos ir įtampos, tad vėlgi – jei nenorite sugriauti santykių ar sukelti konfliktų, kontroliuokite savo emocijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia energija vaikus apdovanoja jų gimimo diena

Kitų planetų įtaka

Kas yra pilnatis? Tai toks dangaus kūnų išsidėstymas, kai Saulė būna priešingoje pusėje nei Mėnulis. Astrologijoje tokia padėtis vadinama opozicija ir ji sukelia nemažai įtampų. Tokiu atveju galime elgtis dvejopai, taip, kaip elgiamės su žmogumi, kurio nuomonė yra priešinga nei mūsų, – galime arba leistis į konfliktą, arba bandyti suprasti priešiškai nusiteikusį asmenį ir ieškoti kompromiso.

Mėnulis / Fotolia nuotr.

Pilnatis suteikia impulsą veikti, tad būtinai pasinaudokite tuo, jei norite į savo gyvenimą pritraukti pinigus, meilę, grožį.

Štai tokią šios pilnaties situaciją dar apsunkina ir papildoma kitų planetų – Marso ir Plutono – opozicija. O, kaip žinome, abu šie dangaus kūnai pasižymi agresyvumu ir itin stipriomis energijomis. Neigiamas Plutono ir Marso poveikis gali pasijusti ir prasidėjus naujai savaitei, kada norėsime kovoti dėl darbo, pinigų ar valdžios.

Pilnatis suteikia ir impulsą veikti, tad būtinai pasinaudokite tuo. Tai tikrai magiškas laikas, kai gerai atlikti įvairius ritualus ir dvasines praktikas, norint į savo gyvenimą pritraukti norimus dalykus: pinigus, meilę, grožį ir visa kita. Magiškos ir ramios jums šios pilnaties!

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!