Selenos Gomez mama dėl dukros elgesio aiškinasi gerbėjams: „Niekas neprivers jos daryti kitaip“

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-17 22:18
AA

„Time'sUp“ judėjimas, skirtas suvienyti žmones, skatinti juos nebijoti kalbėti apie seksualinį išnaudojimą Holivude, įgauna vis didesnį svorį. Atrodo, kad po Harvey Weinsteino skandalo įžymybes palaiko visas pasaulis. Štai atlikėjai Selenai Gomez neseniai kliuvo kritikos dėl to, kad jaunoji žvaigždė sutiko filmuotis prieštaringai vertinamo režisieriaus Woody Alleno filme.

Woody Alleną jo įvaikinta dukra apkaltino lytiniu priekabiavimu. Užsienio žiniasklaidai mergina pasakojo, kad dėl jo nederamo elgesio į policiją buvo kreiptasi, kai šiai buvo vos 7 metukai.

Dylana Farrow apie įtėvio ištvirkavimus dar kartą prabilo įsivažiavus istorijai apie Harvey Weinsteiną.

Nepaslaptis, kad su buvusia žmona Mia Farrow Woody Alleno santuoka subyrėjo dėl jo iškrypėliškų poelgių.

Kartu buvę sutuoktiniai įsivaikino tris vaikus ir augino biologinį sūnų Ronaną. Kuris, beje, šiuo metu yra reportetis. Vaikinas daug prisidėjo prie to, kad būtų išaiškinta Harvey Weinsteino nusikalstama veikla.

Woody Allenas ir Soon-Yi Previn / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Viena iš Mios ir Woody dukrų, Soon-Yi Previn, vėliau tapo savo įtėvio žmona. Ši istorija buvo plačiai aptarinėjama pasaulyje. W. Allenas nesugebėjo sutramdyti savo prigimties. Suviliojo jauną merginą ir net įtikino ją tapti jo sutuoktine.

Būtent dėl tokio sudėtingo W. Alleno gyvenimo aprašymo, dar sudėtingesnių jo meilės kelių ir galų gale kaltinimų ištvirkavimų Selenai Gomez buvo sunku apsispręsti, ar sutikti filmuotis jo naujausiame filme. Bent jau taip tikina S. Gomez mama, kuri nepritaria sužinojusi, jog mergina sutiko.

Dukrai atsitvėrus tylos siena ir nusprendus savo gerbėjams neaiškinti priimto sprendimo, tai padaryti pasišovė jos mama. Moters teigimu, ji bandė atkalbėti atlikėją nuo bendradarbiavimo su prieštaringai vertinamu režisieriumi, tačiau Selena jos neklausė. „Niekas neprivers jos daryti kitaip, jei Selena nusprendė vienaip“, – sakė Mandy Teefey.

Selena Gomez tapo platinine blondine (9 nuotr.)
+3