Sena meilė nerūdija: paparacų kadruose – Jennifer Lopez namuose laiką leidžiantis Benas Affleckas

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Scanpix nuotr.
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-30 17:33
AA

Jau kurį laiką sklandę gandai, kad neseniai vestuves su Alexu Rodriguezu atšaukusi dainininkė Jennifer Lopez puolė į jaunystės meilės glėbį – įgavo pagreitį. Slapta darytos paparacų nuotraukos patvirtino, kad Jennifer Lopez (51) ir Benas Affleckas (48) vėl laiką leidžia kartu.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, aktorius Benas Affleckas ir muzikos žvaigždė Jennifer Lopez dar mėnesio pradžioje kartu laiką leido prabangiame slidinėjimo kurorte, Montanos valstijoje. 

Neseniai išsiskyrusiai Jennifer Lopez aktorius B.Afflecas yra jaunystės meilė. 2002 metais jiedu buvo paskelbę apie savo sužadėtuves, tačiau vestuves po metų nukėlė, o 2004 metais paskelbė, kad suka skirtingais keliais. 

Regis, po 17 metų pertraukos jausmai atgijo ir Holivudo žvaigždės vėl mėgaujasi vienas kito draugija. Tą įrodo slaptos paparacų nuotraukos – buvę sužadėtiniai pastebėti J.Lopez namuose. 

Benas Afflecas užfiksuotas Jennifer Lopez namuose (10 nuotr.)
+4

Apie atgijusius Jennifer Lopez ir Beno Affleco santykius prabilo ir artimi jų šaltiniai.

„Jennifer ir Benas yra labai patenkinti vienas kitu ir džiaugiasi matydami, kaip klostosi jų santykiai. Jie susitikinėja ir yra labai laimingi kartu“, – portalui „Us Weekly“ tikino šaltinis. 

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad šių metų balandį J.Lopez pranešė apie jos ir Niujorko „Yankees“ žaidėjo Alexo Rodriguezo skyrybas. Apie nutraukiamas sužadėtuves pora paskelbė išplatinę bendrą pranešimą. 

„Supratome, kad mes esame geresni kaip draugai, ir tikimės tokiais išlikti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą bendruose versluose ir projektuose. Linkime vienas kitam geriausio. Iš pagarbos vaikams, norime pasakyti tik tai, kad labai dėkojame visiems, siuntusiems gerus žodžius ir palaikymą“, – buvo rašoma poros pranešime.

Aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez – 45-eri (156 nuotr.)
+150