Serialo „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždė Christina Applegate nevykusiai parodijavo Meryl Streep

Christina Applegate parodijuoja Meryl Streep / Stop kadras
Christina Applegate parodijuoja Meryl Streep / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-02 17:16
AA

Meryl Streep jau ne vienerius metus neturi sau lygių Holivude. Artėjant naujojo jos filmo „Roko karalienė“ (angl. „Ricki and the Flash“) premjerai, humoro filmukais garsėjanti kompanija „Funny Or Die“ nutarė pasauliui pristatyti ilgai lauktą Meryl Streep biografiją. Žinoma, juokais. Pasirodžiusiame tariamos biografijos „Meryl“ anonse garsiąją kolegę įkūnijo neseniai filme „Kvaišų atostogos“ pasirodžiusi aktorė Christina Applegate.

Apie garsenybes ir jų gyvenimą rašantys naujienų portalai kaip mat pasigavo šmaikštų filmuką, kuriame serialo „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždės Christinos Applegate vaidyba, švelniai tariant, tragiška. Rolė tariamame filme „Meryl“ pristatoma kaip svarbiausias aktorės vaidmuo gyvenime. Tiesa, parodoma, kad ji visai neįtikinamai stengiasi įkūnyti Meryl Streep, o balsas už kadro sutinka, kad Christina Applegate buvo išties prastas pasirinkimas.

Anonse pateikiamos net keleto populiarių filmų, kuriuose vaidino Meryl Streep, ištraukų parodijos. Žiūrovai atpažins juostų „Ir velnias dėvi Prada“, „Julie ir Julia“, „Abejonė“, „Mamma Mia!“, „Kramer prieš Kramerį“ bei „Adaptacija“ scenas.

Nors trumpas filmukas žada slaptų kadrų iš Meryl Streep gyvenimo užkulisių, galiausiai parodoma tik tiek, kad ją pravirkdo tik svogūnas, o režisieriai vos begali susiturėti dėl neprilygstamos jos vaidybos. Išvada peršasi tik viena – ji nuostabi ir visų mylima.

Meryl Streep biografijos parodiją su Christina Applegate įvertinti galite čia:

Naujausią tikrosios Meryl Streep rolę smagioje ir jausmingoje istorijoje „Roko karalienė“ Lietuvos publika galės išvysti šiek tiek daugiau kaip po savaitės – nuo rugsėjo 11 dienos. Naujajame filme aktorė pasirodė su dukra Mamie Gummer.

Filmas „Roko karalienė“ su Meryl Streep (6 nuotr.)

„Roko karalienė“ pasakoja apie talentingą scenos žvaigždę, kadaise suteikusią pirmumą karjerai ir muzikai, o ne šeimai. Vieną dieną buvęs dainininkės Riki (akt. Meryl Streep) vyras Pytas (akt. Kevinas Kline‘as) paprašo jos pagalbos. Jųdviejų duktė Džiulija (akt. Mamie Gummer) – sugniuždyta. Sužadėtiniui palikus jauną moterį praktiškai prieš pat vestuves, ji  neranda sau vietos iš sielvarto. Riki išsiruošia palaikyti šeimą sunkią akimirką, tačiau ar jos pagalba kam nors reikalinga?

Charizmatiškoji Meryl Streep ir jos kolegos su gera doze humoro parodys vienos šeimos kelius ir klysteklius.

Rugsėjo 11 dieną Lietuvą pasieksiančio filmo „Roko karalienė“ anonsas: