Šešios 2017-ųjų tendencijos, kurios bus aktualios 2018 m.

Tendencijos / Vida Press nuotr.
Tendencijos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2018-01-14 09:14
AA

Nors tendencijų ant podiumų matome daug ir ne visada aišku, ką griebti pirma, gatvės stilius tą kakofoniją išgrynina ir pakoreguoja. Daug drabužių ir aksesuarų, kurie atrodo puikiai ant podiumo, dažnai kelia stiliaus kančių realybėje. Nužiūrėjau populiariausių gatvės pamaivų būdus stiliuoti madingus drabužius ir kodėl jie bus populiarūs 2018-aisiais.

Batai-kojinės

Po beveik 5 metų sportbačių, kaip madingiausios, visur tinkančios avalynės karaliavimo, atėjo laikas šiam bei tam grakštesniam. Tai „Balenciaga“ stiliaus auliniai-kojinės, sujungiantys viską viename: kojinę, batą, eleganciją, patogumą, kurio trūko kolegai sportbačiui. Lyg sportinis batelis ant kulniuko – iš hight-tech tampraus audinio, nereikalaujantis pranešiojimo, neskriaudžiantis piniginės. Ir dar – šie auliniai visokias kojas padaro stulbinamomis. Skamba kaip sėkmės receptas.

Batai / Vida Press nuotr.

Tamsus denimas

Tiksliau – tikrasis, indigo mėlio, klasikinis denimas. Šio nostalgiškai vintažinio, kietoko audinio drabužiai baigia nustumti nuo scenos suplėšytą, siuvinėtą, kniedytą ir kitaip dekuoruotą denimą. Neapdorotas, tamsiai mėlynas denimas yra žymiai rafinuotesnis, tačiau turi neįpareigojančio kasdieniškumo, net jei tai maksi suknelė, elegantiškas paltas ar plačios kelnės aukštu juosmeniu. Tai reiškia – praktiškas ir lengvai pritaikomas visoms gyvenimo situacijoms.

Miroslava Duma / Vida Press nuotr.

Beretė

Prancūziškas bitnikų aksesuaras surado savo kelią atgal į gatvę – „Dior“ dizainerės Marios Grazios Chiuri dėka. O prancūziškus dalykus mes mėgstame. Madingiausios derina beretes dioriškai – su mėlyno denimo, tiulio suknelėmis, gucciškai – su vintažinėmis palaidinėmis su kaspinu po kaklu ir plisuotais sijonais, moderniu bitnikų stiliumi – su golfais ir siauromis kelnėmis.

Linda Tol / Vida Press nuotr.

Rankinė-diržas

Bum bag, fanny pack – ši, neglamūriškų pavadinimų rankinė, tapo populiariausiu aksesuaru, kurio ateitis tarp madingiausių tendencijų 2018-aisiais – šviesi ir saulėta. Modernioji rankinė tapo daugiafunkcė: be to, kad suteikia laisvas rankas, transformuojasi į crossbody rankinę, gali tapti diržu, yra saugus (ir stilingas) prieglobstis svarbiausiems dalykams. O, nešiojančioms savo gyvenimą didelėse rankinėse, palengvins piniginės paieškas.

Katerina Graham / Vida Press nuotr.

Diržas ant švarko ir palto

Man patinka mados pusiausvyra: ten, kur visko daug, atsiranda minimalizmas, kur dekoratyvu – išlenda negražumo tendencija, o ten, kur dominuoja oversize siluetas, reikia struktūros. Geriausias būdas tą padaryti – akcentuoti liemenį, t. y. susiveržti diržu ar korsetu, ypač – didelius paltus ir švarkus.

Katu Mikheicheva / Vida Press nuotr.

Didelis kostiumas

Kostiumas yra ir išlieka svarbiausia tendencija net vasarai ir esminio garderobo numeriu 1. Daugeliui kostiumas asocijuojasi su ne pačiais patogiausiais drabužiais, nepaisant teikiamos galios, tad gatvė ir podiumas šią tendenciją truputį pakoregavo: modernusis kostiumas yra didelis, plačiais pečiais ir minkštomis kelnėmis.

Shiona Turini / Vida Press nuotr.
Aktualios 2017–2018 m. tendencijos (47 nuotr.)
+41