Žavingi vyrų poelgiai, kurie patinka moterims

Pora / Shutterstock nuotr.
Pora / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-27 15:00
AA

Vyrai ir moterys skirtingi kaip diena ir naktis. Ir tai yra puiku, nes kai kurie vyrų poelgiai tiesiog labai patinka moteris.

Kai pokštauja laiku ir vietoje

Akivaizdu, kad situaciją, kuri moteriai atrodo tiesiog tragiška, vyras iškart gali sušvelninti paprastu pokštu, tinkamu juokeliu.

Ne paslaptis, kad egzistuoja ir vyriškas, ir moteriškas humoras. Nė vienas nėra nei geresnis, nei blogesnis, tiesiog kitoks. Akivaizdu, kad situaciją, kuri moteriai atrodo tiesiog tragiška, vyras iškart gali sušvelninti paprastu pokštu, tinkamu juokeliu. Taip yra todėl, kad vyrai visai kitaip žvelgia į netikėtumus, problemas. Vyrai, pokštaukite daugiau, moterims tai patinka, tačiau atminkite, kad persistengti taip pat nereikėtų.

Kai vyrai pasako, kad esate graži, nors jaučiatės tarsi bjaurusis ančiukas

Būna dienų, kai moterys jaučiasi tokios negražios, jog nenori niekur eiti iš namų. Atrodo, kad esate per stora, plaukai tarsi pakulos, o apsirengti, kaip visada, nėra ką. Tokiais atvejais, kaip moterys jaučiasi kaip bjaurieji ančiukai, vyrai, nieko nepastebėję, prieina ir pasako komplimentą, kurio nesitikėjote. Vienas vienintelis žodis gali suminkštinti širdį ir pakelti nuotaiką visai dienai. Vyrai, naudokitės tuo, jums tai patiems išeis į naudą.

Kai jie gamina valgyti

Tai, kad vyrai – geresni kulinarai, yra tikras mitas. Tačiau kiekviena moteris pripažins, kad vyras, besisukiojantis virtuvėje su prijuoste, joms sukelia tikrai ypatingus jausmus. O kas gali būti geriau už ryte atneštus į lovą pusryčius? Vyrai, gamindami valgyti, jūs tikrai atrodote kur kas patrauklesni priešingai lyčiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Moterų nuomonė: vyrai vis dar mažai prisideda prie namų tvarkymo

Vyras virtuvėje. / Fotolia nuotr.

Kai moterys serga, o vyrai jomis rūpinasi

Juokaujama, kad kai vyrai serga, jais rūpintis reikia kur kas labiau nei moterimis. Jie guli pasliki, nesugeba net arbatos puodelio pasidaryti, kai taip pat besijaučianti moteris dar geba apeiti namus, išplauti indus, išskalbti drabužius... Tačiau vyrai, atminkite, kad moterims tiesiog labai patinka, kai jūs jomis rūpinatės, net kai jos tik vos vos sunegaluoja. Arbata į lovą, sutvarkyti namai, lepinimas skanėstais... Jūs gi tai mokate!

Kai visiškai nekreipia dėmesio į patrauklią moterį

Galbūt tokią situaciją įsivaizduoti gana sunku, tačiau jei jums tikrai pavyksta nekreipti dėmesio į išties įspūdingo grožio merginas ar moteris, kai esate su savo išrinktąją, jums reikėtų kabinti medalį. Patikėkite, į labai gražias moteris sunku nežiūrėti net pačioms moterims, tad jos tikrai įvertins tokias jūsų pastangas ir net padidės jų savivertė.

Kai siunčia mielas žinutes

Galbūt tai skamba kaip vaikiški žaidimai, tačiau priminimas vidury dienos, kad mylite, tikrai labai naudingas ir reikalingas moterims: joms tai yra kaip įrodymas, kad jausmai yra tikri, o jūs nepamirštate jos ir galvojate net darbo metu.

Netikėtai dovanoja dovanas

Kas gali būti geriau už netikėtą gėlių puokštę, kvietimą savaitgalį praleisti spa? Patikėkite, moterims labai patinka netikėtos dovanos. Ir visai ne dėl tol, kad jos nori gauti „kažką gražaus“. Ne. Tai joms yra tarsi įrodymas, kad vyras apie jas galvoja, stengiasi nustebinti ir pamaloninti. Kaip sakoma, mažos dovanos stiprina draugystę, tai dar žinokite, kad meilę taip pat!

Kai konfliktą užbaigia apkabinimu

Konflikto metu moteris gali tapti labai emocionali: rėkti verkti, mėtyti daiktus... Ji taiga prisimena kone visų metų nuoskaudas, o tikroji konflikto priežastis gali nublankti. Tačiau tokiu atveju kartais gali būti neišvengiamas ir rimtesnis karas. Vyrai tokiu atveju turi stebuklingą ginklą – ateiti ir tiesiog apkabinti bei tokiu paprastu veiksmu nuraminti įsišėliojusią moterį. Dailiosios lyties atstovėms patinka būti sutramdytoms.

Pora. / Fotolia nuotr.

Kai jie kantriai aiškina, kaip veikia koks nors prietaisas

Rimtas veidas, susikaupimas, mąslus žvilgsnis... Taip jūs, vyrai, atrodote, kai aiškinate moterims, kaip veikia paprasčiausias prietaisas, pavyzdžiui, naujas plaktuvas. Net jei moterys pačios gali išsiaiškinti visus niuansus, jos nepraleis progos paklausti vyro, juk tas procesas tiesiog žavus!

Kai jie geba asistuoti moteriai

Kad ir kaip daug kalbėtume apie lygybę, visoms moterims patinka, kai joms padeda užsivilkti paltą, atidaro mašinos dureles, praleidžia pro duris ir pan. Galantiškumas ir džentelmeniškumas tikrai niekur nedingo, tad moterims patiks, jei pakvietę į kavinę, už ją sumokėsite. Kitaip tariant, moterims patinka, kai vyrai tam tikra prasme valdo situaciją.

Kai naktį apkabina

Vyrai, galite kiek norite tvirtinti, kad jums reikia privatumo, kad naktį norite miegoti per pusę lovos ir nesijausti suvaržyti... Tačiau moterims reikia šilto apkabinimo, tad miegoti šaukštelio poza joms yra tai, kas reiškia darną, jaukumą, meilę, pilnatvę ir tikrus jausmus. Tad kartais nusileiskite savo įnoriams, nes moterims tai patinka.

TAIP PAT SKAITYKITE: Klausimas santykių ekspertei: ką daryti, jei antroji pusė nenori kurti šeimos?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!