7 dalykai namuose, kurie žudo seksualią atmosferą

Santykiai atšalo? Nekaltinkite tik partnerio. / Fotolia nuotr.
Santykiai atšalo? Nekaltinkite tik partnerio. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-25 15:00
AA

Atrodytų, jei abu degate aistra, tai niekas jos negali nuslopinti ar užgožti? Taip mąstydamos labai klystate. Namuose yra daiktų, dėl kurių romantiškos akimirkos gali išblėsti akimirksniu.

Ar jūsų miegamojo sienos ir naktinis staliukas pirma didelį fotoalbumą? Dabar atidžiai pažvelkite, kas tose nuotraukose.

Per daug technikos. Na, kas labiau gali nužudyti bet kokį romantišką nusiteikimą, jei ne per daug technikos miegamajame. Atminkite, miegamasis – ne biuras. Vadinasi, televizorių, planšetę vertėtų palikti kituose kambariuose. Rekomenduoja netgi savo išmaniuosius telefonus krauti ne miegamajame. Kambaryje, kuriame miegate, turi būti ramu, erdvu, neapkrauta įvairių prietaisų, kurie jums visai nereikalingi. Pagalvokite, kuo užsiimsite, jei televizorius rodys gerą filmą? Tikriausiai ne meilės žaidimais.

Šeimos nuotraukos jūsų miegamajame. Ar jūsų miegamojo sienos ir naktinis staliukas pirma didelį fotoalbumą? Dabar atidžiai pažvelkite, kas tose nuotraukose. Ar jose visa didelė laiminga jūsų šeima: tėvai, seneliai, vaikai? Galbūt ne visiems tai galioja, tačiau kai kurie žmonės tikrai nesijaučia jaukiai, kai intymiausias jų akimirkas, nors ir netiesiogiai, bet stebi tėvų ir vaikų akys.

Pasistenkite, kad jūsų miegamojo sienas puoštų tik tokie paveikslai ir nuotraukos, kurie netrikdytų seksualinės energijos, geriausiai būtų, kad ją net paskatintų. Tad nesibodėkite ant sienos pasikabinti savo ir mylimojo nuotraukas (gali būti ir erotinės!), jos jums primins malonias akimirkas, praleistas kartu, ir paskatins aistrą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyro išpažintis: moteris mane pakeitė ir dėl to esu labai laimingas

Nuotraukų koliažas / Fotolia nuotr.

Buvusiųjų daiktai. Tikimės, kad esate nuovokios ir jokių buvusiųjų vaikinų / vyrų daiktų namuose nelaikote. O jei vis dar turite nuotraukų, kažkada dovanotų ar jo paliktų daiktų, kuo greičiau jų atsikratykite. Na, kam jums reikalinga buvusiojo energija? Patikėkite, jūsų mylimasis, radęs nuotrauką ar dovanotą menkniekį, tikrai nebus patenkintas ir apie intymias linksmybes galėsite bent kuriam laikui pamiršti.

Netvarka. Tai tas pats, kaip nesirūpinti savo kūnu ar prastai bučiuotis. Blogas kvapas, visur besimėtantys daiktai, nešvarūs drabužiai, neplauti indai tikrai daugeliui žmonių gali iškart numalšinti bet kokį romantišką nusiteikimą.

Pamačius tokią aplinką, nesinori daryti nieko kito, kaip tik įjungti dulkių siurblį, skalbimo mašiną, indaplovę ir pulti tvarkytis. Savaime aišku, kas tokiu atveju mintys apie seksualią atmosferą kaipmat išgaruoja. Tokioje aplinkoje atsipalaiduoti labai sunku, o jei negalėsite to padaryti, negalėsite ir mėgautis vienas kitu.

Netvarkingas vonios kambarys. Nors apie netvarką miegamajame jau minėjome, tačiau vonios kambarys – atskira tema. Kad jame būtų malonu praustis ir atlikti kitas higienos procedūras, jis turi būti švarus. Kai kurie žmonės tokie pedantiški, kad pamatę nešvarų vonios kambarį daugiau negali galvoti apie nieką kitą. Kaip po meilės nakties eiti į dušą, jei jis nevalytas mėnesį laiko? Taigi netvarka labai galingas romantikos priešas.

Netvarkingas kambarys / Vida Press nuotr.

Per ryškios šviesos. Žvakės, prigesintos šviesos, blankiai spingsintis toršeras – štai apie ką dažnas pagalvoja, kai mąsto apie intymų vakarą dviese. Tad labai gerai pagalvokite, kokios šviesos yra jūsų miegamajame. Patartina, kad jos nebūtų per daug ryškios, nes tai tikrai nesužadins aistros.

Neseksualus miegamasis. Gerai pagalvokite, koks jūsų miegamasis. Ar jame daug rožinės spalvos, pliušinių meškučių, minkštų širdelių, močiutės nėriniais dekoruotų pagalvėlių? Manote, kad tai labai jauku, gražu ir sentimentalu? O mes jums sakome, kad jei norite visiškai nuslopinti aistrą, laikykite juos ir toliau. O jei kalbėtume rimtai, tai kuo greičiau juos kam nors atiduokite, padovanokite ar paaukokite, nes antrajai pusei neatrodysite nei žavi, nei aistringa, jei jūsų miegamasis bus pilnas animacinių filmukų herojų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kosmetinėje turi būti 4 priemonės, jei norite sveikų ir tvirtų plaukų

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!