Simo Jasaičio mylimoji Elma suspindėjo mados renginyje: žvilgsnius kaustė žengdama podiumu

Elma Šegždavičiūtė ir Simas Jasaitis / Dariaus Kučio ir asmeninio albumo nuotr.
Elma Šegždavičiūtė ir Simas Jasaitis / Dariaus Kučio ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-10 09:49
AA

Trečiadienio vakarą, verslo centrų apsuptyje, vienas garsiausių Lietuvos dizainerių Egidijus Rainys pristatė naują 2023-2024 m. rudens – žiemos kolekciją. Beveik 300 žiūrovų stebėjo 30 modelių, o tarp jų podiumu žengė ir Simo Jasaičio mylimoji Elma Šegždavičiūtė.

Prasidėjus naujam mados sezonui, Vilniuje surengtas šventinis vakaras, kurio metu kviestiniams svečiams pristatyta ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

Jos nepraleido gausybė žinomų žmonių – Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su mylimuoju Liudu, Karolina Meschino, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Nijolė Jagelavičienė ir daugelis kitų.

Renginyje pasirodė ir Simo Jasaičio mylimoji Elma Šegždavičiūtė. Tiesa, ji tapo modeliu – žengusi unikaliu podiumu kaustė žvilgsnius pasidabinusi ryškia rausva suknele.

Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Mažeikių krepšinio komandos „M Basket“ žaidėjo Simo Jasaičio širdį jau kurį laiką šildo nauji jausmai. Nauja krepšininko mylimoji – modelis ir gėlių dekoravimo studijos „Elmaplantart“ įkūrėja Elma Šegždavičiūtė . Nors Simas ir Elma kartu tik metus, moteris yra sakiusi, kad jųdviejų kelyje nestigo amerikietiškų kalnelių, tad patikrinti vienas kitą galimybių buvo daug. Galbūt todėl į bendrą ateitį jiedu žvelgia drąsiai ir šviesiai.

Elma Šegždavičiūtė ir Simas Jasaitis / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad naujoji Egidijaus Rainio kolekcija alsuoja 9-uoju dešimtmečiu, kuris buvo žymus savo drąsiais ir ryškiais sprendimais mados pasaulyje. Kolekcijoje aiškiai atsispindi šis laikotarpis: dideli pečiai primena tuomet madingus kostiumus, o nuogos nugaros suteikia kolekcijai šiuolaikiškumo ir seksualumo. Spalvų paletė ne ką mažiau džiugina akis – ryški rožinė, sultinga geltona, ekspresyvi violetinė ir aistringa raudona dominuoja tarp kitų atspalvių, suteikdami modeliams drąsos ir energijos.

Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Kolekcijoje vyravę aksesuarai puikiai išpildo stiprios, ryškios ir seksualios moters įvaizdį. Ypač išsiskiria stilingi akiniai nuo saulės, kurie tarsi grįžę iš 9-tųjų, bet atrodo šiuolaikiškai ir elegantiškai.

Egidijus Rainys sako, kad sukurti šią kolekciją įkvėpė didmiesčių „džiunglės“ ir stiprios moterys, kurios nori būti matomomis, o kartu – noras parodyti, kokią reikšmę turi drabužių formos ir struktūra.

„Šiai kolekcijai aš siekiau sukurti tokius drabužius, kurie atspindėtų didmiesčio dinamiką ir moterų troškimą išsiskirti. Kiekvienas modelis čia yra įvairovės, griežtų siluetų, aiškių formų ir ryškių spalvų simfonija. Praėjusi kolekcija buvo mano pagrindinis įkvėpimo šaltinis, kuris atnešė norą pabrėžti drabužių struktūros svarbą. Manau, kad būtent detalių, formų ir spalvų derinys suteikia drabužiui jo unikalumą ir išskirtinumą", – pasakoja dizaineris.

Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Naujoje dizainerio kolekcijoje labai ryškiai jaučiamas ir audinių kontrastas: kūrėjas preciziškai žaidė su įvairių medžiagų tekstūromis ir savybėmis. Tvirti audiniai kolekcijoje suteikia drabužiams struktūros ir griežtumo, formuodami aiškius siluetus ir pabrėždami moterų pasitikėjimą savimi. Tuo tarpu lengvi, plazdantys audiniai prideda romantiškumo ir lengvumo pojūtį, kuris balansuoja su ryškiomis kolekcijos formomis. Egidijus Rainys sako, kad ši kombinacija leidžia drabužiams gyventi ir judėti kartu su moterimi, sukuriant išskirtinį įvaizdį.

Egidijaus Rainio kolekcijos pristatymo akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Ši kolekcija ne tik stebina dizainerio kūrybiniu posūkiu iš subtilia elegancija ir švelnumu dvelkiančių modelių į ryškų ir modernų įvaizdį, bet ir turi paslėptą gilesnę prasmę. Naujos krypties drabužiai ne tik reflektuoja modernios moters pasitikėjimą savimi ir didmiesčio pulsuojančią energiją, bet ir rodo, kaip kintančioje visuomenėje keičiasi ir moterų vaidmuo. Kolekcijoje galima pastebėti, kaip dizaineris žaidžia su tradicinėmis moteriškumo sampratomis – ryškiomis spalvomis jis pabrėžia moters drąsą, o griežti siluetai ir aiškios formos simbolizuoja jos stiprumą ir užtikrintumą.

Ši kolekcija parodo, kad mada gali būti daugiau nei tik drabužis – tai išraiška, komentaras ir dialogas su dabartine kultūra.

Artimiausiuose Egidijaus Rainio planuose – spalį pristatoma nauja vestuvinių suknelių kolekcija ir daugybė televizijos projektų.

Fotogalerija:

Egidijus Rainys pristatė 2023-2024 m. rudens-žiemos kolekciją (255 nuotr.)
+249