Žinomi žmonės pradėjo naują mados sezoną: šventėje – E.Rainio kolekcija ir Jessicos Shy balsas

Vilniuje – mados vakaras su garsiais svečiais / Dariaus Kučio nuotr.
Vilniuje – mados vakaras su garsiais svečiais / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-07 13:32
AA

Prasidėjus naujam mados sezonui, Vilniuje surengtas šventinis vakaras, kurio metu kviestiniams svečiams pristatyta ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į rudens sezono atidarymo vakarą, kupiną mados, šypsenų, muzikos ir naujienų, rašoma pranešime spaudai.

Užburiančiu renginiu rūpinosi vienas populiariausių šalies renginių organizatorių, „Lgvestuves.lt“ įkūrėjas Liutauras Galinis, o kerinčiu renginio dekoru jau ne pirmą kartą pasirūpino žymus Lietuvos dekoratorius Mantas Petruškevičius, greta restorano „La Capital“ sukūręs puošnią vakaro erdvę.

Fotogalerija:

Mados vakaras Vilniuje – garsūs svečiai, E.Rainio kolekcija ir Jessicos Shy dainos (231 nuotr.)
+225

Svečius pasveikino vakaro vedėjas Žygis Stakėnas, o „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis susirinkusiems svečiams linkėjo naujų iššūkių ir gyvenimą gerti dideliais gurkšniais.

Renginyje pristatyti nauji minėtų žurnalų rugsėjo numeriai, kurių viršeliuose skaitytojai šįkart išvys gerai žinomus Lietuvos pramogų pasaulio veidus – vieną populiariausių jaunosios kartos dainininkių Jessicą Shy ir dailininką bei fotografą Algį Kriščiūną.

Mados vakaras su kviestiniais svečiais / Dariaus Kučio nuotr.

Mados vakaro akcentu tapo vieno garsiausių Lietuvos dizainerių E.Rainio kolekcija. Tai jau trečiasis kartas, kai dizaineris šioje šventėje pristato savo kūrybą. Naujoji kolekcija alsavo devintuoju dešimtmečiu, garsėjusiu savo drąsiais ir ryškiais sprendimais mados pasaulyje. Kolekcijoje aiškiai atsispindėjo šis laikotarpis: platūs pečiai priminė tuomet madingus kostiumus, o nuogos nugaros suteikė modeliams šiuolaikiškumo ir seksualumo.

Spalvų paletė džiugino akis ryškia rožine, sultinga geltona, ekspresyvia violetine ir aistringa raudona, suteikusiomis drąsos ir energijos.

Mados vakaras su kviestiniais svečiais / Dariaus Kučio nuotr.

„Kolekcijai siekiau sukurti drabužius, kurie atspindėtų didmiesčio dinamiką ir moterų troškimą išsiskirti. Kiekvienas modelis čia yra įvairovės, griežtų siluetų, aiškių formų ir ryškių spalvų simfonija", – pasakojo dizaineris E.Rainys.

Po kolekcijos pristatymo šurmuliuojančių svečių laukė užkandžiai, pramogos, grožio ir stiliaus naujienų pristatymai bei dar viena staigmena – dainininkės Jessicos Shy koncertas. Vakaras tęsėsi DJ Manto Stuk muzikiniais ritmais, dovanų dalybomis ir naujo mados sezono aptarimu – juk būtent rugsėjis žymi svarbiausių mados savaičių pradžią, kurios įsuka į nesibaigiantį mados tendencijų ir stiliaus naujienų ratą.