Simona Burbaitė pasibaisėjo aptarnavimu kavinėje: padavėja pirštais lietė maistą ir elgėsi tartum būtų iš kito pasaulio

Simona Burbaitė / Monikos Dovidaitės nuotr.
Simona Burbaitė / Monikos Dovidaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-11 16:39
AA

Mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė, sumaniusi savaitgalį suvalgyti picą, liko pasibaisėjusi aptarnavimu vienoje iš Vilniaus prekybos centre esančių maitinimo įstaigų. Moteris viešai kreipėsi į savo sekėjus socialinėje erdvėje ir klausė, ar toks elgesys šiais laikais normalus.

Savaitgalį leidusi su artimaisiais Simona Burbaitė pasijuto alkana ir nusprendė šiek tiek atsipalaiduoti ir pasimėgauti pica, kurios jau seniai nevalgė. Mergina, kuri „Čili picos“ tinklo kavinėse nesilankė daugiau, nei 5 metus, liko šokiruota ją aptarnavusio personalo ir kitų darbuotojų požiūrio į klientą.

Čili pica. Ten mano kojos nebus daugiau niekada gyvenime. Šeštadienį buvo cheat day (diena, kai Simona nusižengia griežtam mitybos planui – red. past.), labai norėjau picos, kaip tik su šeima buvom „Panoramos“ prekybos centre, tai sakau: „Ai, surizikuokim“, nors ten paskutinį kartą buvau prieš kokius 5 metus, bet užėjo silpnumo akimirka – noriu picos ir viskas. Pradėkim nuo to, kad picų laukėme 45 min., nors žmonių nebuvo daug. Kai galų gale sulaukėme – jos buvo šaltos. Padavėjai dar nespėjus apsisukti ir nueiti, tai pasakiau. Ji sako: „Duokit patikrinsiu“ ir tiesė pirštą priliesti mano picą", – socialiniame tinkle piktinosi mergina.

S. Burbaitė negalėjo patikėti, kad moteris bandė taip tikrinti jos patiekalą. „Tai jei pica nebūtų buvusi šalta, tai kaip čia gaunasi, būtų sakius: „Ne, žinokit, šilta, valgykit?“Ok, nunešė tas picas atgal į virtuvę, kadangi virtuvė atvira, tai aiškiai matėm kaip padavėja kokias 10 min. su virėjais ginčijosi dėl tų picų (gal kažkam jas išskaičiuoja iš atlyginimo, nežinau), bet ne naujas picas iškepė (prisiminkit, kad apčiupinėjo pirštais jas), o pašildė. Šiaip aš esu tikrai tolerantiškas žmogus, bet nedaug trūko, kad atsistotume ir išeitume. Tai suvalgiau tik pašildytos picos vidurį (tikrai labai norėjau valgyt), padavėjai atėjus nurinkti indų ji dar paklausė „ar skanu buvo?“. Kaip Jūs manot, koks buvo mano atsakymas? Net neišgirdau „atsiprašom“, apsisuko ir nuėjo. Tai sakau aš – atsiprašau savo šeimos už nevykusią vakarienę, maistą ir aptarnavimą. Čili, man keista, kaip tu dar išvis gyvuoji...“ – retoriškai užbaigė tinklaraštininkė.

Simona Burbaitė Milano mados savaitėje (33 nuotr.)
+27