Simui Jasaičiui – nemalonumai: po konflikto su drauge laiptinėje teko aiškintis pareigūnams

Policijos automobilis (asociatyvi nuotrauka) ir Simas Jasaitis / Juliaus Kalinsko/15min ir Josvydo Elinsko/15min nuotr.
Policijos automobilis (asociatyvi nuotrauka) ir Simas Jasaitis / Juliaus Kalinsko/15min ir Josvydo Elinsko/15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-06 13:09
AA

Krepšininkas Simas Jasaitis (41) balandžio 5-osios vakarą Mažeikiuose pateko į naują skandalingą istoriją. Triukšmo neapsikentę kaimynai vyrui iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad jis įsivėlė į konfliktą su drauge.

Simas Jasaitis į nemalonumus įsivėlė Mažeikiuose – šiuo metu jis čia gyvena ir žaidžia krepšinio komandoje „M Basket“, portalui Žmonės.lt patvirtino Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė. Trečiadienį prieš vidurnaktį policija sulaukė pranešimo apie miesto daugiabučio laiptinėje kilusį triukšmą.

„Kaimynai pranešė, kad kažkas laiptinėje konfliktuoja, – Žmonės.lt sakė Gailutė Smagriūnienė. Į įvykio vietą nuvykę pareigūnai rado ant laiptų sėdintį vyrą. – Jis buvo akivaizdžiai neblaivus, bet alkoholio matuokliu pasitikrinti atsisakė. Jis sakė, kad leido laiką su mergina savo nuomojamame bute, sukonfliktavo, lyg ir mergina pradėjo stumdytis, o jis, galbūt norėdamas išvengti konflikto, išėjo į koridorių. Mergina užsitrenkė duris ir į vidų neįsileido net policijos pareigūnų.“

Simas Jasaitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pasak jos, šiuo metu medžiaga yra tikslinama, o S.Jasaičio merginos pocizija kol kas visiškai nežinoma.

„Pareigūnai ją turės susirasti ir apklausti, ar ji turi kokių pretenzijų ar ne. Jis pats (Simas Jasaitis – red. past.) jokių pretenzijų niekam neturi, tiesiog sakė, kad mergina išsiblaivys ir atsidarys duris“, – portalui Žmonės.lt komentavo Šiaulių apskrities policijos atstovė.

Gailutė Smagriūnienė patikslino, kad S.Jasaitis į areštinę uždarytas nebuvo, smurto atvejis neužfiksuotas ir joks procesinis sprendimas kol kas nepriimtas.