Oksana Pikul atvirai – apie skyrybas su Simu Jasaičiu: „Aš nesiruošiau skirtis“

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė, verslininkė Oksana Pikul televizijos žiūrovams pirmąsyk oficialiai patvirtino jau metus sklandžiusius gandus – po dešimt metų trukusių santykių, iš kurių beveik 8-eri santuokoje, ji išsiskyrė su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu ir verčia naują baltą lapą. „Mes kartu su vyru nebegyvename jau pusantrų metų“, – tikino ji.

Oksana Pikul LNK laidoje „Nuo... Iki...“ pirmąsyk viešai prabilo apie skyrybas su krepšininku Simu Jasaičiu ir atskleidė priežastis.

„Prieš pusantrų metų jis išėjo ir paliko šeimą. Ne, tai nebuvo mano sprendimas. Jau gana ilgas laiko tarpas praėjęs, tik ne iš karto norėjosi apie tai pasakotis ar tai skelbti“, – laidoje pasakojo Oksana Pikul ir patikino, kad apie skyrybas žinojo tik artimiausias žmonių ratas.

„Aš nesiruošiau skirtis, net nesvarsčiau. Žinoma, kad norėjau išsaugoti santuoką dėl to, kad vaikas gerai jaustųsi ir dėl to kad man būtų patogu dirbti ir kurti verslus“, – pridūrė ji.

Oksana Pikul

O.Pikul laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo, kad labiausiai pergyveno dėl to, kaip skyrybas priims jųdviejų su Simu sūnus Dominykas. Kadangi praeityje jau būta santykių krizių, pati Oksana šį faktą priėmė kiek ramiau.

„Man asmeniškai toks sprendimas nebuvo sunkus. Gal dėl to, kad buvau visiškai stabili finansiškai ir susikūrusi savo darbo vietą. Esu absoliučiai nepriklausoma finansiškai. Bet dar yra labai svarbu, kaip tu tam emociškai pasiruoši. Bet aš, manau, kad šioje vietoje esu, ko gero, stipri ir pragmatiška, todėl man nebuvo itin sudėtinga“, – kalbėjo Oksana ir patikino, kad prie to, kokia ji yra dabar, prisidėjo ir santykiai su Simu, kuriuose ji turėjo būti savarankiška.

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi, užbėgdama įvykiams už akių, ji patikino, kad skyrybos įvyko ne dėl trečių asmenų.

„Detalizuoti tikrai nenoriu, galiu patikinti tik tiek, kad šios abiejų mūsų bendru susitarimu nutartos skyrybos įvyko tikrai ne dėl trečiųjų asmenų. Tai yra visiškai kitos detalės ir tegul jos jau lieka mums“.

Laidoje moteris trumpai užsiminė ir apie naująjį savo širdies draugą Vaidą, su kuriuo ji pirmąsyk buvo viešai užfiksuota dar šią vasarą draugės vestuvėse. Oksana pasakojo nesitikėjusi, kad bičiulės šventėje bus žiniasklaidos atstovų ir jos santykiai su nauju žmogumi iškils į viešumą.

„Sąžiningai, aš nežinojau, nesitikėjau, negalvojau, neplanavau. Į bažnyčią pavėlavau ir, tiesą pasakius, ramia širdimi kartu su kolege ir su draugu, būnant trise, stebėjome ceremoniją. Išėjus iš jos, paėmus žiedlapius į rankas, supratau, kad papuoliau“, – nusijuokė Oksana.

Oksana Pikul ir Vaidas Akramavičius / Asmeninio albumo nuotr.

„Manau, dauguma mane net nuteisė. Aišku, kad apie tai pagalvojau. Man tai yra svarbu, nes kalbama apie vaiko priežiūrą, jo ugdymą, verslus, darbus. Kita vertus, pagalvojau, o ko laukti? Man ne 20 metų. Gal mano skyrybos truks 4 metus? Tai, kiek man bus tada metų? Kodėl turiu laukti? Nebe tie laikai. Mano vaikui, man, mano verslui reikia emocionaliai stiprios moters“, – kalbėjo moteris ir patikino, kad iš naujojo mylimojo sulaukia emocinės paramos, ir svarbiausia, jaučia jo rūpestingumą.

Galiausiai Oksana patikino, kad oficialiai su Simu dar nėra išsiskyrę. Dabar jiedu su teisininkais bando sutarti dėl bendro turto dalybų, sūnaus Dominyko išlaikymo ir auginimo.

Skaitykite daugiau