Skaitykite naują žurnalo „Edita“ numerį

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-05 16:00
AA

Spalio mėnesio „Edita“ kartu su vertinga dovana – spalvinimo knygele „Spalvos – ramybei“. Net 36 puslapiai gražių piešinių ir įkvepiančių minčių!

Šiame numeryje rekomenduojame perskaityti:

  • Interviu su Jurgita Djakonovaite-Jackeviče „8 mėnesiai mylimojo paieškoms“. Charizmatiška subrendusi moteris, rašytoja pasakoja apie tai, kaip vieną dieną paliko namus, draugus, atidėjo karjeros planus ir visą savo laiką bei energiją paskyrė TO VIENINTELIO paieškai. Ir, ką jūs manote, surado! Šiandien jiedu laimingai susituokę.
  • Numerio temą „Maistas, kuris sušildo“. Už lango ūžaujant vėjui, taip jauku visai šeimai susėsti prie stalo ir paskanauti su meile pagamintos sočios, šiltos vakarienės. O jeigu į maistą įbersite ir žiupsnelį aštresnių prieskonių – jis padės nugalėti virusus! Jūsų dėmesiui: sriubų, troškinių ir keli aštrių patiekalų receptai.
  • Straipsnį „Kodėl turime tai, ką turime?“. Ko gero, visos bent kartą gyvenime buvome pasinėrusios į fantazijas, kas būtų, jei būtume priėmusios kitokius sprendimus: pasirinkusios kitą profesiją, ištekėjusios už kito vyro ir pan. Bet, kodėl mūsų gyvenimas klostosi būtent taip, kaip klostosi? Atsakymų ieškosime į pagalbą pasitelkę nedaug kam žinomą, bet efektyvią Roberto Diltso piramidę.

„Kartais negauname to, ko trokštame, ne todėl, kad esame neverti. O todėl, kad esame verti daugiau, nei galime įsivaizduoti.“