Skaitykite naująjį žurnalo „Ji“ numerį

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-11 17:23
AA

Artumo, šilumos, meilės norisi visoms. Nesvarbu, dar tik trisdešimt ar jau šešiasdešimt. Bet kaip įveikti nepasitikėjimą savimi, ryžtis permainoms ir naujoms pažintims? Šią temą pamėginome pagvildenti naujajame žurnalo „Ji“ numeryje.

Jei smalsu sužinoti, kur ieškoti žmogaus, su kuriuo norėtųsi planuoti bendrą ateitį, atsiverskite numerio temą „Brandi moteris ieško vyro!“.

Šįkart mūsų žurnalo viešniateisininkė, keturių vaikų mama dr. Gintarija Gudynienė, tarnybą baigusio Lietuvos Respublikos generalinio konsulo Čikagoje Marijaus Gudyno žmona. „Penkeri JAV praleisti metai mūsų šeimai buvo ypač vertingi. Grįžusi į Lietuvą labiausiai pasigendu paprasčiausių dalykų – pagarbių santykių bei geranoriškumo“, – atvirauja moteris. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Labiausiai Lietuvoje pasigendu geranoriškumo“.

Kita mūsų pašnekovė – Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ojoje komandoje dirbanti 24-ejų metų Irmantė Baranauskaitė. Ji atlieka tą patį, ką ir vyrai – eina į degančias ir dūmų pilnas patalpas, ieško nukentėjusiųjų, lipa ant stogo, važiuoja padėti išlaisvinti automobiliuose prispaustus žmones. Daugeliui atrodo, kad tai – vyriška profesija. Tačiau Irmantei tokie komentarai kelia tik juoką. Daugiau apie šią kilnią ir pavojingą profesiją sužinosite perskaitę interviu „Niekada neabejojau savo pasirinkimu“.

Vėstant orams, gąsdinant pirmosioms šalnoms, daugelis suskumba kurti židinius ar jungti šildytuvus. Kai pašonėje šilumą skleidžiantis prietaisas, jokie šalčiai nebaisūs. Praverstų turėti dar ir ekonomišką, piniginės netuštinantį. Kaip išsirinkti tokį, patarimų ieškokite straipsnyje „Jungiame šildytuvą“.

Internetinėje erdvėje informacija sklinda milžinišku greičiu. Vienas paspaudimas – ir žeminančios nuotraukos, filmuota medžiaga, gandai pasiekia daugybę žmonių. Virtualūs agresoriai gali ištisomis paromis gąsdinti savo aukas, todėl tokios patyčios daugumai paauglių gerokai skaudesnės nei muštynės mokyklos kieme. Plačiau apie virtualių patyčių grėsmę ir pasekmes – straipsnis „Virtualios patyčios – ne žaidimas“.

Negeras kvapas, sklindantis nuo žmogaus, nebūtinai rodo nevalyvumą ar prastą asmeninę higieną. Karolinskos instituto (Švedija) tyrimas patvirtino, kad tam tikras nemalonus kvapas gali pranešti apie ligą. Plačiau apie tai – straipsnis „Blogas kvapas?“.

Gyvenimiška patirtis rodo, kad tai, kas esą tinka viskam, iš tikrųjų netinka niekam. Bet ši taisyklė negalioja, jei kalbam apie aliejus! Kaip juos panaudoti grožio procedūroms, sužinosite atsivertusios straipsnį „Lašelio galia“.

Aplink Gotlandą per 80 valandų. Būtent tiek laiko, 3–4 dienų, prireiks, kad aplankytumėte Gotlandą ir pamatytumėte gražiausius salos kampelius. Tai – Švedijai priklausanti sala Baltijos jūroje ir, atrodytų, puikus pasirinkimas ilgojo savaitgalio išvykai. Deja, galbūt dėl gana sudėtingo susisiekimo iš Lietuvos, o gal dėl nepakankamai reklamuotos kelionės krypties, Gotlandas išlieka lietuvių neištyrinėta ir paslaptinga vieta... Į virtualią kelionę jus kviečia rubrika „Laisvalaikiui/kelionės“.

Dažnai per šventes ragaujame įdarytų kiaušinių, pievagrybių, pomidorų ir kitų daržovių, kurias su meile ruošia patyrusios šeimininkės. Tačiau tokių dailių tiek šaltų, tiek karštų patiekalų galime pasigaminti ir be jokios progos. Būtinai išbandykite (straipsnis „Įdarytos daržovių puselės“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!