Skiriasi aktorė Toni Collette: vyro neištikimybę išdavė skandalingos nuotraukos

Toni Collette ir Dave'as Galafassi / Getty nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Mes esame vieningi savo sprendime ir skiriamės su nuolatine pagarba ir rūpinimusi vienas kitu“, – trečiadienį sakė Toni Collette (50) ir Dave'as Galafassi (44).

Aktorė Toni Collette ir jos vyras būgnininkas Dave'as Galafassi po 20 metų santuokos nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Filmo „Mažoji mis“ (angl. „Little Miss Sunshine“) aktorė apie išsiskyrimą su Dave'u Galafassi paskelbė trečiadienį instagrame, praėjus mažiau nei savaitei po sugrįžimo į šią platformą.

T.Collette pasidalijo įrašu tiek savo, tiek buvusio vyro vardu, kuriame rašoma: „Su malone ir dėkingumu pranešame, kad skirimės. Esame vieningi dėl savo sprendimo ir gyvensime toliau gerbdami ir rūpindamiesi vienas kitu.“

Toni Collette / „Scanpix“ nuotr.

Šiais žodžiais jiedu pasidalijo kartu su gėlių kompozicijos nuotrauka su užrašu „PEACE & LOVE“ (ramybė ir meilė).

Jie pridūrė, kad jų vaikai – 14 metų dukra Sage Florence ir 11 metų sūnus Arlo Robertas – yra jų prioritetai:

„Mūsų vaikai mums yra svarbiausi ir mes ir toliau klestėsime kaip šeima, nors ir kitokios formos.“

Baigdami padėkos žodžiais, rašė: „Esame dėkingi už erdvę ir meilę, kurią mums suteikiate ir mes galime ramiai išgyventi šį pereinamąjį laikotarpį. Didelis ačiū.“

Prieš paskelbdama įrašą, T.Collette savo instagramo istorijoje pasidalijo citata: „Nesvarbu, kokios yra dabartinės aplinkybės, jei galite įsivaizduoti ką nors geresnio, galite tai sukurti.“

Toni minėta citata pasirodė po to, kai į viešumą iškilo nuotraukos, kuriose Sidnėjaus paplūdimyje bučiuojasi D.Galafassi ir kita moteris. Dienraštis „Daily Mail“ paskelbė nuotraukas, kuriose taip pat matyti, kaip muzikantas ir moteris sėdi kartu, laikosi už rankų vandenyje.

Toni Collette ir Dave'as Galafassi / Getty nuotr.

T.Collette atstovai iš karto neatsakė į People.com prašymą pakomentuoti. D.Galafassi atstovo iš karto rasti nepavyko.

Collette ir Galafassi 2003 m. susižadėjo per budistų ceremoniją.

Toni Collette vaidino filmuose „Paveldėtas“ (angl. „Hereditary“), „Šeštasis pojūtis“ (angl. „The Sixth Sense“) bei „Košmarų skersgatvis“ (angl. „Nightmare Alley“).

Skaitykite daugiau