Skirtingais keliais pasukę Benas Affleckas ir Jennifer Garner drauge išsinuomojo Brooke Shields namą

Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2014 m.) / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2014 m.) / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-07-24 12:05
AA

Po dešimtmetį trukusios santuokos skirtingais keliais nusprendę pasukti aktoriai Benas Affleckas (42 m.) ir Jennifer Garner (43 m.) skyrybų skausmą mėgins įveikti gyvendami po vienu stogu kolegės aktorės Brooke Shields buvusiame name.

Remiantis neoficialiais šaltiniais, buvusi pora išsinuomojo Brooke Shields namą Pasifik Paliseide Kalifornijoje ir kartu ten gyvens, kol renovuojamas jų bendras būstas.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner praėjusį mėnesį paskelbė, kad nusprendė nutraukti 10 metų trukusią santuoką ir rengiasi skyryboms.

Kaip rodo žiniasklaidos pranešimai, namas, kuriame sutuoktiniai iki šiol gyveno su trimis vaikais, šiuo metu renovuojamas, kad ir išsiskyrę jie galėtų gyventi po vienu stogu.

Aktorė Brooke Shields su vyru Chrisu Henchy nuomoja kaimynystėje esantį savo buvusį penkių miegamųjų namą, kol atsiras jo pirkėjas.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner stengiasi, kad jų skyrybos būtų draugiškos. Neseniai jie kartu su trimis vaikais atostogavo Bahamose, be to, dviejų „Oskarų“ laureatas leido laiką su Jennifer Garner ir vaikais Atlantos mieste Džordžijoje, kur ji filmuojasi naujoje juostoje „Miracles From Heaven“.

Beno Afflecko ir Jennifer Garner romanas užsimezgė tuojau po to, kai jie susipažino filmuodamiesi juostoje „Drąsiaširdis“ („Daredevil“) 2003 metais. Jiedu susituokė po dvejų metų Terkso ir Kaikoso salose. Pora augina tris vaikus: devynmetę Violet, šešiametę Seraphiną ir trimetį Samuelį.

Žinia, kad aktoriai skiriasi, buvo paskelbta kitą dieną po jų vedybų 10-ųjų metinių.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.