SKONIŲ GIDAS (II): restoranai į jūsų namus

Penkios „Skonių gido“ (II) vietos
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Tradicinės lietuviškos virtuvės patiekalai, Azijos skoniai, autentiškų neapolietiškų picų įvairovė, graikiškas spalvų margumynas lėkštėje – pateikiame skirtingų skonių rekomendacijas visai savaitei. Atraskite gardžiausių patiekalų idėjas, kurios tiesiai iš restoranų gali atkeliauti į jūsų namus.

Specialiai jums sudarėme šį „Skonių gidą“, kuriame – rekomendacijos pusryčiams, pietums ar vakarienei namuose.

PANAMA FOOD GARDEN

„Panama Food Garden“ – maisto kurortas, įsikūręs Žvėryno rajone, Vilniuje. Tai Azijos virtuvės ir jūrų gėrybių įkvėptas restorano meniu į jūsų namus. Patiekalų išsinešti meniu su nuotraukomis galite rasti naujame restorano tinklalapyje www.foodgarden.lt, feisbuko ir instagramo paskyrose Panama Food Garden. Linkėjimai iš „Panamos“!

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 650 82 829 – ir atvykite atsiimti Vykinto g. 17A, Vilniuje (jei atvyksite pasiimti patys – pavaišinsime desertu; jei jūsų maisto ir gėrimų užsakymas telefonu viršys 50 € – pristatys patys panamiečiai nemokamai);

* per „Wolt“ programėlę.

PANAMA FOOD GARDEN

BLUE LOTUS 

„Blue Lotus“ restorane virtuvės virtuozai iš Indijos ir Nepalo kuria autentišką aukščiausios kokybės maistą. Čia verta paragauti vadinamųjų karių – daržovių, jūrų gėrybių, panyro, avienos ir kitos mėgstamos mėsos troškinių, kurie gardinami prieskoniais ir kokosų pienu. Dalis patiekalų kepama autentiškoje tandyro krosnyje, kurioje gėrybės išlieka sultingos, švelniai apskrunda ir įgyja malonaus dūmo kvapo.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 626 27 196 – ir atvykite atsiimti Totorių g. 16, Vilniuje (20 % nuolaida);

* per lekste.lt platformą (15 % nuolaida), WOLT programėlę (specialūs pasiūlymai).

BLUE LOTUS

PIZZA VERDE

„Pizza Verde“ pica gaminama iš lėtai kildintos tešlos ir kepama malkomis kūrenamoje krosnyje 450–500 laipsnių temperatūroje. Lėtas tešlos kilimas ir trumpas kepimo laikas (iki 90 s.) užtikrina natūralų picos papločio aromatą, traškią išorę ir minkštą vidų. Šis neapolietiškos picos gamybos būdas suteiks nepakartojamą skonį ir nors trumpam nukels į Neapolį. „Pizza Verde“ nori palengvinti jūsų buitį – šiuo metu siūlo neapolietiškas picas išsinešti.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 666 99 906 – ir atvykite atsiimti Kalvarijų g. 101A arba A. Smetonos g. 5, Vilniuje; tel. + 370 698 33 628 – ir atvykite atsiimti V. Krėvės pr. 97A, Kaune; tel. + 370 617 88 800 – ir atvykite atsiimti J. Basanavičiaus g. 68, Utenoje;

* per „Wolt“ programėlę, svetainėje www.pizzaverde.lt (tik Vilniuje).

PIZZA VERDE

KALIMERA 

„Kalimera“ – šviežio ir skanaus greitojo graikiško maisto koncepcija. Išvertus iš graikų kalbos „kalimera“ reiškia „labas rytas“ arba „gera diena“! Tad tokiu būdu ir kviečiame visus šiltai pasisveikinti ir paragauti autentiškos graikiškos virtuvės patiekalų. Apgalvotai sudėliotame spalvingame meniu rasite nuo šviežios pačių marinuotos gyros mėsos ir halumio sūrio iki kaimiškų graikiškų salotų, naminio rankų darbo tzatziki padažo.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 679 55 026 – ir atvykite atsiimti „Downtown Food Hall“, A. Smetonos g. 5, Vilniuje;

* per „Wolt“, „Dserve“ programėles.

KALIMERA

ŠNEKUTIS 

„Šnekutis“ – tai tradicinių lietuviškų patiekalų užeigos. Šiuo metu „Šnekutis“ siūlo pasisotinti šiltu bei skaniu jų gaminamu maistu – viską galima užsisakyti išsinešti. Patiekalų valgiaraštis pritaikytas lietuvio skoniui: nuo širdžiai mielų cepelinų, varškėtukų, tradicinių sriubų iki dienos pietų pasiūlymų. Tikra lietuviškų namų virtuvė, kaimiški gaivieji gėrimai – viskas vienoje vietoje.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 656 99 459 – ir atvykite atsiimti į Šv. Mikalojaus g. 15; tel. + 370 656 76 220 – ir atvykite atsiimti į Šv. Stepono g. 8; tel. + 370 687 76 247 – ir atvykti atsiimti į Polocko g. 7A, Vilniuje;

* per lekste.lt platformą, „Wolt“, „Bolt“ programėles.

ŠNEKUTIS

Jums taip pat gali būti aktualu: 

SKONIŲ GIDAS (I): restoranai į jūsų namus

Skaitykite daugiau