Škotų muzikos žvaigždė E.Sandé susižadėjo su mylimąja pianiste Y.Karemova: parodė žiedą

Emeli Sandé, Yoana Karemova / „Scapix“, asmeninio albumo nuotr.
Emeli Sandé, Yoana Karemova / „Scapix“, asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-27 16:40
AA

Škotų dainų autorė ir atlikėja Emeli Sandé (35), pavasarį prisipažinusi, kad pamilo moterį, dėl šių santykių nusiteikusi itin rimtai. Muzikos žvaigždė džiaugiasi pasikeitusiu statusu – ji pranešė susižadėjusi su savo širdies drauge, pianiste Yoana Karemova.

Dainininkė Emeli Sandé apie sužadėtuves su mylimąja klasikinės muzikos pianiste Yoana Karemova pranešė savo instagramo paskyroje, paviešinusi nuotrauką, kurioje demonstruoja ant rankos žėrinį sužadėtuvių žiedą.

„Aš pasakiau „Taip“!, – pasidžiaugė E.Sandé.

Dar kovo mėnesį interviu metro.co.uk Emeli prisipažino esanti LGBT+ bendruomenės narė ir palaikanti santykius su klasikinės muzikos pianiste, kuri, kaip teigė, yra „vienintelė visam gyvenimui“.

„Mus suvedė muzika. Ir tikrai jaučiuosi laimingesnė nei bet kada anksčiau. Tai puikus jausmas. Man tikra meilė gyvenime viską sudėlioja į savo vietas“, – kalbėjo E.Sandé.

Emeli Sandé, Yoana Karemova / Vida Press nuotr.

Muzikos žvaigždė taip pat pasakojo, kad mylimąją jau supažindino su savo tėvais, gyvenančiais Aberdynšyro mieste Škotijoje.

O liepos mėnesį E.Sandé instagrame pasidalijo miela savo ir Y.Karemovos nuotrauka, ir skyrė jai gražius žodžius.

„Kai žiūriu tau į akis, jaučiuosi taip, lyg pirmą kartą būčiau pamačiusi dangų“, – rašė ji.

Tą patį mėnesį E.Sandé pasidžiaugė pirmuoju kartu su Y.Karemova sukurtu muzikos kūriniu, teigdama, kad darbas su partnere buvo „tokia graži patirtis ir privilegija“.

Atsiskleidusi E.Sandé taip pat išleido dainos „There Isn't Much“ muzikinį vaizdo klipą, kuriame dalyvavo LGBT+ bendruomenei priklausančios šokėjos.

Ji paaiškino, apie ką yra daina: „Viskas, ko maniau norinti, yra niekas be tinkamo žmogaus, su kuriuo galėčiau tuo pasidalyti.“

„Jei iš tikrųjų neturi su kuo pasidalinti jausmais arba jei tavęs niekas nepalaiko, yra labai sunku. Dabar esu labai patenkinta. Aš visada mylėsiu muziką ir myliu savo karjerą, bet jaučiu, kad nepaisant to, kas vyksta, galiu tiesiog mėgautis gyvenimu ir būti tikrai laiminga“, – džiaugėsi škotų dainininkė.

Paklausta, ar laiko save biseksualia, muzikantė atsakė: „Nesu tikra, kuo save laikau, bet manau, kad taip. Tiesiog jaučiu, kad turiu mylėti tai, ką įsimyliu.“

E.Sandé užsiminė ir apie savo skyrybas su jūrų biologu Adamu Gouraguine'u. Jiedu draugavo daugiau nei dešimtmetį iki vestuvių 2012-aisiais, tačiau po dvejų metų jų santuoka iširo.

Dainininkė anksčiau tvirtino, kad skyrybos su vaikystės mylimuoju Adamu Gouraguine'u ją privedė prie „lūžio“. Ji prisipažino, kad vis dar sunkiai susitaiko su „geriausio draugo“ praradimu.

Dainininkė Emeli Sandé su sužadėtine pianiste Yoana Karemova (7 nuotr.)