„Šok su žvaigžde“ paliko Joringis Šatas, išaiškėjo dvi lyderių poros

10-oji „Šok su žvaigžde“ laida / E.Blaževič / LRT nuotr.
10-oji „Šok su žvaigžde“ laida / E.Blaževič / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-05 21:01
AA

Šou „Šok su žvaigžde“ įgauna pagreitį – šeštadienio vakarą projekte varžėsi penkios dalyvių poros, kurios troško papulti į tolimesnį etapą. Deja, su šou atsisveikinti teko Joringio šato ir Viktorijos Šeinker porai, surinkusiai mažiausiai balų. Tuo tarpu absoliučiais laidos lyderiais tapo Kayros ir Dovydo poros – šis ketvertukas žengia koja kojon pagal teisėjų įvertinimus ir žiūrovų simpatijas.

Dešimtoje „Šok su žvaigžde“ laidoje varžėsi penkios poros: floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas.

Šio vakaro užduotis dalyviams – sušokti po du šokius: vieną naują, o vieną pasirinktinai iš jau anksčiau šoktųjų.

Dalyvius vertino diplomuotas filosofas, judesio mokyklos įkūrėjas Justas Kučinskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, treneris Virginijus Visockas ir daugkartinė čempionė Eglė Visockaitė.

Pradėti dešimtąją projekto laidą garbė teko D.Šeduikytės ir E.Belousovo porai. Komisija negailėjo jai gražių žodžių. „Išmokote valdyti šokį ir juo paveikti žiūrovą“, – Dovilę gyrė V.Visockas.

Ketvirtieji šou pasirodę KaYra ir Justas sušoko jautrų Vienos valsą ir paliko komisiją be žado – pakartoti šį šokį pora pasirinko dėl to, kad išgyvena visą paletę jausmų, o tai pajuto ir komisijos nariai, visi skyrę po dešimt balų.

10-oji „Šok su žvaigžde“ laida / E.Blaževič / LRT nuotr.

„Gražu, nuostabu, muzikalu, techniška. Didžiulė pagarba teisėjams ir visiems, kurie jus stebi“, – gražių žodžių porai negailėjo V.Visockas.

„Jūsų šokis kalba pats už save, nuostabu“, – jam antrino ir E.Visockaitė. „Jūs – nepaprasta pora, šaunuoliai!” – pritarė kolegoms ir J.Kučinskas.

Paskutinieji su pirmu šokiu pasirodė D.Laukys ir Melisa – jiedu pasirinko pakartoti energingąjį čia-čia-čia, kurį šoko per pačią pirmąją projekto laidą.

10-oji „Šok su žvaigžde“ laida / E.Blaževič / LRT nuotr.

„Dovydai, jūs esate talentas – plastiškas kūnas, gražūs muzikiniai akcentai, puikus vienas kito pajautimas, partnerės valdymas“ , – sakė E.Visockaitė.

„Kai jūs šokate, norisi pačiam bėgti į aikštelę ir prisijungti šokant, labai stipriai energizuojate. Pasiekėte kažkias puikias lubas, kur dar galite eiti?“ – svarstė šokio pakerėtas J.Kučinskas.

Komisija šiai porai taip pat skyrė po dešimt balų, taigi Dovydo pora – antroji, kuri po pirmojo šokio surinko maksimalų balų skaičių, kaip ir KaYros pora.

Mažiausiai komisijos balų po pirmojo šokio sulaukė Joringio ir Viktorijos pora, surinkusi 20 balų iš 30-ies galimų.

10-oji „Šok su žvaigžde“ laida (11 nuotr.)
+5

Karšta favoritų kova

Antrieji porų šokiai stebino sudėtingais triukais, įmantriais įvaizdžiais ir naujais drąsiais techniniais sprendimais – komisija visiems negailėjo gražių žodžių, tačiau pažėrė ir šiek tiek kritikos. Vis dėlto jų favoritai vėl išliko tie patys – tai Kayros ir Dovydo poros, vėl surinkusios vienodai balų.

D.Šeduikytės ir Edvino pora antrajam šokiui pasirinko rumbą. Komisija jai skyrė 24 balus. Tuo tarpu Joringio ir Viktorijos pora atliko lėtą valsą, kurį komisija įvertino tik 22 balais.

Trečioji pora – K.Voropaj ir E.Vegys – antrajam šokiui pasirinko fokstrotą, – komisijos nariai jų pasirodymą įvertino 25 balais.

KaYra ir Justas antrąkart ant parketo sugrįžo su trenksmu – žiūrovams dovanojo energingą pasadoblį, už kurį komisija jiems skyrė 27 balus.

Paskutinieji antrąjį savo šokį – Vienos valsą – sušoko Dovydas ir Melisa: komisija poros pasirodymą taip pat įvertino 27 balais.

Susumavus komisijos balus už abu šokius, daugiausiai, po 57 balus, surinko Kayros ir Dovydo poros, o lentelės apačioje atsidūrė Joringio pora.

Suskaičiavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad mažiausiai palaikymo sulaukė J.Šatas ir jo partnerė V.Šeinker – jiems ir teko atsisveikinti su projektu.