„Šok su žvaigžde“ paliko Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas – pritrūko žiūrovų balsų

Septintoji „Šok su žvaigžde“ laida / Edvardo Blaževič nuotr.
Septintoji „Šok su žvaigžde“ laida / Edvardo Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-20 20:51
AA

Šeštadienio vakarą šou „Šok su žvaigžde“ – tikras adrenalino ir azarto pliūpsnis ant parketo. Septintoje laidoje dalyviai kovojo dėl patekimo į kitą projekto etapą – pirmąkart Lietuvoje rengiamą „Teisėjų iššūkį“, į kurį pakviestos tik šešios šou poros. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad mažiausiai palaikymo sulaukė ir iššūkio nesiims Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas.

Po praėjusio šeštadienio, kai projektą turėjo palikti aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, šią savaitę ant šokių parketo išvydome septynių porų pasirodymus. 

Septintoje laidoje dėl išlikimo varžėsi ir žiūrovų palaikymo laukė sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj.

Savo jėgas šokio aikštelėje taip pat išbandė choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Porų pasirodymus stebėjo, vertino ir komentavo sportinių šokių profesionalai. Septintajame šokių vakare dalyvius vertino Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

Pirmieji scenoje pasirodė Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas – pora sušoko pasadoblį su baleto elementais. Juodąją gulbę įkūnijusi Roberta sulaukė komisijos komplimentų.

„Jūsų pasirodymai visada suteikia malonumą, matosi tobulėjimas. Mačiau, kaip rimtai buvote nusiteikę dar prieš šokį. Tas nusiteikimas padėjo jums atlikti šį kūrinį nuo pradžios iki galo. Džiaugiuosi jūsų tobulėjimu“, – pasirodymą vertino V.Visockas.

„Roberta išties labai patobulėjusi, su kiekvienu pasirodymu matau, kad kartelė kyla. Visą šokį nuo pradžių iki galo atlikote užtikrintai“, – jam antrino ir L.Chatkevičiūtė.

Komisija pirmajai porai už pasadoblį skyrė 26 balus iš 30-ies galimų. 

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / Edvardo Blaževič nuotr.

Deja, laidos pabaigoje paaiškėjo, kad būtent ši pora susumavus žiūrovų ir komisijos balsus palaikymo sulaukė mažiausiai. 

R.Orlauskaitei ir G.Meškauskui teko atsisveikinti su šou – pora išlydėta aplodismentais.

Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas / Edvardo Blaževič nuotr.

Antroji pora – Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič – pasirinko princesės Dianos istorijos siužetu paremtą rumbą.

„Atrodėte elegantiški, grakštūs, lengvi. Didelis menas pateikti šokį taip, kad nepastebėčiau jaudulio. Jūsų numeris dramatiškas ir jautrus. Jautrumą pavaizdavote labai gerai, o dramos šiek tiek norėjosi daugiau“, – komentavo L.Chatkevičiūtė.

„Jomantė jaučia muziką kiekviena kūno ląstele. Norėjote šokti švelniai, taip ir sušokote. Tiesiog negaliu vertinti šokio technikos, nes tai buvo būsena, jausmas“, – sakė komisijos narė E.Visockaitė.

Komisija poros šokį įvertino 27 balais.

Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič / Edvardo Blaževič nuotr.

Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj sušoko jausmingą lėtą valsą.

„Šokis – ne kas kita, kaip santykis su žiūrovu, su partneriu. Pas jus viskas vyko teisingai, nedirbtinai, ačiū jums“, – poros šokį komentavo E.Visockaitė.

„Nereikia daug judesių, kad papasakotumėte gražią istoriją. Aišku, judesius dar reikia patobulinti, bet pasirodymas – labai jaudinantis, ačiū labai“, – sakė V.Visockas.

Už lėtą valsą komisija porai skyrė 27 balus.

Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj / Edvardo Blaževič nuotr.

Ketvirtoji ant parketo pasirodžiusi pora – Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis – pasirodymui pasirinko sambą.

„Geras vedimas, atlikote daug žingsnių, tačiau šokio charakterio pasigedau... Kas tai per šokis? Apie ką jūsų samba? Truputėlį buvo nubodoka, bet technika buvo gera“, – šokio siužeto kiek pasigedo V.Visockas.

„Samba turėtų asocijuotis su aštriu troškiniu, o pas jus buvo tarsi kiek pravėsę... Bet Paulinos klubai judėjo, techniškai samba neblogai atlikta, tik tiek, kad ji priminė ramiai tekančią upę, o norėjosi, kad primintų jūrą per audrą“, – savo poziciją išsakė L.Chatkevičiūtė.

Komisja porai nepagailėjo kritikos, už sambą galiausiai skyrė 24 balus.

Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Edvardo Blaževič nuotr.

Penkti ant parketo pasirodė Norbertas Liatkovskis ir Viktorija Šeinker. Pora sušoko energingą džaivą.

„Auga, auga Norbertas... Čia tiktų pasakymas „Per vieną naktį dideli užaugom“. Ir jam tai šiandien pavyko. Esi labai charizmatiškas. Žingsneliai galėtų būti ritmiškesni, kad suspėtum į kiekvieną ritmą“, – šypsojosi komisijos narė L.Chatkevičiūtė.

„Visąlaik turiu dėl Norberto jaudintis... Atrodo tuoj tuoj tie judesiai dings, sustos... Bet pora judėjo, pakėlimas buvo atliktas pakankamai techniškai. Su tamsta taip reikėtų kalbėti – padidinkite treniruočių skaičių ir galėsite projekte nueiti toli“, – linksmai pakritikavo Virginijus.

Komisija poros pasirodymą įvertino  24 balais.

Norbertas Liatkovskis ir Viktorija Šeinker / Edvardo Blaževič nuotr.

Priešpaskutiniai ant parketo sukosi Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė. Pora šokiui pasirinko kvikstepą. Prieš pasirodymą paaiškėjo, kad Marijanas šoks su kojos trauma.

„Marijanas mus išlepinęs savo gerais pasirodymais, todėl mes kaskart to iš jo tikimės. Ir šįkart pasirodymas buvo geras, bet lengvumą išgauti buvo sunku. Bandėte suvaidinti tą emociją, mačiau, kaip kovojote su savimi“, – po šokio komentavo E.Visockaitė.

„Marijanas tas žmogus, kuris stengiasi išmokti šokį. Kiekvienąkart sukuria ir gražią šokio istoriją, ne tik, kad stengiasi gerai sušokti. Šiandien galbūt tas kvikstepas galėjo būti lengvesnis. Marijanas juda puikiai, bet reikėtų atkreipti dėmesį į laikyseną, kūno ašį, nes kartais susidaro įspūdis, kad kūnas tarsi vėluoja“, – komentavo Lina.

Nepaisant traumos pora komisijos buvo įvertinta išties gerai: jai skirti 27 balai.

Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė / Edvardo Blaževič nuotr.

Paskutinieji šou pasirodė Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė. Pora pasirinko sušokti jausmingą rumbą.

„Pasirodymas gražus. Man labai patiko, kad jūs, Alanai, labai vyriškai šokote. Ritmikoje gal ir pavėlavote kažkur pastatyti koją, bet viskas buvo neblogai, išskyrus tai, kai prasidėjo sudėtingi pakėlimai – tada prasidėjo bėdos bėdelės...“ – kritikos porai išsakė V.Visockas, galiausiai porą pagyręs už daromą pažangą.

Tuo tarpu L.Chatkevičiūtė sakė nepritarianti Virginijui, mat jai pakėlimai neužkliuvo, bet pritrūko šokio vientisumo.

„Apsikrovėte save sudėtingais dalykais, kurie jums kėlė įtampą“, – pakritikavo ir E.Visockaitė, tuo pačiu ir pagyrusi porą už ritmą bei akcentus.

Komisija porai skyrė 24 balus.

Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė / Edvardo Blaževič nuotr.

Po septintos laidos likusių šešių projekto porų laukė burtų traukimo ceremonija, su kuriais iš teisėjų – Justu Kučinsku, Egle Visockaite ar Lina Chatkevičiūte – aštuntoje laidoje stos prieš pirmą kartą Lietuvoje rengiamą „Teisėjų iššūkį“. Kiekviena pora turės parengti ne tik kassavaitinį šokį, bet ir įspūdingą pasirodymą su vienu iš projekto teisėjų.

Žiūrovų širdis kaitino ne tik projekto dalyviai ar netikėtos naujienos, bet ir kviestiniai vakaro svečiai. Pasiutusį džaivą šeštadienį dovanojo daugkartiniai Lietuvos čempionai, pasaulio jaunių čempionato finalininkai, pasaulio jaunių reitingo lentelės lyderiai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė, atstovaujantys sportinių šokių klubams „Žingsnis“ iš Klaipėdos ir „Ratuto“ iš Vilniaus.

Čia vakaro staigmenos nesibaigė – ant „Šok su žvaigžde“ parketo šeštadienį pasirodė ir atlikėja Monika Marija, kuri su sutuoktiniu Dovydu Laukiu atliko romantišką duetą „Tu šalia“.

Septintoji „Šok su žvaigžde“ laida (29 nuotr.)
+23