Šokas: LeBrono Jameso 18-metis sūnus išgabentas į ligoninę – sustojo širdis

Bronny Jamesas ir LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Bronny Jamesas ir LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2023-07-25 20:40
AA

„The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania pranešė šokiruojančią žinią – treniruotės metu LeBrono Jameso sūnui Bronny Jamesui sustojo širdis. Tiesa, dabar 18-mečio krepšininko būklė yra stabili.

Pranešama, kad 191 cm ūgio žaidėjui širdis sustojo pirmadienį, treniruotės metu Pietų Kalifornijos universitete (USC). Jis iš karto buvo išgabentas į ligoninę ir paguldytas į intensyvios priežiūros skyrių.

Dabar B.Jamesas jau paleistas iš intensyvios priežiūros skyriaus ir gydomas įprastai. Jo būklė – stabili.

„Prašome pagarbos ir privatumo Jamesų šeimai. Pranešime naujienas žiniasklaidai, kai tik jų bus. LeBronas ir Savannah (B.Jameso mama – red. past.) nori viešai padėkoti USC medicinos personalui už jų įspūdingą darbą ir atsidavimą“, – teigiama šeimos pranešime.

B.Jamesas jau ateinančią vasarą planavo žengti žingsnį į NBA lygą. Nbadraftroom.com jam prognozavo 28-ąjį, „Sports Illustrated“ – 16-ąjį šaukimą.

Ateinantį sezoną Bronny ketino rungtyniauti USC universiteto komandoje „Trojans“.

Apie norą bent vieną sezoną sužaisti vienoje komandoje su sūnumi ne sykį yra kalbėjęs ir pats LeBronas, kuriam dabar 38-eri. Tiesa, neseniai keturiskart NBA čempionas apie šią galimybę jau kalbėjo atsargiau, teigdamas, kad to turi norėti ir pats Bronny.