Šokėja P.Belousova-Ionel papuošė vokiško „Playboy“ viršelį: apie savo motyvus ir vyro reakciją

Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis  / Socialinių tinklų nuotr.
Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-21 08:11
AA

Profesionali šokėja, pasaulio čempionė Patricija Belousova-Ionel yra žinoma ne tik gimtojoje Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, kur gyvena jau kelerius metus. Dabar jos veidą atpažins dar daugiau šalies gyventojų – žavioji lietuvė tapo žurnalo „Playboy“ heroje. „Būti ant viršelio – didžiulė garbė“, – portalui Žmonės.lt sako Patricija.

Į Vokietiją iš Italijos prieš ketverius metus persikėlusi Patricija Belousova-Ionel šioje šalyje – jau visiškai sava. Hamburge ji ne tik sukūrė šeimą – susituokė su taip pat profesionaliu šokėju Alexandru Ioneliu ir susilaukė sūnaus Noelio – , bet ir sėkmingai siekia karjeros aukštumų. Šiuo metu Patricija žiba žymiausiame Vokietijos šokių projekte „Let's Dance Germany“, tad nekeista, kad ją noriai kalbina šalies žiniasklaida, o dabar šokėjos veidas puošia žurnalo „Playboy“ balandžio numerio viršelį.

Nuo 1953 m. leidžiamas žurnalas „Playboy“ – vienas žinomiausių erotinių leidinių pasaulyje. Hugho Hefnerio sukurtas žurnalas vyrams sukėlė tikrą revoliuciją ir nuogybėmis sutrypė visus praėjusio amžiaus 6-o dešimtmečio tabu, o savo stilių išlaikė daugybę metų.

Tuo tarpu vokiškas „Playboy“, anot Patricijos, yra estetika ir kokybe pasižymintis gyvenimo būdo žurnalas. Leidinyje spausdinamos moterų nuotraukos skirtos ne tik pasigrožėjimui – jomis siekiama skleisti žinutę.

„Playboy“ suteikia galimybę šiek tiek padrąsinti ir motyvuoti kitas moteris. Tai labai vertinama Vokietijoje ir mano didžiulė garbė būti ant viršelio!“ – kalbėdama su portalu Žmonė.lt sako P.Belousova-Ionel.

Tiesa, pasiūlymų tapti žurnalo heroje šokėja ne kartą sulaukė ir anksčiau, tačiau kiekvienais metais, pasitarusi su vyru, juos atmesdavo. Vis tik šiemet jie nusprendė – metas pasiūlymą priimti.

„Vyras mane paskatino tai padaryti! Visus sprendimus visada priimame kartu, nes tai yra stipriau ir saugiau nei vaikščioti per gyvenimą vienam, – įsitikinusi šokėja. – Pajautėme, kad yra geras laikas tam daryti – turime puikią mažą šeimą, mylime vienas kitą, pasiekėme gyvenimo vidurį ir ramybę.“

Paklausus, kokią prasmę įžvelgė šiame pasiūlyme, Patricija tvirtina – ji siekė kitoms moterims įkvėpti drąsos.

„Mūsų kūnas yra ne žaislas, o grynas deimantas ir tikras meno kūrinys“, – šypsosi moteris.

„Playboy“ viršelis su Patricijos atvaizdu dvelkia švelnia, subtilia erotika – nuogą kūną dengia vėjo kedenami marškiniai ir besiplaikstantys plaukai. Svaiginantį efektą padėjo sukurti gamtos grožis – raibuliuojantis vanduo ir kaitri saulė.

„Fotosesiją darėme gamtoje, nes moters kūnas yra natūraliai gražus kaip ir pati gamta. Kartu sukūrėme tikrą meną, – džiaugiasi P.Belousova-Ionel.

Ji priduria, kad galutiniu rezultatu yra patenkinta. Viršeliu žavisi ir aplinkiniai – iš jų sulaukia tik teigiamų atsiliepimų.

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel (27 nuotr.)
+21