Šokėjai L.Chatkevičiūtė ir D.Vėželis laukiasi pirmagimio: „Mėgaujamės ir darbais, ir nėštumu“

Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / T.Biliūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / T.Biliūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-25 18:04
AA

Žinomi šokėjai, daugkartiniai čempionai ir treneriai Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė (41) su vyru Donatu Vėželiu (41) iškovojo dar vieną pergalę, tik šįkart – asmeniniame gyvenime. Sutuoktinių pora gyvena džiugaus laukimo nuotaikomis – taps tėvais!

Žinią apie laukiamą pirmagimį šokėja, trenerė ir televizijos projekto „Šok su žvaigžde“ teisėja Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė patvirtino portalui Žmonės.lt.

„Malonus jausmas, kažkas naujo gyvenime, naujas etapas. Smagu“, – paklausta, kaip reagavo sužinojusi, kad su vyru Donatu Vėželiu taps tėvais, komentavo Lina.

Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / Asmeninio albumo nuotr.

Pora kartu – jau 23 metus, iš kurių aštuonerius gyvena santuokoje. Vis dėlto šeimą vaikelis papildys tik dabar.

„Buvo gerai mums ir taip, bet dabar bus dar geriau, įdomiau gyventi“, – kalbėdama su Žmonės.lt šyptelėjo prie naujo etapo besipratinanti L.Chatkevičiūtė-Vėželienė.

Tiesa, nepaisant nėštumo, Lina darbų mažinti dar neskuba. Ką tik, jau nešiodama vaikelį, su vyru Donatu šoko kolektyvo „Sūkurys“ 60-mečio šventėje.

„Kol kas nėštumas nesumaišė nė vienam planui. Džiaugiamės, kad galime mėgautis, kad viskas labai lengvai einasi, nebuvo jokių sunkesnių momentų. Tai (nėštumas – red. past.) tiesiog papildomas iššūkis, džiaugsmas. Viską, ką darome, labai mylime, todėl kol kas nieko nelėtiname. Mėgaujamės ir savo darbais, ir laukimu“, – portalui Žmonės.lt pasidžiaugė būsima mama.

Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta apie vaikelio lytį ir kada jis išvys pasaulį, L.Chatkevičiūtė-Vėželienė dar išliko paslaptinga – teigė kol kas tai norinti pasilaikyti sau su vyru.

Primename, kad garsi šokėjų pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė susituokė 2014-ųjų liepą. Pora žiedus sumainė Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.

„Net pačiam keista, kad nebaisu. Gal tik minimaliai... Matyt, mums lengviau dėl to, kad esame scenos žmonės – jaudulio nėra“, – prieš vestuvių ceremoniją Žmonės.lt sakė D.Vėželis.

Nuotaka antrino: „Yra jaudulys, bet ne dėl pačios ceremonijos. Esu pripratusi išeiti į šokių aikštelę ant parketo. Žinoma, šįkart amplua naujas, bet malonus. Gera žinoti, kad ateis daug mylimų žmonių.“

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Iki vestuvių 15 metų draugavę D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė susižadėjo tų pačių metų pradžioje. Anot Donato, anksčiau vestuvėms tiesiog nebuvo laiko – pora vis rūpinosi karjera.

„Nemeluosiu – anksčiau kalbėjome apie vestuves, taigi jo pasipiršimas man nebuvo siurprizas. Atėjo laikas vestuvėms – norisi susituokti, kol dar jauni“, – tąkart sakė Lina.

Tiesa, sužadėtuvių žiedas jos piršto taip ir nepapuošė – vietoje jo gavo dovanų šiurkščiaplaukį miniatiūrinį taksą.

„Linos svajonė buvo turėti šuniuką. Nupirkau jį jai ir padovanojau. Tai buvo netradicinis būdas pasipiršti. Mes nemėgstame nešioti žiedų, todėl padarėme kitaip nei įprasta“, – yra sakęs Donatas.

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė / nuotr. asmeninio archyvo

Sportinė L.Chatkevičiūtės-Vėželienės ir jos bendraamžio sutuoktinio D.Vėželio karjera klostėsi įspūdingai – jiems ne kartą užsienyje skambėjo Lietuvos himnas. Šokėjai yra tapę pasaulio ir Europos čempionais, daugkartiniais Lietuvos čempionais.

Šiuo metu Lina ir Donatas Vėželiai jau nebesivaržo šokių aikštelėje – karjerą baigė prieš kelerius metus. Dabar jie serga už savo treniruojamą jaunimą. Įdomu tai, kad Lina nuo vaikystės šokusi „Sūkurėlio“ klube, daugelį metų atstovavo kolektyvui „Sūkurys“, šiandien čia pati dirba trenere.

Pastaruoju metu L.Chatkevičiūtė-Vėželienė taip pat teisėjavo televizijos projekte „Šok su žvaigžde“.

Šokėjų Donato Vėželio ir Linos Chatkevičiūtės vestuvės Birštone (61 nuotr.)
+55