Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis tapo tėvais – porai gimė sūnus: atskleidė vardą

Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis su sūneliu Noeliu / Asmeninio albumo nuotr.
Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis su sūneliu Noeliu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-27 17:36
AA

2014 metų Lietuvos atstovė „Mis Visata“ grožio konkurse, profesionali šokėja Patricija Ionel (26), kuri Lietuvoje žinoma kaip Belousova (26), ir jos vyras, taip pat profesionalus šokėjas Alexandras Ionelis (26) tapo tėvais – porai gimė sūnus.

Patricija Belousova portalui Žmonės.lt sakė, kad jos ir vyro Alexandro Ionelio pirmagimis – labai punktualus vaikas, gimęs tikslią, gydytojų prognozuotą datą. Tokie variantai – labai reti: jie sudaro vos 3-4 proc. atvejų visame pasaulyje.

„Nepaisant to, gimdymas nuo membranos plyšimo trūko net 35 valandas! Šis laikas buvo kupinas vilties, nekantrumo, skausmo ir stiprybės. Bet tai buvo daugiau nei verta.  Laikyti savo vaiką ant krūtinės yra neapsakomas, su niekuo nepalyginamas jausmas!“ – Žmonės.lt sakė mama tapusi Patricija.

Ji pridūrė, kad su vyru nebijo kažko padaryti ne taip – jie yra drąsūs ir pratinasi prie naujo gyvenimo ritmo.

„Man patinka jausmas, kad šeima ir darbas gali būti lengvai derinami. Vos po dviejų dienų, praleistų Hamburgo universitetinėje ligoninėje, grįžome namo. Jaučiuosi labai gerai, organizmas ir kūnas greit atsistato ir jau esu pasiruošusi grįžti į šokių aikštelę!“, – su Žmonės.lt dalijosi šokėja.

Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis su sūneliu Noeliu / Asmeninio albumo nuotr.
Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis su sūneliu Noeliu / Asmeninio albumo nuotr.

Prieš pat Naujuosius susituokę Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis džiugia žinia pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Laikas bėga taip greitai ir mūsų šeima juo mėgaujasi visa širdimi. Noelis smalsiai tyrinėja pasaulį, šypsosi ir juokiasi, kai užbaigia savo vaikiškus reikalus ir atlieka pačius drąsiausius šokio judesius, kai nori būti ant mamos krūtinės arba vėl skristi ant tėčio rankų.

P.S. Šis vaizdas yra darytas iškart po gimdymo – pačio žaviausio dalyko, kurį patyrėme. 35 valandų kelionė pilna prakaito, skausmo, baimės, vilties ir be miego...“, – dalijosi P.Belousova.

Porą savo sūnų pavadino Noeliu. Tai – prancūziškas vardas. Išvertus iš senosios prancūzų kalbos, Noël reiškia Kalėdas.

Įpusėjus nėštumui pora surengė kūdikio sutiktuvių vakarėlį, kuriame atskleidė pirmagimio lytį. Šokėjų pora kartu su būriu svečių jiems svarbią progą paminėjo Hamburgo restorane „Cucinela“.

Šventėje dalyvavo draugai ir kolegos iš šokių pasaulio: Vokietijos įžymybės, šokių projekto „Let’s Dance“ nugalėtojai ir dalyviai.

Visi susirinkę laukė lemtingo momento, kurio metu paaiškėjo vaikelio lytis. Vakaro kulminacija įvyko susprogdinus balioną – mėlyni konfeti reiškė, kad porai gims berniukas! 

Patricijos Belousovos ir Alexandro Ionel kūdikio sutiktuvių šventė (23 nuotr.)
+17

Primename, kad Patricija apie nėštumą viešai paskelbė besilaukdama 5-ąjį mėnesį. Džiugia naujiena ji pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„Svajonės pildosi. Mes ir patys iki šiol dar negalime tuo patikėti.Tai taip tikra ir vis dėlto visiškai netikėta. Šiandien yra ta diena, kai norime pasidalinti šia puikia žinia. Prieš penkis mėnesius manyje pradėjo plakti antra maža širdelė. Aleksas ir aš būsime tėvai. Tai viena gražiausių ir brangiausių dovanų, kurią mums galėjo duoti Dievas. Tai – tikra magija. Mama ir tėtis džiaugsmingai laukia mažylio“, – socialiniame tinkle rašė Patricija, pasidalinusi keliomis laukimo nuotraukomis.

Žmonės.lt primena, kad Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis susižadėjo birželį Dubajuje, kuriame kartu atostogavo. Vieną vakarą jiedu lankėsi prabangiame restorane, o piršlybos įvyko 54-ame to pastato aukšte.

Sužadėtiniai amžiną meilę vienas kitam prisiekė 2021-ųjų pabaigoje. Privati ceremonija įvyko Hamburge, Vokietijoje, o didesnę šventę su artimaisiais šokėjų pora ketina surengti vėliau. Patricija po vestuvių perėmė vyro pavardę.

„Be galo džiaugiuosi, kad pasirinkau Ionel pavardę. Ji ne tik nuostabi, bet ir atspindi būtent tai, ko mes siekiame: meilės kupiną bendrą ateitį“, – rašė moteris.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionel (27 nuotr.)
+21