Tėvais tapę šokėjai Violeta DaQueen ir Auggi atskleidė gimusio kūdikio vardą: jis – itin retas

Violeta DaQueen, Auggi / Asmeninio albumo nuotr.
Violeta DaQueen, Auggi / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-16 12:13
AA

Profesionalūs šokėjai, choreografai, įvairiuose televizijos projektuose žibėję Violeta ir Augustinas Paulioniai, šokių pasaulyje dar žinomi kaip Violeta DaQueen ir Auggi, džiaugiasi gavę ypatingą gyvenimo dovaną – jiedu sulaukė pirmagimio.

Žinią apie pagausėjusią šeimą Auggi paviešino instagrame, ja pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.

Violetai ir Augustinui Paulioniams gimė berniukas, kurį pavadino Neo. Tai – itin retas lotynų kilmės vardas.

Remiantis statistikos duomenimis, pastaruosius kelerius metus vaikai Lietuvoje taip pavadinti išvis nebuvo, o 2004, 2014 ir 2016 m. šis vardas suteiktas po vieną kartą.

Laimingas tėtis instagrame pasidalijo ir pirmąją nuotrauka su sūnumi.

Ėmus planuoti laukti ilgai neteko

„Pagaliau niekas nebeklausinės, kada vaikai“, – dar vasarį, kalbėdami su portalu Žmonės.lt, šypsojosi 2017-aisiais susituokę Violeta ir Augustinas Paulioniai. Portalui Žmonės.lt duodami interviu apie naują gyvenimo etapą, šokėjai bei tokių projektų kaip „Lietuvos talentai“ ir „Didysis šou burbulas“ dalyviai Violeta DaQueen ir Auggi neslėpė – pastarojo klausimo sulaukdavo dažnai.

„Kai pradėjome draugauti, visi klausinėjo, kada susižadėsime, kai susižadėjome – klausė, kada vestuvės. O po jų teiravosi, kada vaikai. Galvojom, gal čia jau lemiamas klausimas. Bet kai paaiškėjo, kad gims berniukas, mama pasakė – aš ir mergaitės noriu, kada bus mergaitė? Tai nepaleidžia klausimai vis dėlto“, – juokėsi Augustinas.

Violeta DaQueen, Auggi / Asmeninio albumo nuotr.

Kai beveik prieš šešerius metus tuokėsi, mylimieji vaikų dar neplanavo – norėjo pagyventi sau. O kai tik neseniai apsisprendė jų turėti – pirmagimis neilgai trukus ėmė belstis į pasaulį.

„Turime ne vieną pažįstamą, kurie vaikų bando susilaukti labai ilgai. Ir mes buvome nusiteikę, kad užtruks tikrai nemažai laiko. Bet viskas labai greit įvyko“, – šyptelėjo Augustinas.

„Gavome šią dovaną labai anksti, vos tik pasiprašėme. Labai apsidžiaugėme, nes rezultatas buvo labai lauktas“, – sutuoktiniui paantrino Violeta.

Ypatingai pranešta žinia ir džiaugsmo ašaros

Pora apie užgimusią gyvybę sužinojo lapkričio pradžioje. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt, V.Paulionė prisiminė naktį, kai neapleido, nuojauta, kad galbūt laukiasi. Pasidarė nėštumo testą – šis buvo teigiamas. Tiesa, Augustinui iš karto dar nesakė – ryte pasitikrino vėl. Tuomet, kai nebeliko abejonių, džiugią žinią sužinojo ir jis.

„Mane pažadino anksčiau, negu turėčiau keltis – nesupratau, kas vyksta. Atnešė dėžutę, o joje – batukai. Žiūriu į Violetos veidą, o ji į mane, ir sakau – jau, rimtai? Sako – taip. Tada abu apsiverkėme ir apsikabinome“, – jautrią akimirką prisiminė A.Paulionis.

Violeta DaQueen, Auggi / Asmeninio albumo nuotr.

Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą šokėjai kurį laiką pasiliko tik sau – artimiesiems nutarė pranešti, kai sueis keli nėštumo mėnesiai. Šis laikotarpis kaip tik sutapo su gražiausiomis žiemos šventėmis, tad šeimai naujiena buvo netikėta dovana.

„Pagalvojome, kad reikia nustebinti tėvus ir žinią visai šeimai pranešti per Kūčias. Dalijomės dovanomis ir kaip paskutinę dovaną ištraukėme dėžutę su echoskopo nuotrauka ir dviem mažomis kojinytėmis. Mama atidarė tą dėžutę ir iškart tą pačią sekundę pravirko. Dar paklausė, ar tai tiesa, mes patvirtinome, ir visi mielai apsikabinome“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Augustinas.

„Visiems padovanojome dovaną. O Augio sesė jau ėmė planuoti, ką pirkti kitoms Kalėdoms (kūdikiui – aut. past.). Sako – nebegaliu ramiai praeiti pro parduotuvę“, – juokdamasi pridūrė Violeta.

Nujautė, kas gims

Vaikelio lytį pora sužinojo paskutinį vasario šeštadienį įvykusios šventės metu. Tiesa, patys būsimi tėvai jos rengti neplanavo.

„Savo treniruojamoms komandoms apie lėliuko laukimąsi pranešėme po Naujųjų. Ir iš karto klausia – ar darysite kūdikio lyties atskleidimo vakarėlį? Sakau – ką žinau, gal ne. O Marija (Augustino sesuo – aut. past.) ir Vanesa (kita treniruojamos komandos narė – aut. past.) ėmė įtikinėti – Violeta, darom, g labai faina, mes tau suorganizuosime, o tau tik reikės padaryti, kad kažkaip sužinotumėme lytį“, – pasakojo V.Paulionė.

Šventė buvo surengta poros vadovaujamoje „ANT“ šokių studijoje – didelės patalpos tam puikiai tiko. Violeta pabrėžė – kas gims, ji ir Augustinas sužinojo tik šeštadienį: „Daktarė lytį užrašė ant lapuko, užklijavo visaip, kad nematytume. Mes nežiūrėdami perdavėme tą lapuką Augustino sesei Marijai. Organizavo šventę ilgai, kokias tris savaites. O mes nieko nežinojome, vis bandėme kažką išpešti, bet nepavyko.“

Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Šventė viršijo visus lūkesčius – patikino pašnekovė: „Buvo labai gražu, labai jaukiai padaryta aplinka. Buvo sukviesta nemažai svečių, mano ir Augustino giminės, draugai, šokėjai.“

Vakarėlio metu vyko įvairūs žaidimai. Duodamas interviu portalui Žmonės.lt, Augustinas pasidžiaugė, kad jie buvo ne tik įdomūs, bet ir modernūs.

Violetos DaQueen ir Auggi pirmagimio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Faina, kad nebuvo stereotipų, kad jeigu berniukas, tai būtinai mėlyna spalva, o jeigu mergaitė – tai būtinai rožinė. Nė vieno žaidimo nebuvo su tokiais rėmais“, – teigė šokėjas.

Žinoma, svarbiausia ir laukiamiausia buvo akimirka, kai paaiškėjo pirmagimio lytis. Violeta ir Augustinas sužinojo, kad jiems gims berniukas.

Violeta DaQueen, Auggi / Asmeninio albumo nuotr.

„Atnešė didžiulę dėžę, skaičiavome nuo dešimt iki vieno, tada ją atidarėme ir iš jos išskrido balionai su užrašu „Boy“. Taip pagaliau sužinojome, kad bus jis, ir abu labai apsidžiaugėme.

Tarsi tokia nuojauta ir buvo – abu kažkaip įtarėme, kad bus berniukas. Dar kai pamatėme echoskopo nuotrauką, kai lėliukui buvo dvylika ar trylika savaičių, iš karto pasakėme – kažkaip į berną panašus. Tai dabar ir pasiteisino mūsų, kaip tėvelių, nuojauta“, – nusijuokė Violeta.

Ar porai buvo svarbu, kas gims? „Manau, kad šiuo atveju yra ne noras turėti konkrečiai berniuką ar mergaitę, bet labiau įsivaizdavimas – jeigu klausia apie vaiką, kas pirmas tau krenta į vaizduotę. Tai man kažkaip berniukas iš karto vaizduotėje ir buvo, gal čia vėl nuojauta kokia. O Augustinas visą laiką sakė, kad jam nesvarbu“, – mintimis dalijosi V.Paulionė.

Ar porai buvo svarbu, kas gims? „Manau, kad šiuo atveju yra ne noras turėti konkrečiai berniuką ar mergaitę, bet labiau įsivaizdavimas – jeigu klausia apie vaiką, kas pirmas tau krenta į vaizduotę. Tai man kažkaip berniukas iš karto vaizduotėje ir buvo, gal čia vėl nuojauta kokia. O Augustinas visą laiką sakė, kad jam nesvarbu“, – mintimis dalijosi V.Paulionė.

Gatvės šokėjų Violetos Taraškevič ir Augustino Paulionio vestuvės (21 nuotr.)
+15