Miglė Pivoriūnaitė laukiasi pirmagimio: grupės „Kristal“ sveikinimai ir sportas nėštumo metu

Miglė Pivoriūnaitė su sužadėtiniu Darijumi ir dukterėčia, grupė „Kristal“ / Joe Black Photography ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuostabaus vokalo savininkė, grupės „Kristal“ narė Miglė Pivoriūnaitė (26) gyvena džiugiomis nuotaikomis – ji su sužadėtiniu Darijumi (24) laukiasi pirmagimio. Portalui Žmonės.lt dainininkė pasakoja apie artimųjų ir scenos bendražygių džiaugsmą, nelengvus pirmuosius mėnesius ir sportą nėštumo metu.

Nėštumas buvo tarsi dovana – kad laukiasi Miglė Pivoriūnaitė sužinojo savaitę po savo 26-ojo gimtadienio. Portalui Žmonės.lt Miglė pasakojo, kad žinia apie nėštumą artimųjų rate sukėlė ypatingai daug džiaugsmo.

„Tiek aš, tiek mano būsimas vyras be galo apsidžiaugėme. Tai nebuvo tas atvejis – ups, netyčia, tai buvo tas atvejis, kai sakėme – pabandom. Pabandėm ir mums pavyko!“ – emocijų neslėpė jau beveik penktą mėnesį besilaukianti M.Pivoriūnaitė.

„Buvo gera matyti tiek daug gražių reakcijų iš aplinkinių – nors tai jiems buvo netikėta, visi labai džiaugėsi“, – pridūrė atlikėja.

Miglė Pivoriūnaitė su sužadėtiniu Darijumi ir dukterėčia / Asmeninio albumo nuotr.

Nors į pasaulį atkeliaujančio vaikelio lytį Miglė su sužadėtiniu Darijumi jau žino, kol kas apie tai atskleidė tik artimiesiems. „Nesinori skelbti, nes kartais klysta net ir gydytojai ar echoskopai“, – šyptelėjo pašnekovė.

Nelengvas iššūkis būsimiems tėveliams dažnai būna išrinkti vaikui vardą, tačiau Miglė patikino, kad tam ilgų diskusijų neprireikė. „Vardą taip pat jau žinome. Per daug ilgai negalvojome, apsisprendėme ir kol kas minčių keisti nekyla“.

Paklausus, kaip jaučiasi būsimoji mama, Miglė neslėpė, kad pirmieji mėnesiai buvo nelengvi.

„Pirmaisiais mėnesiais pykino, svaigino, skaudėjo galvą, bet dabar viskas gerai, netgi galiu sportuoti. Gydytojai ir treneriai nepatarė sportuoti pirmais nėštumo mėnesiais, tačiau kadangi dabar jaučiuosi geriau, sugrįžau į sporto salę. Žinoma, nuėjau pas kompetentingą trenerį, kuris dirba su nėštukėmis ir turi tam specialią programą“, – dalijosi Miglė.

Miglė Pivoriūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Regis, Miglės negąsdina ir motinystės iššūkiai. Darželyje kelis metus dirbusi dainininkė turėjo daug patirties su vaikais, todėl naujas etapas jai nerimo nekelia.

Kol daugelis būsimų mamų žinių semiasi iš knygų, atlikėja sako, kad svarbiausia – ne perskaityti patarimai, o vidinė ramybė.

„Knygose yra gerų patarimų, tačiau nemanau, kad verta į tai nerti stačia galva ir į motinystę žiūrėti kaip į iššūkį. Kadangi pati dirbau darželyje su vaikais, o vasarą praleidau su dukterėčia, nematau didelio poreikio tam ypatingai ruoštis. Stengiuosi į visą reaguoti ramiai ir kuo mažiau stresuoti“.

Grupė „Kristal“ / Joe Black Photography nuotr.

Praėjusiais metais prie grupės „Kristal“ prisijungusi Miglė Pivoriūnaitė sako, kad jau spėjo pasiilgti scenos, o taip pat atskleidė, kaip į jos nėštumą reagavo grupės merginos.

„Visos sveikino ir labai džiaugėsi, kad pavyko... Juk visi žinome, kad šiais laikais nevaisingumas yra dažna problema, – kalbėjo Miglė. – Visgi džiaugiuosi, kad kartu su merginomis į priekį pasidarėme daug darbų – įrašėme dainą, nufilmavome klipą. Džiaugiuosi, kad jos atsirado mano gyvenime. Jaučiu didelį palaikymą ir vieningumą. Mūsų auros labai gerai sutampa“.

„Po gimdymo noriu kuo greičiau grįžti į sceną. Labai tikiuosi, kad sveikata bei jėgos leis“, – baigdama pokalbį su portalu Žmonės.lt sakė Miglė Pivoriūnaitė.

Skaitykite daugiau